Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

vanuz - Profil | Po 27.2.2012 10:45:13

placew >> kto je to?

    placew - Profil | Po 27.2.2012 10:44:07

    len na zistenie situacie. Je tu niekto koho uz XAXAP presvedcil, ze ma lepsie riesenie otazky kormorana?

      XAXAP - Profil | Po 27.2.2012 10:31:27

      jindraŠ >> psychoanalýza vypadá jinak ... byla to jen reakce na tento přihlouplý komentář jindraŠ - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 24.2.2012 23:34:43

        XAXAP - Profil | Po 27.2.2012 10:27:38

        Výr >> špatně jsem počítal, tak předposlední sezóna

          Benda 24,72 - Profil | Po 27.2.2012 9:08:42

          Výr >> znám to krapet jinak. Darovanému koni i z prdele voní.

            vokounek - Profil | Po 27.2.2012 8:16:36

            Lacike7 >> a sakra idem sa pobaliť :)

              vokounek - Profil | Po 27.2.2012 8:15:55

              Rasto. >> :) asi tak. zdravie si treba vážiť..

                Rasto. - Profil | Po 27.2.2012 6:37:40

                Ja som si ho dal do ignoru....mam vysoky tlak toto nezvladam...zbabelo priznavam.

                  Lacike7 - Profil | Po 27.2.2012 4:01:32

                  vokounek >> o-ou, tvoj osud je specateny.. ides sediet!

                    jindraŠ - Profil | Ne 26.2.2012 22:13:56

                    Výr >> .-))

                      Výr - Profil | Ne 26.2.2012 22:10:35

                      jindraŠ >> darmo...darovanému koňovi nepozeraj na zuby

                        jindraŠ - Profil | Ne 26.2.2012 22:08:19

                        medvěd >> Uvědomuji si to a jsem mu za to povděčen

                          medvěd - Profil | Ne 26.2.2012 21:57:15

                          jindraŠ >> zae neumřeš hloupej.Je fajn,když tady někdo zkušenej nastavuje zrdcadlo

                            jindraŠ - Profil | Ne 26.2.2012 21:48:20

                            XAXAP >> děkuji Ti Martine.Ušetřil jsi mi litr,ne li víc.Záleží kolik sezení by můj psychoanalitik potřeboval na to aby mi sdělil to,co jsi Ty zvládnul jednou větou
                            P.S.Ty mně taky:-)

                              Výr - Profil | Ne 26.2.2012 17:44:02

                              XAXAP >> z čoho tak usudzuješ ?

                                Výr - Profil | Ne 26.2.2012 17:43:16

                                M_D >> ešte jedno dodám zajtra ...:-)...mám pomalý počítač tak dnes už sa mi s tým nechce barať.

                                  vokounek - Profil | Ne 26.2.2012 17:42:57

                                  XAXAP >> a čo pre ne budeš robiť ty ty tlamo ? dáš ich na súd ? ;)

                                  dávam ťa do ignoru ty šašo..

                                    XAXAP - Profil | Ne 26.2.2012 16:32:17

                                    Výr >> no, měli byste se připravit na poslední sezónu, že?

                                      M_D - Profil | Ne 26.2.2012 16:18:11

                                      Výr >> Cool FPS movie! Pošli toho víc, nechám Ti udělat fragmovie s muzikou.

                                        Výr - Profil | Ne 26.2.2012 15:51:36

                                        XAXAP >> budem pracovať na tom aby keď sa na jeseň zase vrátia nenarazili len na mňa ale na podstatne viac podobných magorov ako som.