Kúp si svojho kormorána

Vážení priatelia,
Tak ako pes je najlepší priateľ človeka....kormorán je najlepší priateľ rybára. Radi ho majú mnohí....obzvlášť dusené prsíčka.
Naskytá sa Vám jedinečná možnosť prispieť svojou troškou do mlyna....zakúpiť si pekný doplnok Vašej rybárskej vesty z veľmi limitovanej série - zobák z kormorána. Zobák je zaliaty epoxidom a lakovaný. Cena je 7,-EUR/ks z čoho 5,-EUR bude použitých na zakúpenie streliva na lov tohoto nášho milého zimného spoločníka. Vitajte v kampani "Kúp si svojho kormorána".
Autor diskuse: Výr - Profil , 10.2.2012 muškaření - ostatní

Máte radi kormorána ?

A) Áno, mám ho rád ....................................................na každý spôsob.87%

B) Áno, nežerie kapra tak nikomu nemôže prekážať.2%

C) Kormorán mi je ukradnutý.2%

D) Kormorán tu bol skôra ako človek preto ho treba chrániť, nevadí že žerie lipne aj tak smrdia2%

E) Kormorána treba chrániť na veky, rybári to zavesia na klinec a ja budem mať kľud pri vode.2%

F) Kormorána treba chrániť.5%

Od 10.2.2012 hlasovalo 530 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 21:10:04

jelen10 >> ty už jdeš na to moc vědecky,já jsem psal,že se mi brok nikdy neodrazil od kaluže

    Njelen10 - Profil | Po 20.2.2012 21:08:15

    LSD >> Měli jste holt štěstí začátečníků, asi :-).

      Njelen10 - Profil | Po 20.2.2012 21:07:33

      PYTLAKS >> Jestli jsem někdy střílel z čehokoli do louže, si nepamatuju, ale určitě ne pod úhlem nutným k odrazu. Pokud brok letí přímo od střelce z výšky 1.5m nad hladinou, dopadne na ní ve vzdálenosti 40 m pod úhlem cca 2.14stupně, což je podle mě při jeho rychlosti dostatečný předpoklad k odrazu. Obzvláště u ocelového broku, který se nárazem nedeformuje jako olovo. Netvrdím, že se odrazí všechny, ale myslím, že sem tam nějaký by mohl. Při zadání např. „odraz broků od hladiny“ nebo lépe „shotgun pellet ricochet off water“ do googlu by se jistě něco našlo.

        NVýr - Profil | Po 20.2.2012 20:49:36

        LSD >> ak má biele brucho je to mladý jedinec....čierny je starší.....tieto s límcom sú vždy najväčšie

          NLSD - Profil | Po 20.2.2012 20:47:01

          Výr >>
          jj, byli tam dva, ten blíž je podstatně menší

            NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 20:46:54

            Výr >> mám vyzkoušeno za slavie 630 s upraveným pérem,ale oblečený zimní bunda do zad

              NVýr - Profil | Po 20.2.2012 20:44:44

              PYTLAKS >> 20m by som ustál u broku do 2,5mm....keby sa jednalo o 4,5mm tak to by som nechcel skúsiť.
              Skús vystreliť zo vzduchovky na vzdialenosť 15-20m guličku....nie diabolku....uvidíš

                NVýr - Profil | Po 20.2.2012 20:42:54

                LSD >> tieto s bielim "límcom" sú najväčšie (aj ten na videu čo zožral tú 50cm mrenu bol taký)....asi staré samce (neviem).....aj zobáky sú o poznanie väčšie

                  NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 20:41:33

                  Výr >> ok já jsem psal o vzduchovcem s brokovnicí nemám zkušenost,ale jak jsem psal odraženných broků bych se nebál na 20m pokud tě netrefí do oka

                    NLSD - Profil | Po 20.2.2012 20:40:18

                    Výr >>
                    ale má pěknej zobák, ne?
                    :-)))

                      NVýr - Profil | Po 20.2.2012 20:36:59

                      LSD >> mohl nemohl....

                        NVýr - Profil | Po 20.2.2012 20:36:05

                        PYTLAKS >> broky z brokovnive sa odrážajú od vody spoľahlivo a verím že pri smole dokážu zraniť (oko) na vzdialenosť 50-100m po odraze.....keď dostreľujem na vode vždy mierim na spodný okraj aby zasiahli aj odrazené broky

                        Guľka z guľovnice alebo malorážky sa odráža tiež spoľahlivo....samozrejme vždy záleží od uhla dopadu....

                          NLSD - Profil | Po 20.2.2012 20:32:59

                          PYTLAKS >>
                          zasíráme otázku jinou tématikou. Tenhle mohl být včera můj
                          :-)

                            NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 20:28:38

                            LSD >> pěkné video,ale brok odražený od cihly jsem tam neviděl

                              NLSD - Profil | Po 20.2.2012 20:11:45

                              PYTLAKS >>
                              nic ve zlým, já jen, .............
                              :-)
                              jinak s tou cihlou http://www.youtube.com/watch?v=7PqAk-qianA
                              asi třetí minuta
                              EDIT, čtvrtá

                                NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 19:56:15

                                LSD >> je to možné se stebou nedohaduji a jaký to má vliv na odražení kulek ze samopalu a broků z kulovnice,hlídal jsem na srubáku

                                  NLSD - Profil | Po 20.2.2012 19:52:47

                                  PYTLAKS >>
                                  koukl jsem ti do karty, na Libavě jsem střílel prvně z tanku, když ti nebyl ani rok
                                  :-)))
                                  pak jsem jezdil ale hlavně Doupov a občas Boletice

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 20.2.2012 19:07:37

                                    LSD >> tak ze samopalu se to odráželo pěkně,osobně vyzkoušeno na libavé,od cihly se brok odrazí,alena kolmo vystřelený,spadne dolů a hotovo,z broků bych strah neměl-myslím odražených

                                      NLSD - Profil | Po 20.2.2012 18:53:42

                                      kapr97 >> vo cihle a Sa vz 58 vím jen tolik, že se napřed střelil spolužák do srdce, pak ta kulka prolétla přes celou učebnu a vyrazila cihlu ze zdi do vedlejší učebny.
                                      Já si dneska Sa už nestřelím. Škoda

                                        Nkapr97 - Profil | Po 20.2.2012 18:50:03

                                        LSD >> zkus třeba střelit kolmo z 10m do cihle vzduchovkou a vz.58 a co se stane....