Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Výr - Profil | Pá 24.2.2012 22:50:28

rover >> síce ti nerozumiem ani slovo ale v pohode som....votomnic.

    Rasto. - Profil | Pá 24.2.2012 22:49:37

    rover >> tiez nechapem o co ide...vymackni sa...ak si myslis ze ide o prachy a nejaku hru tak sa mylis

      LSD - Profil | Pá 24.2.2012 22:48:19

      rover >>
      ich auch, já něznájem čto éto

        placew - Profil | Pá 24.2.2012 22:44:24

        rover >> popravde, aj ja by som rad vedel o com tocis...

          rover - Profil | Pá 24.2.2012 22:38:35

          Výr >> Hlavně v poho, ...jen připomínka, nic osobního ! Existují určité mantinely, ...ale s nimi si určitě poradíš sám :-)

            Výr - Profil | Pá 24.2.2012 22:35:23

            rover >> čo nezvládam a čomu sa nemám diviť ?...., keby si bol trochu konkrétny.

              rover - Profil | Pá 24.2.2012 22:32:29

              hivi >> Dík, ...i tak dobrý :-)

                rover - Profil | Pá 24.2.2012 22:31:34

                vokounek >> :-)

                  rover - Profil | Pá 24.2.2012 22:30:43

                  Výr >> Pokud diskuzi nezvládáš, tak se nediv ...

                    vokounek - Profil | Pá 24.2.2012 22:29:47

                    rover >> díki :)

                      rover - Profil | Pá 24.2.2012 22:28:08

                      vokounek >> Určitě, ...konečně aspoň "relativně" rozumný názor, ...bez ohledu na současný " legislativní" stav věci lze určitě souhlasit :-)

                        rover - Profil | Pá 24.2.2012 22:23:23

                        gibbon >> Konečně konkrétní záležitost, ...ie to určitě na poděkování :-)

                          vokounek - Profil | Pá 24.2.2012 22:22:38

                          rover >> tiež sa nestavám do role odborníka ale poznám výsledky dlhodobej diskusie odborníkov medzi ministerstvom životného prostredia, ichtiológmi a polovníkmi a ten výsledok je udelenie vínimky na lov kormorána z dôvodu ochrany pôvodných druhov rýb. mne to na vytvorenie názoru stačí. a som rád že sa nájdu polovníci ktorí rybám a nám rybárom pomáhajú keďže kormorán nemá žiadnu hodnotu pre jeho trofej či maso..

                            LSD - Profil | Pá 24.2.2012 22:22:22

                            Hele, a já tam fakt budu mít dvojku?
                            :-)))

                              Výr - Profil | Pá 24.2.2012 22:18:33

                              rover >> šuhajko....za celý čas čo sem prispievaš som nepochopil o čo ti ide...a neviem to ani teraz....lebo pokiaľ viem o zobák si neprejavil záujem....tak nalej čistého vína a hlavne nerob tu moderátora s návrhmi na zatváranie otázky. To láskavo nechaj na mňa alebo na MM.

                              Ďakujem

                                LSD - Profil | Pá 24.2.2012 22:14:45

                                Rasto. >>
                                už se těším na okrasu muškařské vesty

                                  rover - Profil | Pá 24.2.2012 22:13:00

                                  hivi >> Pošli foto !

                                    rover - Profil | Pá 24.2.2012 22:12:15

                                    vokounek >> Zlehčovat, či záměrně zjednodušovat situaci, aniž bych znal alespoň základní fakta o věci, ... raději snad dost :-(

                                      vokounek - Profil | Pá 24.2.2012 22:07:04

                                      rover >> čo ja viem? mám z toho len taký dobrý pocit. napr. to video je paráda :)

                                        rover - Profil | Pá 24.2.2012 22:04:14

                                        vokounek >> Ale, ... dle čeho soudíš kolego ?