Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Hrubian - Profil | St 29.2.2012 16:56:29

Výr >> Štrukturálne fondy musia ísť vždy na faktúru. Vidno, že si v tejto oblasti ešte nováčik. Ale neboj sa, rýchlo zistíš, čo všetko a za koľko sa dá z fondov preplatiť.

    Výr - Profil | St 29.2.2012 16:26:44

    Hrubian >> 350.000 dáme aj upratovačke....vitaj vo firme. Ozaj bude to stačiť na faktúru že ?

      Hrubian - Profil | St 29.2.2012 16:21:59

      Royal Wulff >> V minulosti som pracovne pomáhal jednej švajčiarskej spoločnosti, ktorá tu chcela tunelovať (len pre vysvetlenie - akože normálne vŕtať do zeme dieru). Ale po chvíli zistili, že na tunelovanie (to naše, slovenské) tu máme väčších odborníkov a že u nás sa tunel bez tunelu nedá urobiť.

        Výr - Profil | St 29.2.2012 16:15:50

        Royal Wulff >> Rumuni by boli výborný ale myslel som že Taliani by boli lepší.....lebo tých by som suploval ja....myslím že mám predpoklady....často sa ma pýtajú "Čo si Talian ? "

          Royal Wulff - Profil | St 29.2.2012 16:14:10

          Hrubian >> Bohužiaľ u nás projekty na skutočné tunely sú len fikciou.

            Royal Wulff - Profil | St 29.2.2012 16:12:28

            Výr >> Jasné. Zabudol si ale na dôležitú položku v projekte: oni tam majú Talianov, my si dáme Rumunov.

              Výr - Profil | St 29.2.2012 16:09:12

              Royal Wulff >> iste si si všimol že s tebou som počítal od začiatku.

                Hrubian - Profil | St 29.2.2012 16:09:05

                Royal Wulff >> Projekt bez tunelu nie je skutočný projekt. Je to len fikcia.

                  Royal Wulff - Profil | St 29.2.2012 16:07:46

                  Výr >> Rád vám pomôžem s tunelovaním neletálnou a hoci aj nelegálnou metódou.

                    Výr - Profil | St 29.2.2012 16:06:02

                    "Spolu to dokážeme".
                    A je to!

                      Hrubian - Profil | St 29.2.2012 15:54:23

                      Viem zabezpečiť právne služby pre tento výnimočný projekt. Vedel by som sa pri troche skromnosti zmestiť do 350.000 € (bez DPH). A ako bonus poskytnem nástenku na zverejnenie zadarmo. :)

                        Lacike7 - Profil | St 29.2.2012 15:47:15

                        Výr >> to je logicke, najlepsie je ked to robi jeden clovek.. zbytocne sa to nepretahuje..

                          Rasto. - Profil | St 29.2.2012 15:46:07

                          Výr >> no konecne nejaky plan co ma hlavu a patu...

                            Výr - Profil | St 29.2.2012 15:45:10

                            Lacike7 >> dobre ale potom musíš byť aj správca finančných tokov a kontrolór správcu finančných tokov.

                              Lacike7 - Profil | St 29.2.2012 15:41:58

                              Výr >> este by som chcel byt kontrolor koordinatora, konzultanta a poradcu.. dekujem, rad to budem zastresovat aj ked to bude vela prace..

                                Výr - Profil | St 29.2.2012 15:39:56

                                Lacike7 >> budeš koordinátor, konzultant, poradca.....na viazanie uzlov bude školenie a medzinárodný seminár ...na to bude samostatný projekt, ktorému môžeš šéfovať....

                                  Lacike7 - Profil | St 29.2.2012 15:26:18

                                  Výr >> nezostane na analyzy a konzultaciu s niekym kto vie robit uzly.. 1,8 nebude stacit

                                    Výr - Profil | St 29.2.2012 15:24:13

                                    Hrubian >> prípadne že by sme spravili projekt "Ochrana európsky významného neresiska pred predačným tlakom kormorána veľkého neletálnou metódou".
                                    Vidím to aspoň na 1.800.000,-EUR.
                                    Špagátová zábrana................................. 300,-EUR
                                    Práca..............................................​......1.500.000,-EUR
                                    Kancelársky papier a písacie potreby... 299.700,-eur

                                    Nešiel by si do toho ?....Prizvem ešte jedného tunelára RW :-))

                                      Výr - Profil | St 29.2.2012 15:17:12

                                      Hrubian >> asi je predo dvermi doba keď v rámci protestu občania masovo nezaplatia žiadne dane a hotovo.

                                        Hrubian - Profil | St 29.2.2012 15:13:04

                                        Výr >> Bohužiaľ, je to tak, je to splavná rieka. Protipovodňové podľa novej úpravy potrebuješ na akýkoľvek zásah v rámci koryta rieky a v jeho blízkosti (napríklad aj na stavbu dreveného mostíka cez 50 cm potôčik, čo Ti tečie pred domom/chatou). Preverovali sme to. A to ani nespomínam, že v rámci stavebného by sa k tomu vyjadrovali napríklad aj požiarnici... Ak by sme túto krásnu byrokraciu nemali, z čoho by žili všetci tí štátni/mestskí/obecní úradníci? (v duchu hesla "a skláři nebudou mít co žrát").