Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

Nvokounek - Profil | Pá 24.2.2012 22:01:59

rover >> nič sa nebude ukončovať. diskusia sa vyvíja dobrým smerom..

    Nrover - Profil | Pá 24.2.2012 21:59:27

    Připojuji se s otázkou k Dalasovi, ...pokud nelze najít rozumnou odpověd, určitě lze tuto diskuzi s grácií ukončit !

      Nvokounek - Profil | Pá 24.2.2012 21:33:23

      Výr >> ty si zverina :)) parádne videjko..

        NVýr - Profil | Pá 24.2.2012 11:34:45

        kapr97 >> to by bolo trochu pridrahé :-).....Benelli by úplne stačil

          Nkapr97 - Profil | Pá 24.2.2012 10:43:38

          Výr >> tj nejlépe druh AA-12...

            NVýr - Profil | Pá 24.2.2012 10:38:19

            kapr97 >> áno 12/70....na kormorány by bol lepší automat 12/76 alebo 12/89 :-)

              Nkapr97 - Profil | Pá 24.2.2012 10:28:39

              Výr >> aha to myslím souhlasí .. ty máš dvanáctku??

                NVýr - Profil | Pá 24.2.2012 10:24:51

                kapr97 >> poľujem asi 30 rokov a z mojich praktických skúseností (na kačice som chodil veľmi veľa)...najlepší brok na kačice je 3,0mm
                Veľa ľudí sa mylne domnieva že brok 4,0mm je silnejší - no neuvedomujú si že početne je ich asi tretina.....odhadom brokov 3,0mm je v náboji 220ks a brokov 4,0 možno 80ks....pravdepodobnosť zásahu je u takého broku veľmi malá....ja ho považujem na kačice za úplne nevhodný. Ak chcem loviť na väčšiu vzdialenosť pravdepodobnosť že aspoň "krídlujem" je najväčšia u menších brokov....

                  Nkapr97 - Profil | Pá 24.2.2012 10:01:22

                  Výr >> není to málo ty broky 3 nebo 3,5mm?? viděl jsem střelit kačenu plným zásahem +- na stejnou vzdálenost (možná dál) se 4mm broky a padla až po dalších výstřelech...

                    NVýr - Profil | Pá 24.2.2012 9:59:28

                    mdx >> ano....dá sa strieľať tak do 45m....

                      Nmdx - Profil | Pá 24.2.2012 9:55:07

                      Výr >> Tak to pak jo :-) Ta kamerka se přidělává na čepici?

                        NVýr - Profil | Pá 24.2.2012 9:54:00

                        PYTLAKS >> veľa :-)

                          NVýr - Profil | Pá 24.2.2012 9:53:31

                          mdx >> je to malá kamera tak to tak vyzerá ale vzdialenosť je cca 30m....používam broky 3,0mm - najčastejšie alebo 3,5mm.

                            NPYTLAKS - Profil | Pá 24.2.2012 9:49:21

                            kolik si jich za tu dobu co jsi prodal poslední zobák odstřelil

                              Nmdx - Profil | Pá 24.2.2012 9:44:47

                              Výr >> Pěkná práce, co používáš za broky?Mi přijde že to střílíš na docela velkou dálku :-)

                                NVýr - Profil | Pá 24.2.2012 8:22:04

                                gibbon >> kamera s efektom "rybie oko" dosť klame.....okrem toho pes tam vbehol až po výstrele

                                  Ngibbon - Profil | Pá 24.2.2012 6:06:05

                                  Výr >> krátke a výstižné video, s ukážkou efektivity strelca :-)....ináč sa mi zdá, že hafan mal pri prvom výstrele na mále, ak by vybehol o zlomok sekundy skôr asi by mu výstrel "načechral pěšinku".......alebo je dobre cvičený a štartoval ža po výstrele a potom je rýchly ako blesk :-)

                                    Nafjee - Profil | Čt 23.2.2012 21:45:38

                                    Kdo neviděl, tomu doporučuji shlédnout ...

                                    http://navratdoreality.cz/?p=view&id=7616

                                      NVýr - Profil | Čt 23.2.2012 21:28:34

                                      ....dnes osem.

                                        Nhivi - Profil | Čt 23.2.2012 21:26:30

                                        Výr - 23.2.2012 21:24:43 >len tak dalej...