Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Lacike7 - Profil | St 29.2.2012 8:20:28

Výr >> to snad ani nieje pravda.. spolupraca s talianmi 28 a analyzy za 60tisic :)

    Výr - Profil | St 29.2.2012 8:15:43

    Čo je pre niekoho problém ....pre iného je mastná ryža :-)

    Na monitoring kormorána bolo poskytnutých 1.369 028,31EUR ( čo predstavuje pri počte 10.000ks na Slovensku čiastku 136,-EUR/ks )

    Pekne sa s tým vieme vysporiadať. Problém kormorána treba riešiť citlivo ale hlavne DLHO a "LACNO" :-)

    http://www.sopsr.sk/projekty/moznosti_cerpania_sf/P​R_18_10_sf_kormoran.pdf

      met - Profil | Po 27.2.2012 18:20:58

      Výr >> inteligent :)

        Výr - Profil | Po 27.2.2012 18:18:33

        met >>prevažne ich vyťahujem udicou s plavákom a trojhákom....

        Na tom videu boli ulovené najmenej dva ak nie tri....(prvá rana bol určite kormorán)....lenže tá kamera má mizernú optiku tak je použiteľná len na veľmi krátku vzdialenosť a tak to zle vidieť

          met - Profil | Po 27.2.2012 18:01:41

          Výr >> to je skoda. Inak ako ich vytahujes? To posielas psa do tej vody? Byt tebou zoberiam vlacak a vytahujem ich z vody s trojhakmi a olovom na udici. Nech ti pes neochorie.

            Výr - Profil | Po 27.2.2012 17:45:03

            met >> pre tento rok vzhľadom na počasie nepredpokladám pokračovanie....

              Rasto. - Profil | Po 27.2.2012 17:26:29

              vaga >> tak tak...cloveku netecie zlc z usi..asi to budem praktikovat castejsie

                met - Profil | Po 27.2.2012 17:23:02

                Výr >> mas moj obdiv chlape! Tvoje videa su pre mna ako rybarsky vecernicek :))) Neviem sa dockat novych dielov.

                  vaga - Profil | Po 27.2.2012 15:06:48

                  bez XAXAPa sa to cita celkom fajn..:-)) prepacte ale az teraz objavujem caro slovicka "ignorovat"

                    Výr - Profil | Po 27.2.2012 15:00:53

                    Bono 27,15 >> hmm....tá pesnička torú som tam pracne vložil bola stará už keď ja som bol mladý....

                      Bono 27,15 - Profil | Po 27.2.2012 14:13:38

                      Výr >>

                      Video obsahuje obsah partnera EMI, který ho ve vaší zemi zablokoval na základě autorských práv.
                      Omlouváme se.

                        Výr - Profil | Po 27.2.2012 14:06:17

                        peterson >> zobáky, ktoré boli k dispozícii sú už preč...

                          XAXAP - Profil | Po 27.2.2012 13:50:00

                          placew >> není potřeba souhlasit, můžem mít jiné názory ... jen doplním, že to není ani schůdné řešení ... ono to totiž není řešení, je to vysoce krátkodobý flastr motivovaný velmi úzkým zájmem

                            peterson - Profil | Po 27.2.2012 13:49:23

                            Výr >> Aha, takže výstřel do tmy:) Zmátla mě ta prodejní nabídka v popisu diskuze.

                              Výr - Profil | Po 27.2.2012 13:43:30

                              peterson >> účelom tejto debaty nie je predať zobáky ale dať ľuďom návod na to ako môžu podporiť lov kormorána......každý rybár má vo svojej blízkosti nejaké poľovné združenie a nič mu nebráni nadviazať s nimi kontakt a dohodnúť sa.....vyplácať im odmeny .....ideálne je ak sa toho chytia všetky MO a budú to organizovať....no nie je to podmienkou....každý jednotlivec si to môže zorganizovať aj sám.....pre dobrý pocit že urobil čo mohol.
                              Čakanie na niekoho "zhora" že to vyrieši je slepá ulička.

                                peterson - Profil | Po 27.2.2012 13:13:33

                                Na střelivo bych i přidal, ale jeho zobák nosit nebudu:) Ten zobák vyrábí nějaký ekonomický subjekt, nebo je to výstřel do tmy?

                                  placew - Profil | Po 27.2.2012 12:42:05

                                  XAXAP >> ja som cital tvoje vyroky a navrhy. Nepovazujem ich za realne a nestotoznujem sa s nimi. Aj ked odstrel nie je najlepsie riesenie je v tomto ohlade najschodnejsie.

                                    XAXAP - Profil | Po 27.2.2012 11:35:39

                                    placew >> chceš řešení nebo se stát členem lokálně větší skupiny?