Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NVýr - Profil | Po 20.2.2012 22:18:41

jelen10 >> zjesť som ho neskúšal...ale viacerí priatelia ho jedli a dokonca i chválili

    NLSD - Profil | Po 20.2.2012 22:15:48

    PYTLAKS >>
    jó chtíč, to je panečku sviňa
    :-)))

      NVýr - Profil | Po 20.2.2012 22:15:21

      jelen10 >> ja by som naozaj uvítal keby niekto načrtol lepšie riešenie ako odstrel...obávam sa však že riešenie, ktoré by bolo lepšie a pritom by bolo ešte v našej moci (myslím realizovateľné v našej krajine) naozaj neexistuje.

      Táto otázka má od sfanatizovania davu viac ako kaprár od muškára....a to je kurwa ďaleko :-))


      Ako som tu už X krát napísal......zmysel má nájsť si poľovníka v svojom okolí a zaplatiť mu za zobák....

        NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 22:13:42

        LSD >> jo,ale dělal jen bodku,protože přefikl velitelovi starou a proto ho nepustili dál,skončil na poručíkovi nebo podporučíkovi,už si to napamatuju a navíc to byla jeho verze,tak nevím co je na tom pravdy,ale sloužil v mošnově a vzal mě do mrije atd.

          Njehla - Profil | Po 20.2.2012 22:12:40

          Petr.OVA >> taky se počítá..:-)))

            NLSD - Profil | Po 20.2.2012 21:59:11

            PYTLAKS >>
            na pilota vrtulníku ?

              NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 21:55:06

              LSD >> pak šel dál do komárna

                NLSD - Profil | Po 20.2.2012 21:52:03

                PYTLAKS >>
                tak to šel na střední, jako pomocnej personál na letiště, technik, atd

                  Njelen10 - Profil | Po 20.2.2012 21:49:49

                  Výr >> Nejspíš už to někde v diskuzi zaznělo. Zkoušel si ho sníst? Kdyby byl k jídlu, bylo by morální dilema vyřešeno a odpadla by práce se zobáky.

                    NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 21:48:59

                    vanuz >> tak mi bylo tak7 a jemu 13-14 a připravoval se na vojenskou leteckou školu v košicích,tak musel něco asi vědět,jinak vždy to odsral nejmladší brácha-pokusný králík

                      Njelen10 - Profil | Po 20.2.2012 21:47:55

                      Výr >> Ok, končím balisticko-ostrostřelecké okénko, kterým sem ti to tu trochu zas… K tématu: Kormoráni mi taky pijou krev, ale nenávistná kampaň zfanatizovaného davu v rybářských kruzích se mi dvakrát nelíbí. Nějak se zapomíná nebo nehledá, kde je příčina současného stavu na našich řekách. Radši bych viděl jiné řešení než hromadný odstřel, ale holt když se kácí les, lítaj třísky a jemnocit a láska k přírodě musí stranou. Ten tvůj přívěšek se mi líbí a klidně bych si ho koupil, je to něco jako medvědí dráp, nebo žraločí zub :-).

                        Nvanuz - Profil | Po 20.2.2012 21:41:48

                        PYTLAKS >> smarjajozef, to co mate s bratom za hry?

                          NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 21:40:41

                          jelen10 >> brácha je bývalý lampasák,tak mě navlékl do vaťáků na hlavu mi dal žaludovku helmu,musel jsem lítat po polu a on po mě střílel,z ruské vzduchovky,z 630 a pak 631,kde mu stýc v ostroju zkracoval pružinu,tak to mám na sobě vyzkoušené celkem dobře,jak v různém oblečení,tak z různých vzdáleností,ale pořád píšu o vzduchovce,o brokovnici se nebavím,chodím na hony a pozoruju a jiné než olověné broky jsem u myslivců zatím nezaznamenal i s-ball je olověný,to jsem taky viděl i střílel,ale nejsem nimrod,tak nejsem zasvědcen

                            NVýr - Profil | Po 20.2.2012 21:38:15

                            jelen10 >> "toxické " olovo škodí len na veľmi plytkých vodách kde ho dokáže následne skonzumovať vodné vtáctvo.....inak je to ochranársky blábol......ja som na takej vode v živote nepoľoval....
                            Okrem toho staršie brokovnice to nemôžu strieľať a naviac je to úplne k hovnu strelivo

                              Njelen10 - Profil | Po 20.2.2012 21:34:35

                              Výr >> protože jste šetřílkové, za zobáky bude jistě i na ocel:-), myslel jsem, že v osvícených loveckých kruzích se nad vodou (na rozdíl od primitivních rybářů) toxické olovo nepoužívá.

                                NVýr - Profil | Po 20.2.2012 21:25:16

                                jelen10 >>iné ako olovenné broky strieľa naozaj málo kto

                                  Njelen10 - Profil | Po 20.2.2012 21:22:36

                                  PYTLAKS >> nNevěřím, ale zkoušet to nebudu a nenuť mě abych vážně začal na tom googlu hledat:-). Rychlost po odrazu bude zase záležet na úhlu a u ocelového broku bude, vzhledem k materiálu, asi značná.

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 21:19:19

                                    zpět ke kormoránům co takhle je střílet,když máte tu možnost,letos si jdu dělat lovecký lístek,tak doufám,že příští rok po nich budu pálit taky

                                      NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 21:17:02

                                      jelen10 >> jak jsem psal na 20m po odraze je neškodný pokud nejde do oka

                                        Njelen10 - Profil | Po 20.2.2012 21:15:05

                                        PYTLAKS >> no to mě taky, ale moh by a co pak?:-)