Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

M_D - Profil | Po 3.9.2012 11:06:15

Ty hele, prý už můžeme kormorány NEmít rádi, píšou, že už není chráněnej...

    Oreh - Profil | Po 3.9.2012 10:30:05

    dobra praca, neskor si to precitam a urcite nejake zobaky nakupim. mozno by sa to dalo spropagovat aj v ramci organizacii, lepsie dostat zobak ako trapny diplom ...

      Siven Polní - Profil | So 23.6.2012 21:48:30

      Frajeřina by byla vyrábět z těch kormo zobanů woblery :)

        Kajman60 - Profil | So 9.6.2012 14:53:29

        jindraŠ >>Tak mám takové nejasné tušení,že bude kormorán v ČR, v dohledné době vyřazen z chráněných živočichů...
        měls pravdu,...předsedo...
        http://ekonomika.idnes.cz/bobri-a-kormorani-delaji-​skody-za-miliony-f1i-/ekonomika.aspx?c=A120608_1953​00_domaci_brm

          Knapík - Profil | Pá 11.5.2012 14:07:37

          Výr >> tam je starý úplně všechno, domy, vybavení, ale dokud je to použitelný, tak se asi nic nevyhazuje, ale jelikož tam jezdí i lovci(střelci), může to být opravdu zcela naopak .-)

            Hrubian - Profil | Pá 11.5.2012 13:56:13

            Výr >> Mne sa zdá, že to sú tréningoví, za kalibráciu mieridiel. :)

              Výr - Profil | Pá 11.5.2012 13:38:06

              Knapík >> ja myslím že to majú na "zcela naopak" :-).....alebo mali......môže to byť staré....

                Knapík - Profil | Pá 11.5.2012 13:23:12

                Výr >> skutečnost neznám, nezeptal jsem se, ale usuzoval jsem, že buď je tam mají proto, aby tam nelítali jiní kormoráni nebo zcela naopak ...
                Co se ale ptactva týká, tak tam byl kormorán vysloveně v menšině, kachny, husy, rackové, orli a spousta jiných, kormošů jsem viděl vysloveně pár

                  Výr - Profil | Pá 11.5.2012 13:05:11

                  Knapík >> to sú makety na vábenie ???....dosť by ma to zaujímalo

                    Knapík - Profil | Pá 11.5.2012 12:47:39

                    Vidíte, a v některých končinách kormorána dokonce zvěčňují ...

                      Michal - Profil | So 28.4.2012 10:51:49

                      jindraŠ >> nepochybně :-)

                        jindraŠ - Profil | Pá 27.4.2012 23:11:48

                        KUBA >> Příště,Už dohasíná:-))

                          Bosanac - Profil | Pá 27.4.2012 23:09:17

                          jindraŠ >> Ja vypnul topeni pred tydnem ......

                            KUBA - Profil | Pá 27.4.2012 23:08:52

                            jindraŠ >> mohl by si se mi taky na něco kouknout, když to máš zrovna rozpálený??

                              jindraŠ - Profil | Pá 27.4.2012 23:05:30

                              Michal >> Čísla sportky?Právníkovi?Palmáre ze střední kauzy je přece daleko víc:-))

                                jindraŠ - Profil | Pá 27.4.2012 23:04:00

                                Bosanac >>Ále zase jsem po dlouhé době roztopil pec a náhlédl jsem do ní :-))

                                  Michal - Profil | Pá 27.4.2012 22:13:41

                                  Bosanac >> mohl by nahodit čísla do Sportky

                                    Bosanac - Profil | Pá 27.4.2012 22:11:01

                                    Michal >> Kdyz Jindra ma vizi tak se vzdy vyplni .

                                      Michal - Profil | Pá 27.4.2012 22:01:34

                                      Bosanac >> Jindra požil a měl vizi :-)) anebo fakt nekecá a něco tuší :-)

                                        Bosanac - Profil | Pá 27.4.2012 22:00:44

                                        jindraŠ >> Od koho ?