Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | Út 20.3.2012 19:14:15

vokounek >> problém je v tom že kým nie sú tam kde sedíš, tak sú inde a žerú....a ty tam večne sedieť nebudeš....nakoniec aj tak ostane len prázdna rieka.

    Nvokounek - Profil | Út 20.3.2012 19:11:57

    Výr >> v žiadnom prípade nechcem spochybňovať potrebu regulácie polovníkmi a kým budú naše potoky a rieky vyzerať ako dažďový okap na streche tak nebude iné riešenie. ryby sú tam ako v mise na žrádlo pre tých čiernych parchantov. mňa len potešilo že vlastne kým som tam tak tam niesu tak ma napadlo že by sme mali vytvoriť domobranu :)))

      NVýr - Profil | Út 20.3.2012 14:44:36

      vokounek >> to o čom píšeš funguje ale len v spolupráci s poľovníkmi...teda ak rybári obsadia dobré miesta a plašia a tak naženú kormorány tam kde sú poľovníci a tí ich ulovia....inak to má skoro nulový účinok.

        Nvokounek - Profil | Út 20.3.2012 8:18:52

        včera som uchránil oblúbené miesto s množstvom bielej ryby pred kormoránskov hliadkou takmer pristál ale keď som sa postavil tak zdrhal jak o život. príde mi to ako účinná prevencia - chodiť na ryby a chrániť tak miesta kde sa ryby koncetrujú lebo kde je rybár neni kormorán..

          Njehla - Profil | Ne 18.3.2012 18:48:42

          Petr.OVA >> ne, střílet neumim a už taky sotva vidim..ale masku kormorána, představit si to dovedu (někam na maškarní..) bylo to míněno žertem...v tom bych kolem vody fakt asi radši nešel...už mlčím...:-((((

            NKalužmistr - Profil | Ne 18.3.2012 18:07:47

            Pěkný fotky ale bojím se napsat komentář aby se to někoho nedotklo.

              Njehla - Profil | So 17.3.2012 21:02:08

              Petr.OVA >> možná by ses v masce přímo za kormoše dostal ještě blíž, ale taky by mohl někdo sejmout s vidinou trofejního úlovku..:-))))

                Njehla - Profil | So 17.3.2012 15:23:29

                Výr >> palec nahoru!!!!

                  NBono 27,15 - Profil | So 17.3.2012 15:18:01

                  Výr >> ale už to tam máte vychytané. Ten pán má sněhové maskáče, aby nebyl vidět :-)

                    NBosanac - Profil | Pá 16.3.2012 22:25:27

                    Výr >> Zadny chyt a pust . Jen tak dal .

                      NVýr - Profil | Pá 16.3.2012 21:48:23

                      ...od kolegov zo severu Slovenska

                        Npeos - Profil | St 14.3.2012 21:49:41

                        Výr >> ty videa sou super jen tak dál.

                          NHonzaŠ - Profil | St 14.3.2012 21:38:00

                          Výr >> Ten by mu slušel :-) viď Pepo?

                            NVýr - Profil | St 14.3.2012 20:21:11

                            jehla >> napríklad nick "zobák" je určite voľný :-))

                              NHonzaŠ - Profil | St 14.3.2012 20:18:46

                              jehla >> Pepo když se ti to nelíbí, tak si změň nick :-)

                                Njehla - Profil | St 14.3.2012 19:10:47

                                HonzaŠ >> no, zrovna s těma jehlama teda nevim, to je ňáký dost plzeňský?!.'._))..:-(((..:-:..((((

                                  Nvanuz - Profil | St 14.3.2012 14:09:47

                                  Výr >> alebo prilepit suchy zips zo spodnej strany, to sa tiez zide na vycesavanie :)

                                    NVýr - Profil | St 14.3.2012 11:16:22

                                    HonzaŠ >> nie je to zlý typ :-) uvidíme na rok :-))

                                      NHonzaŠ - Profil | St 14.3.2012 7:50:14

                                      Tip na nový výrobek - místo do parohu by jehla byla zalitá epoxydem do zobáku černého ptáka