Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NM_D - Profil | St 29.2.2012 12:15:16

Výr >> bejt u vás, už mám loveckou licenci! :-)))) Nicméně teď fokusuju na Harman Gun v gunexpert edition...

www.gunexpert.cz

    NVýr - Profil | St 29.2.2012 12:10:07

    M_D >> na Slovensku se Lipšic posral z Harmana a jeblo mu....zákaz modrých sluchátok je určite v poradí.

      NVýr - Profil | St 29.2.2012 12:08:10

      M_D >> viem že vieš...inak by si mal porozmýšľať nad tým poľovaním....a keď ti to nevonia tak pomáhaj ornitológom ako ja....pre ornitológa je vrátenie krúžku veľký sviatok :-)

        NM_D - Profil | St 29.2.2012 12:08:02

        placew >> přesněji - u vás jsou zakázané guny, byť semiautomaty, které vycházejí konstrukčně (spíše vzhledem řekl bych) z vojenských automatických zbraní. Což je klasický politický zmrdospeak, protože například i Glock je používán v military a je v automatické verzi. Kromě toho cokoliv semiautomatického lze úpravou kapacity zásobníku vytunit tak, že absence střelby burstem nebude na závadu. Zkrátka na Slovensku se politici posrali z Harmana a jeblo jim. Očekávám to samé u nás, včetně zákazu modrých "sluchátek".

          Nplacew - Profil | St 29.2.2012 12:04:44

          Rasto. >> automat nebol povoleny ani predtym. Aj ten co strielal to mal prerobene na jednotlive vystrely.

            Nplacew - Profil | St 29.2.2012 12:04:14

            Výr >>myslim, ze je to aj o poloautomatoch. Ale tiez neviem naisto.

              NRasto. - Profil | St 29.2.2012 12:04:06

              automat u nas zakazali koli vrahovi indianov nie?

                NM_D - Profil | St 29.2.2012 12:03:26

                Výr >> Kdyby někdy bylo 3 málo, tady je DVACET!

                http://www.maxrounds.cz/index.php?option=com_conten​t&view=article&id=52

                  NM_D - Profil | St 29.2.2012 12:02:02

                  Výr >> to byl sarkasmus Marceli, v pohodě :-)
                  Víš, že já vím, ne?

                    NVýr - Profil | St 29.2.2012 11:56:52

                    Royal Wulff >> aj

                      NRoyal Wulff - Profil | St 29.2.2012 11:55:41

                      Výr >> Aj guľovnica?

                        NVýr - Profil | St 29.2.2012 11:53:31

                        M_D >> na poľovné účely sa smie používať iba zbraň so zásobníkom max. tri náboje myslím aj u vás....na to som narážal......no keď to je na športové účely tak v tom sa nevyznám.

                          NM_D - Profil | St 29.2.2012 11:41:25

                          Výr >> kdeže já a polovník hehe

                            NM_D - Profil | St 29.2.2012 11:41:09

                            Výr >> hmmm, dávkou střílející brokovnice, to bych rád viděl..

                              NVýr - Profil | St 29.2.2012 11:38:32

                              M_D >> myslím že použite na poľovné účely bude problematické aj u vás

                                NVýr - Profil | St 29.2.2012 11:37:59

                                placew >>moc o tom neviem....automaty nevlastním tak sa o to nezaujímam...zbraň strieľajúca dávkou sa na poľovné účely u nás používať nesmie aj tak.

                                  NM_D - Profil | St 29.2.2012 11:36:01

                                  placew >> nejsem na Slovensku, a tady to zatím povolené je...zatím :-(((

                                    Nplacew - Profil | St 29.2.2012 11:34:53

                                    Výr >> ohladom tej Saigy, to je tusim poloautomat, nie? Take zbrane sa uz tusim mozu na slovensku po zmene zakona posledny rok predavat len upravene pre samostatne vystrely. Alebo som to zle zacul? (nie je to zrovna moja salka kavy:))

                                      NVýr - Profil | St 29.2.2012 11:29:14

                                      Vyzerá viac vojensky ako lovecky ....ale účel určite splní.

                                        NM_D - Profil | St 29.2.2012 10:57:15

                                        Výr >> Bych nevěřil, že trojky broky jsou tak účinné. Hele, jdu do Saigy 12-tky, co Ty na to? .-)))