Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NjindraŠ - Profil | Pá 27.4.2012 20:45:47

Tak mám takové nejasné tušení,že bude kormorán v ČR, v dohledné době vyřazen z chráněných živočichů

    NVýr - Profil | Pá 27.4.2012 7:15:26

    vaga >> cez víkend už tradične na ryby nechodím....ak sa nič nestane tak cez týždeň

      Nvaga - Profil | Pá 27.4.2012 6:00:17

      Výr >> v nedelu budes hore?

        NVýr - Profil | Čt 26.4.2012 23:34:50

        vaga >> myslím že by mal mať slušne cez 40cm...rozoznateľný je obyčajne na prvý pohľad bez ohľadu na veľkosť....čo viem tak otvorenie bolo dosť rozpačité....ale bola studená voda aj zima tak si z toho nič neodvodzujem....uvidíme.

          Nvaga - Profil | Čt 26.4.2012 13:10:38

          Výr >> na ryby 50+ utocim aj ja.. tak po mne po tom nestrielaj.. inak, ak ma vlanajsi duhak okolo 40 cm, lapil som ich cez vikend pomerne dost..

            NVýr - Profil | So 21.4.2012 10:42:35

            Hrubian >> dôležité je že tam máme profesionála ....tým je to všetko vyriešené :-(

              NVýr - Profil | So 21.4.2012 10:37:34

              gibbon >> chodím tam pravidelne už roky.....viem kde zvyknú nocovať ale myslím že tento rok tam musel byť väčší kŕdel lebo tie stromy až také biele nebývali

                NHrubian - Profil | Pá 20.4.2012 16:41:30

                Výr >> Ty by si sa neubytoval pri hrnci plnom hustej polievky, do ktorého stále niekto dokladá? Ja sa tým vtákom nečudujem. Ale ako si správne poznamenal, je menej náročné inkasovať poplatky za hosťovačky, ako sa zakempovať s maskovaním blízko tých stromov a trocha to tam preriediť, prípadne by možno na nejaký čas stačila aj pyrotechnika s diaľkovým odpaľovaním.

                  Ngibbon - Profil | Pá 20.4.2012 16:16:24

                  Výr >> bol si tam tento rok? tú skupinku obielených stromov som tam videl už vlani, na strane pri dialnici

                  edit: ...asi v polovici brehu

                    NVýr - Profil | Pá 20.4.2012 16:06:07

                    Hrubian >> na vyrovnávačke som videl skupinu strom celkom bielych asi od kormoránov.....potom nám nejde do hlavy kde sú minuloročné ryby.....teraz sú tam nasadené nové a už sa tam 4 kormorány pásli ....budem musieť poslať nejaký mail s foto hospodárovi.....lebo im asi stále nedochádza že o vodu sa treba trochu starať nie len kontrolou povolení ....

                      NHrubian - Profil | Pá 20.4.2012 16:01:08

                      Výr >> Tie argumenty sú nielen dôrazné, ale aj z určitej blízkosti aj prierazné. :)

                        Ngibbon - Profil | Pá 20.4.2012 15:49:55

                        Výr >> slušná dávka argumentov:-))

                          NVýr - Profil | Pá 20.4.2012 14:04:32

                          Baron 007 MC >> argumenty na vybavenie reklamácie som už prichystal....

                            NBaron 007 MC - Profil | Pá 20.4.2012 13:45:18

                            Výr >> Zkousel si ho reklamovat?

                              NVýr - Profil | Pá 20.4.2012 13:25:35

                              ...takto to vyzerá keď kormoránom dochádza potrava.....útočia aj na ryby 50+....viď poranenie pri chvoste

                                NCudla - Profil | Út 20.3.2012 21:58:33

                                Výr >> Klucí šikovný jen tak dál

                                  NVýr - Profil | Út 20.3.2012 19:37:21

                                  vokounek >> aj ja som rád len si myslím že to nebude stačiť :-)

                                    Nvokounek - Profil | Út 20.3.2012 19:34:08

                                    Výr >> asi máš recht a som rád že si sa dal na tento projekt a ukázal ostatným cestu ako na to..

                                      NVýr - Profil | Út 20.3.2012 19:28:03

                                      vokounek >> myslím si že by to bolo časom neúčinné...ľudia by sa začali sťažovať na hluk a nikto by nezaplatil ani malé % z množstva takých zariadení, ktoré by boli naozaj potrebné.
                                      Najlacnejšie a jediné účinné riešenie je podľa mňa odstrel....pokial sa bude robiť celoplošne a bude prefinancovaný.

                                        Nvokounek - Profil | Út 20.3.2012 19:19:48

                                        Výr >> sú to mazaní hajzli. a čo si myslíš o tých zvukových delách čo sa používajú vo vinohradoch? keď si odmyslíme že by ho hneď ukradli mohli by pomocť občasné bomby? jasné že iba na niakom zimovisku nie na celej rieke a ani počas sezóny len v zime..