Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | Ne 6.1.2013 14:46:59

Hlubočepy >> to naozaj ani vo sne.

    NHlubočepy - Profil | Ne 6.1.2013 14:43:30

    Výr >> Klidně si je tady měj.Nemyslel sis doufám,že se to bude každýmu líbit.

      NVýr - Profil | Ne 6.1.2013 14:37:42

      Hlubočepy >> keď napíšeš čo všetko si spravil aby si s tým pohol tak.... ja tie fotky vymažem.

        NHlubočepy - Profil | Ne 6.1.2013 12:55:41

        Taky mě se.ou,ale diskuse plná fotek mrtvejch ptáků .............. :o(

          NHrubian - Profil | Út 1.1.2013 17:07:05

          Výr >> Sú to agresívne beštie, musel som sa brániť. Ale keď sa mi uzdraví noha, plánujem sa pridať koncom februára alebo začiatkom marca k lovu na Poprade.

            Natawa - Profil | Ne 30.12.2012 20:52:42

            Takhle ho mam nejradši.30.12.12.Orlík-Podolsko

              NVýr - Profil | Ne 30.12.2012 20:17:45

              hivi >> to je problém že tam viac menej nikomu nevadia kým to nezamrzne a potom letia hore kde to zlikvidujú vo veľmi krátkom čase....

                NVýr - Profil | Ne 30.12.2012 20:15:10

                Rasto. >> to by malo vadiť združeniam, ktoré sú okolo Kráľovej....pre mňa je to mimo dosah

                  NVýr - Profil | Ne 30.12.2012 20:14:01

                  Hrubian >> poľuješ či je to len nutná sebaobrana ? :-)

                    Nhivi - Profil | Ne 30.12.2012 12:19:25

                    Výr >> aj pod VDGabcikovom ich je vela,tam ich nikdo nechodi strielat...

                      NRasto. - Profil | Ne 30.12.2012 7:38:06

                      Výr >>Na Kralovej ich je mrte vraj chodia nocovat niekam za Duslo do prilahleho lesika

                        Nmet - Profil | Pá 28.12.2012 19:47:33

                        Petr.OVA >> obcas nezvladaju start a padaju spat k zemi :)))

                          NRoyal Wulff - Profil | Pá 28.12.2012 10:17:18

                          Petr.OVA >> Žeby otrava olovom?

                            NHrubian - Profil | Čt 27.12.2012 19:14:51

                            Výr >> Presnejšie povedané z očí do hlavne.

                              NVýr - Profil | Čt 27.12.2012 18:38:01

                              Hrubian >> jak zoči-voči ?

                                Nvokounek - Profil | Čt 27.12.2012 15:58:04

                                Výr >> ty si zverina :)) len tak ďalej. držím palce v ochrane našich nádherných lipňových, pstruhových ale aj kaprových vôd..

                                  NHrubian - Profil | Čt 27.12.2012 15:38:51

                                  Výr >> Ja som sa zoči-voči stretol zatiaľ len s čiernymi kusmi.

                                    NHrubian - Profil | Čt 27.12.2012 15:34:38

                                    Výr >> Dík za info. Inak, pekný výrad.

                                      NVýr - Profil | Čt 27.12.2012 15:29:42

                                      Hrubian >> inak prevažná väčšina kormoránov čo sú u nás celoročne napr.na L.Mare sú nedospelé vtáky.....teda hlavne s bielou hruďou