Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | St 29.2.2012 15:06:20

Hrubian >> plavebné ?....to nemôžeš myslieť vážne.
životné by som pochopil....protipovodňové by som nepochopil.....Stavebné ?....snáď tak oznámenie

    NVýr - Profil | St 29.2.2012 15:01:43

    šmudla007 >> "je moc velká škoda že se nevyplácí odměny za zástřelné a nestřílí se i na nocovištích(tam kde nějaký odstřel má výsledky). ".....

    účelom tejto debaty je dať ľuďom návod na to ako môžu podporiť lov kormorána...práve ako píšeš poľovníci o to nemajú záujem......každý rybár má vo svojej blízkosti nejaké poľovné združenie a nič mu nebráni nadviazať s nimi kontakt a dohodnúť sa.....vyplácať im odmeny .....ideálne je ak sa toho chytia všetky MO a budú to organizovať....no nie je to podmienkou....každý jednotlivec si to môže zorganizovať aj sám.....pre dobrý pocit že urobil čo mohol.

      NM_D - Profil | St 29.2.2012 14:50:50

      Hrubian >> Jasně, perfektní konstrukce, no problem. Já mám na ten rám blbou ruku...a taky mám raději velké díry. :-))

        Nšmudla007 - Profil | St 29.2.2012 14:50:14

        Výr - >> Tož jdu kolem a chtěl bych pogratulovat . nádherný videa, sem teda dlouho nic tak zajímavého neviděl. Se mi hodně líbili ty záběry z kamery na hlavě, jako by se člověk taky účastnil lovu.
        Škoda že nejsem myslivec, když je zima tak by mne to bavilo sestřelovat černý skvrny z oblohy(ale jinak kormorána mám jako tvora rád, akorát kdyby jich nebylo tolik.. a je moc velká škoda že se nevyplácí odměny za zástřelné a nestřílí se i na nocovištích(tam kde nějaký odstřel má výsledky).
        Přeju hodně úspěchů v další sezóně a udržet si smysl pro humor (vykynožit smradlavé lipně je lepší na udici :)).

          NHrubian - Profil | St 29.2.2012 14:49:23

          placew >> Obávam sa, že to nie je dobrý argument. Ak by ujo Bond (respektíve ujo Fleming) dostal dosť zaplatené, používal by s úsmevom hoc aj rýchlopalú gumipušku.

            NHrubian - Profil | St 29.2.2012 14:46:07

            Výr >> Stavebné, životné, vodné, protipovodňovoochranné, plavebné. Ale môžu indukovať ešte ďalšie povolenia/vyjadrenia.

              NHrubian - Profil | St 29.2.2012 14:39:44

              M_D >> Walther je kamoš. Mám dokonca dvoch a som s nimi spokojný. Keď sú noví, tak môžu trocha kúsať pri rozborke a zborke. U mňa je to o ruke, ako mi do nej sadli, nakoľko sadli najlepšie z tých, čo som mal/skúšal. Sigy sú tiež OK, ale trocha mi to s nimi lietalo. Na nemcov je spoľah.

                NM_D - Profil | St 29.2.2012 14:27:26

                placew >> ten crap nemám rád...kouše kůži. Náš IT si to koupil, tak mu povídám, bacha na střelnici....on tam šel...no a hádej, s čím přišel? Jak říkám, beaver tail je jistota!

                  Nplacew - Profil | St 29.2.2012 14:15:49

                  M_D >> aj ujo Bond pouziva Walthera ;) A to ze som bol lavy hadam nie je chyba zbrane :)))

                    NM_D - Profil | St 29.2.2012 14:13:27

                    placew >> máte používat normální guny, pak nebudete mít ruce od krve

                      Nplacew - Profil | St 29.2.2012 13:41:47

                      Hrubian >> walter je parchant, na tom som si tiez pri rozoberani zodral prst riadne ked sa mi smykla pruzina.

                        NVýr - Profil | St 29.2.2012 13:30:31

                        Hrubian >> kúpiť si tie modré sluchátka a posadiť sa k sútoku... s cedulou nechceme benzínku ?

                        Aké povolenia ?

                          NHrubian - Profil | St 29.2.2012 13:27:18

                          Mne zase kamoš Walter pri rozoberaní zodral kožu na dlani, takže by som to nepodceňoval.

                          Pozeral som v RK na tie zábrany, ako sme sa bavili. Technicky je to dosť ľahko realizovateľné, ale byrokraticky to bude problém. Celkovo by na to bolo potrebné získať 5 (v horšom prípade až 8) povolení z rôznych inštitúcií (niekotré sú vzájomne podmienené). Vyzerá to, že asi bude reálnejšie kúpiť si tie modré sluchátka a posadiť sa k sútoku...

                            NVýr - Profil | St 29.2.2012 12:36:42

                            M_D >> ja myslím že zbrane sú fakt nebezpečné.....mne v sezóne zvykol nevhodný tvar krytu spúšte na brokovnici rozodrať prostredník niekedy aj do krvi !!!

                              NM_D - Profil | St 29.2.2012 12:22:07

                              vaga >> já vím, že jsi psal "vraj", jenom jsem se vytočil..nesnáším ty instantní kecy o nebezpečnosti zbraní - palných

                                NM_D - Profil | St 29.2.2012 12:21:20

                                vaga >> to jsou čuráci! U nás to zatím drží, ale policie a politici to furt zkoušejí, takže tento rok musím rychle dodělat nákupy, a pak se budu modlit...

                                  Nvaga - Profil | St 29.2.2012 12:21:12

                                  M_D >> preto pisem vraj, nemam to overene ani vyskusane..

                                    Nvaga - Profil | St 29.2.2012 12:18:42

                                    zakazov a pichovin uz tito vymysleli dost..zacalo to perkusakmi.. no a zatky a gulky zo 44-rky sa mi este teraz valaju po veciach.. prach som musel odborne zlikvidovat minuly silvester..

                                      NM_D - Profil | St 29.2.2012 12:16:30

                                      vaga >> leda hovno...to jsou kecy amatérů a novinářů

                                        Nvaga - Profil | St 29.2.2012 12:15:52

                                        placew >> jednotlivo strielajuci vz 58 vraj bolo mozne prerobit na automat doslova na kolene..