Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | Čt 8.3.2012 21:33:04

jehla >> ujo ihla....chodíte sem dosť dlho na to aby ste vedeli že sa tu nedá brať vážne ani každé druhé slovo :-)

    NZN - Profil | Čt 8.3.2012 21:22:46

    jehla >>
    kroutím nevěřícně hlavou.

      Njehla - Profil | Čt 8.3.2012 21:20:13

      ZN >> zlatej monitoring...zkusím to nejakou dobu vydrzet, to se fakt nedá...:-(((((

        Njehla - Profil | Čt 8.3.2012 21:18:55

        Hrubian >> doufám, žes jen žertoval..._((((

          NZN - Profil | Čt 8.3.2012 21:14:47

          Výr >>
          myslíš, že ten můj příspěvek o "pastvě pro oči" někdo četl a pochopil ho, nebo mě klame zrak z těch několika reakcí?

            NAntonM - Profil | Čt 8.3.2012 21:12:49

            Výr -

            Ať tak nebo tak .

            Já osobně ti za tvou ativitu děkuji.

            Nejsem nimrod a tak se pokusím domluvit s někým "oprávněným k lovu" že bych jich několik koupil. Snad to vyjde.

            Už se těším na příští "lovnou sezonu".

              NVýr - Profil | Čt 8.3.2012 20:59:24

              AntonM >> aby som to upresnil....tohoto som nepitval.....proste som to z neho vytriasol.....

                NAntonM - Profil | Čt 8.3.2012 20:27:29

                Není sice nic parádniho na fotkách mrtvých ptáků s rozpáraným břichem , ovšem koukat na desítky a stovky mrtvých a umírajících ryb v rěce a kolem ní po návštěvě kormorána není o nic hezčí.


                Zde ovšem platí jednoduchá rovnice :

                = Čim více mrtvých kormoránů tím méně mrtvých ryb.

                  NRasto. - Profil | Čt 8.3.2012 20:03:44

                  Výr >>nejde o fotku a jej kvalitu..mne sa ta fotka nepaci...pozerat na zdochlinu a obsah jej zaludku ma dobrym pocitom nenaplna...na druhej strane prave takato je realita..treba ju ukazat aby sme si pred nou nezakryvali oci..

                    NVýr - Profil | Čt 8.3.2012 19:52:14

                    ZN >> ja verím tomu že v väčšina ľudí, ktorí participovali na tejto diskusii nemajú radosť z toho že sa zabíja kormorán...ale povedzme že podporujú riešenie ktoré dáva lepšie vyhliadky na budúcnosť lipňovi. Tomu že niekto nezvolí ideálnu kombináciu slov na vyjadrenie svojho pocitu by som neprikladal na internete priveľkú váhu.

                      NVýr - Profil | Čt 8.3.2012 19:47:48

                      Rasto. >> niet pochýb o tom že fotka môže dokumentovať realitu ale nemusí byť taká ako je tá moje....a že tá fotka nie je dobrá o tom ja sa s nikým prieť nechcem.

                        NZN - Profil | Čt 8.3.2012 18:52:29

                        Výr >>
                        tak to taky chápu, stejně jako celou tuto diskuzi. Dokumentování skutečnopsti, která je hodně smutná.
                        Co fakt nechápu a pochopit to snad nejde, že jsou jedinci, kteří to nazvou pasvou pro oči, nebo velmi povedené, nebo... já nevím jak.
                        Jo, máš pravdu, není lidský tvor, jako lidský tvor. Některý je schopen pro pětistovku i zabít :-)

                          NRasto. - Profil | Čt 8.3.2012 18:47:08

                          Výr >>ta fotka znaroznuje realitu..no a realita moc pekna nieje tak ako by ta fotka mohla byt.Ze ano?

                            NVýr - Profil | Čt 8.3.2012 18:36:40

                            .....mimochodom....asi 5najčerstvejších rybiek na tej fotke chýba....vypadli mu zo zobáka a mne sa nechcelo to aranžovať.

                              NVýr - Profil | Čt 8.3.2012 18:34:12

                              ZN >> pastva pre oči to určite nie je....povedzme že je to zdokumentovaný fakt že kormorán dokáže skonzumovať namiesto 2-3 stredných rýb aj hromadu malých....je mu to viac menej jedno na čo narazí.
                              Dalo by sa donekonečna polemizovať o tom či...prečo...aké fotky kde dávať a nedávať.....

                              Ľudský tvor je ti chopných vecí .....že by tomu jeden neveril

                                Nkapr97 - Profil | Čt 8.3.2012 18:23:23

                                Výr >> velmi povedené ještě bych na tu fotku připsal Stop černému rasismu proti rybám..

                                  NZN - Profil | Čt 8.3.2012 18:20:23

                                  Kalužmistr >>
                                  ta fotka je hnus všech hnusů. Absolutně nemůžu pochopit, jak může lidský tvor napsat, že je to pastva pro oči.

                                    NKalužmistr - Profil | Čt 8.3.2012 17:38:28

                                    Výr >> Ta fotka je pasva pro oči, škoda že jich není víc. Tak hodně štěstí v lovu.

                                      NVýr - Profil | Čt 8.3.2012 17:05:36

                                      Hrubian >> už v tej rieke asi okrem tých sardiniek ani veľa neostalo....

                                        NHrubian - Profil | Čt 8.3.2012 16:45:43

                                        Výr >> Kvôli sardinkám musíš vraždiť chudákov kormoránov? To si nevieš kúpiť v Tescu? V konzerve? Strašné...
                                        EDIT Ibaže by si ho na tie sardinky nalákal, aby vyšiel z vody a až na brehu ho pifol.