Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

XAXAP - Profil | Ne 26.2.2012 15:38:48

Výr >> Co budeš dělat pro ryby, až kormoráni za chvilku odletí, Výre?

    XAXAP - Profil | Ne 26.2.2012 15:37:10

    jindraŠ >> Ignorovat něco, s čím nesouhlasím nebo se mi nelíbí, nesvědčí o úrovni diskutéra. Je to spíše reklama na slabost.

    A máš přes svůj věk velmi nevyzrálý pohled na názor, který je nesouhlasný či nesrozumitelný. Takové pohledy z diskusí dělaj mnohem větší hospodno než na oko chaotické psaní.

      PYTLAKS - Profil | So 25.2.2012 14:18:40

      Rasto. >> to je nás víc

        Rasto. - Profil | So 25.2.2012 6:30:06

        sliver - samolibý vůl >> ja by som ho aj ocenil ale ked ja mu ani za tu rit nerozumiem

          sliver - samolibý vůl - Profil | So 25.2.2012 1:26:07

          já rovera sleduju od té chvíle, co slíbil fotku vlastnoručně ulovené metrové parmy, teda více metrových parem. Od té chvíle nenapsal do jediné otázky ani jedinou konkrétní věc nebo připomínku. Od toho okamžiku, kdy ho někdo vzal za slovo, píše jak marťan. Určitě patří k vesmírným lidem, myslím že doma mu říkají Aštare a on se nám neustále snaží sdělit nějaké plejáďanské poselství a my jeho pomoc neumíme ocenit. Galaktická konfederace nám to asi jednou spočítá.

            rover - Profil | So 25.2.2012 1:03:22

            ZN >> OK, dobrou :-)

              ZN - Profil | So 25.2.2012 1:00:52

              rover >>
              pokud si mám pod pojmem invence představit tvá vystoupení tady, tak chvála boho, že tu invenci používám jimak a jinde. Dobrou :-)

                Výr - Profil | So 25.2.2012 0:39:43

                ...dobrú noc...či ráno...

                  rover - Profil | So 25.2.2012 0:31:20

                  Bosanac >> Co přesně bys měl na mysli ?

                    Bosanac - Profil | So 25.2.2012 0:28:39

                    rover >> Nemel bys neco k tematu ?

                      rover - Profil | So 25.2.2012 0:25:56

                      ZN >> Málo invence, ...u některých běžný jev.

                        ZN - Profil | So 25.2.2012 0:18:20

                        rover >>
                        já se, na rozdíl od tebe, o to ani nesnažím.

                          rover - Profil | So 25.2.2012 0:10:55

                          ZN >> Ty to uhodneš :-)

                            ZN - Profil | So 25.2.2012 0:07:48

                            jindraŠ >>
                            jenom, jestli to není zbytečný.

                              Výr - Profil | Pá 24.2.2012 23:39:32

                              mildas - Quinn >> 87% rybárov má rado kormorána na každý spôsob.....to by si mal mať v krčme ako meníčko....

                                jindraŠ - Profil | Pá 24.2.2012 23:34:43

                                ZN >> Určitě.I když je s podivem,že si jí nedá do ignorovaných,když je tak nesmysluplná.To by si zase ale nemohl hrát na chytrýho a kritizovat:-)

                                  ZN - Profil | Pá 24.2.2012 23:31:27

                                  mildas - Quinn >>
                                  a neubíjí tady talent?

                                    mildas - Quinn - Profil | Pá 24.2.2012 23:27:12

                                    ZN >> s tím se prostě narodíš. To naučit nejde.

                                      ZN - Profil | Pá 24.2.2012 23:16:05

                                      rover >>
                                      kde bereš tu jistotu, že jsi schopen poznat, kdo co zvládá a kdo má relativně rozumný názor. Obdivuhodné.

                                        gibbon - Profil | Pá 24.2.2012 22:53:45

                                        rover >> chlape o čo ti vlastne ide....