Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | Čt 8.3.2012 15:34:24

.....asi jeden z posledných túto sezónu...

    NVýr - Profil | Út 6.3.2012 10:45:49

    Áno, samozrejme.....ale iba taký v ktorom sedia štyri kormorány

      Nmedvěd - Profil | Út 6.3.2012 10:31:29

      Výr >> prostřelí to tank?

        NVýr - Profil | Út 6.3.2012 10:14:41

        ...krmivo nakúpené.....

          Nstizostedion - Profil | Po 5.3.2012 14:00:55

          Hmm, uz viem preco pri prechadzke zo psom na urcitom useku rieky nevidim kormosa, ta strana je jeho revir a znamy je aj rybar... . Kdezto staci prejst 200m od hranice, kde zacina iny polovny revir a tam uz su. Zaujimave staci par desiatok metrov a kormos vie ze sa moze citit bezpecne, je to vazne pliaga.

            NRasto. - Profil | Pá 2.3.2012 20:14:54

            Výr >> to su starsie fotky z Januara na Kralovej

              NVýr - Profil | Pá 2.3.2012 19:55:56

              Rasto. >> tu po nich neostal ani smrad....sú dve možnosti buď preto že tečie kalná voda a nemajú teda kde loviť alebo sa upratali lebo sme im dýchali stáe na krk....

              to je Dunaj či Kráľová ?

                NRasto. - Profil | Pá 2.3.2012 18:02:47

                Nevidel niekto niekde kormorana?

                  NVýr - Profil | Čt 1.3.2012 16:35:43

                  vaga >> pravdepodobne toto je cesta ŠOP ako sa dostať k peniazom ale myslím že takéto informácie by daňovníka a voliča mohli priviesť tiež do stavu zúrivosti....

                    Nvaga - Profil | Čt 1.3.2012 13:12:16

                    na to ze lokalne pobocky Sop nemaju pomaly na benzin, trochu luxus..

                      Nvaga - Profil | Čt 1.3.2012 12:46:21

                      dakujem priatelia, uz som zvracal

                        Nvaga - Profil | Čt 1.3.2012 8:49:45

                        Výr >> viem o kolko evrickov sa jedna, preto tu deriem klavesnicu:-))
                        link mi nefunguje, natiahne statnu ochranu prirody a :
                        Je nám ľúto, ale Vami požadovaná stránka sa na našom webovom sídle nenachádza

                          NVýr - Profil | Čt 1.3.2012 8:47:08

                          vaga >> kým to dáme dohromady aby si sa nenudil môžeš začať týmto

                          http://www.sopsr.sk/projekty/moznosti_cerpania_sf/P​​R_18_10_sf_kormoran.pdf

                          1.369 028,31EUR.....z toho ti na rozbeh hádam 20% bude stačiť

                            Nvaga - Profil | Čt 1.3.2012 8:43:12

                            no a ja vas za 20% neprasknem.. Vyr, cislo uctu dostanes sukromnou spravou.. ako doplnujuci udaj zadaj "z vdacnosti"

                              NVýr - Profil | Čt 1.3.2012 8:36:20

                              Benda 24,72 >> myslím že bez teba sme stratený....firemné triká by boli super....poznám jedného čo by mohol dodať zobáky na tričká....ale to by bolo asi strašne mastné

                                NBenda 24,72 - Profil | St 29.2.2012 23:02:28

                                Výr >> vezmete mě do týmu? Udělám komplet CI včetně loga a tužek. Viděl bych to jen na cca 100-500 tis. eček. Možná bych i zařídil firemní trika apod. Samozřejmě za příplatek. :-)

                                  NHrubian - Profil | St 29.2.2012 22:23:21

                                  Royal Wulff >> Nemôžem povedať áno ani nie, zákonom uložená povinnosť mlčanlivosti. Ale ak poznáš toto odvetvie (čo asi poznáš), tak odpoved vieš.

                                    NRoyal Wulff - Profil | St 29.2.2012 20:30:02

                                    Hrubian >> Marti?