MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Jak reklama ovlivňuje mladé rybáře?

Mám pocit, že kaprařská "lobby" masíruje mladé kolegy tak, že rybář= kaprař. Vnímáte to stejně ? Kolik mladých kolegů se věnuje jiným technikám ? Jakým ?

Autor diskuse: moskyt ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 3.2.2012

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 14 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N retrívr - ® St 22.2.2012 9:28:45
aleš vavřina >> Jo, jo, jo.
N aleš vavřina - ® St 22.2.2012 9:24:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
nofish >> To není jen kaprařina, byť v rámci komerční masáže je kaprařina TOP odvětvím. Co ze začínajícího rybáře může být, když od začátku je konfrontován s nej nej nej ...a je mu vštěpován princip, že když touto cestou nepůjde tak je asi nějaký divný. Je to o přípravě nových abonentů cechu Petrova, vytratil se princip přitažení nových zájemců na základě jejich zájmu o přírodu, stavovskou příslušnost a duševní hygienu - relaxaci v přírodě. To již nejsou společensky ocěňované hodnoty, ale z kapra 30 kg + nebo sumce 200 cm+ se všichni mohou podělat. Je pravda, že reklama ve stylu :"Chyť si na třešni svého tlouště by udělala radost akorát tak pěstitelům ovoce a těm kdo ví, o čem tento způsob lovu je."
N retrívr - ® St 22.2.2012 9:22:46
moskyt - >> Předesílám, že jsem nic nečetl, nejsem tak ani ničím zatížen.Myslím, že většina z nás má zkušenosti ze svého okolí, tedy, jsou tendenční, bez většího záběru zkušeností.Můj názor. Mladí jsou velmi reklamou ovlivnitelní. Nemyslím však, že by to bylo v zásadě o výběru způsobu lovu.Tam si myslím, že si každý vybere. Co se týče kaprařiny, tam je reklama téměř stoprocentně účinná, bohužel.Bolelíz a její masáže ničí mladým jejich přehled a ideály. Nic víc, nic míň. To je má zkušenost.
N šmudla007 - ® St 22.2.2012 9:04:34
Se přiznám že sem se nechal zmasírovat, mám nakoupené kaproděličky, nakoupené nějaké ty balení pelet, vloni sem nakoupil záležitosti na tvorbu samosekových montáží a hodlám toto vybavení aplikovat na rybu domácí .. v rámci průzkumu nových technik, ať nejsem tak strašlivě pozadu.
Moje současné rybolovecké techniky(rohlík kukuřice+angličák) mám vypilované natolik, že si můžu dovolit lovit s jedním prutem postaru a pomodernu si hodit jeden prut bokem na "co kdyby týkrávo megakaprdo udírny nebo do trouby na plech". Ale furt jsem univerzální všeckochyt rybář(od okounků přes tlouště plotice cejny po kapříky a nejvyšší meta štika candoš). Podložku si teda nepořídím neb ji nepotřebuju.
N kotiki - ® Po 6.2.2012 15:42:18
Je mi 16 a začal jsem plavačkou. Poslední rok mi ale učaroval feeder, protože to je vždycky jiné...
N Píďa2 - ® Po 6.2.2012 15:38:48
pissyouoff >>
Pořád jsem přemýšlel, co ta poslední věta znamená, co dělá 40+ na písku s cigárem a chvíli mi trvalo, než mi došlo, že "ovlivňovatel" pouze občas chyběl ve škole. Dobrá, dám si cigáro na pysk a nakonec, proč ne i na tom písku. Jen nevím, jestli bych se nechal ovlivňovat zrovna od tebe...
N retrívr - ® Po 6.2.2012 15:28:14
moskyt - >> Předesílám, že jsem byl tři dny v zahraničí, tak nic nečetl. Moje odpověď. Reklama byla, je a bude svině. Platí čím dál víc.Čím víc ubývá peněz, tím víc to lidi žerou. Hrozný. Nic víc, nic míň.
N moskyt - ® Po 6.2.2012 15:23:25
Mr.Mepps >> Bez chyb a ať to má hlavu a patu, A ať je to proboha pravda.
N moskyt - ® Po 6.2.2012 15:18:58
Venca888 >> Vidíš, na mě maj ty akce o kterých píšeš úplně opačný účinek.
N moskyt - ® Po 6.2.2012 15:16:33
Mr.Mepps >> Hele, mrkni jak zní otázka, jestli k tomu něco máš tak piš, jestli ne pak platí bod jedna a dva mé výchovné zprávy :-)
N Venca888 - ® Po 6.2.2012 15:15:47
jako v čemkoliv jinym a jako kohokoliv jinýho. Tomu, kdo ukazuje prstem na mladý bych doporučil Lidl nebo Penny v pondělí ráno při zahájení akčních slev na aktuální tejden... :-)
N Mike1977 - ® Ne 5.2.2012 22:39:43
Na jednu stranu je smutné, že většina jsou "OVCE". To jest, že co uvidí v reklamě, koupí, aniž by si ošahali, nebo zjistili věci okolo produktu co kupují.
Děkuji za MRK, jelikož člověk co zrovna potřebuje, na fórech a diskuzích nejdřívě prodiskutuje, a posléze koupí tam, kde je to na netu nejlevnější (samo s dobrou pověstí obchodu). Mladí bohužel, neví, neznají, ale snad stádo ovcí z nich nebude, i když masírování obecně je neskutečné !!!
N Mr.Mepps - ® Ne 5.2.2012 22:11:27
moskyt - >> No !!!! :D
N moskyt - ® Ne 5.2.2012 14:53:22
Dave≻ >> >Dave - 5.2.2012 14:32:13 >> Tak jestli jsi zkusil i jiné způsoby rybolovu a vybral si si těžkou položenou tak se proti tomu dá těžko něco namítat. Pokud chováš respekt k rybářům, kteří chytají nějak jinak a nesnažíš se je omezovat nějakými nesmyslnými pravidly tak ti přeji hodně úspěchů a děkuji za příspěvek.
Ty jsi alespoň před lovem na boilie něco jiného vyzkoušel a vybral jsi si, mám bohužel zkušenosti s tím, že mladí rybáři pomatení reklamou umějí do vody pouze fláknout koule a čekat na přerostlého kapra s potrhanou tlamou. Měj se :-)
N Dave> - ® Ne 5.2.2012 14:32:13
Jo, tak já jsem těžkej případ.Já jsem začal rybařit od 7 let, a to tak že jsem začal chodit do rybářského kroužku, a tam jsem se nejprve učil na splávek chytat karásky(to mě nebavilo).Pak položená, která mě zaujala a začal jsem zkoušet kukuřici,žížalu,medovky, a jelikož na revíru kde jsem se začínal učit rybařit nebylo nic jiného než kapr,karas,lín, tak jsem začal zkoušet s kamarády jiné nástrahy a způsoby rybaření, tak abych docílil častějším záběrům kapra a jenom pouze kapra, vždyť to taky byla největší ryba mého oblíbeného revíru.Od 12 let jsem začal s kamarády zkoušet různé hotové boilie, která byla různě barevná, každé jinak vonělo, a taky smrdělo.Tyto hotové barevné kuličky s plastelíny, jak jim říkám dnes v současnosti vynahradilo v mojich 15 letech domácí vyráběné boilie, které má u mě a mojich kamarádů úspěch dodnes.Jsem se zapomněl zmínit, že svoje první kaprové děličky jsem dostal ve 13 letech i se stojanem a baitrunnerovými navijáky, ale na hlásiče a swingery jsem musel počkat ještě asi necelej rok.Když se tak zamyslím, tak to nebyli vůbec špatny roky, když jsem ještě chodil do kroužku, i když jsem už uměl chytat a měl jsem více než dostačující cajk na kapry, tak jsem asi do 15 let chodil do rybářského kroužku, a ještě pořád pokud mám čas, tak navštěvuji kroužek a vedoucího na rybníce, kde jsem se jako děcko učil chytat.
N Tulo - ® So 4.2.2012 21:36:05
B-e-r-y >> Bereš to moc vážně.Jen jsem reagoval na to že jsi psal o stryčkovi a plechovkách..........
N moskyt - ® So 4.2.2012 21:35:56
pissyouoff >> Nejsem si jistý, jestli zde se svým názorem narazíš na úrodnou púdu, znám pár dědků, kteří se chovají tak, že by jim to leckdo mohl závidět, s morálním právem zde nehazarduj a zkus si na řízku z kapra pochutnat, jestli byl tvůj zápis pokus o provokaci tak jsi byl úspěšný...... žij v míru
N stryček - ® So 4.2.2012 21:31:30
pissyouoff >> To se musí vyřešit zvednutím míry a omezením počtu úlovků. A s tím bych plně souhlasil jen to dávno není problém starejch rybářů bohužel
N Metallica - ® So 4.2.2012 21:28:00

Horst nikdy nezklame :)
N pissyouoff - ® So 4.2.2012 21:26:58
Zajímavější by bylo kdyby, něco začalo ovlivňovat naše "staré" rybáře, protože to je většinou ta bolavá pata a místo pro nápravu. Není větší šlendrián něž 40+ masny s cigárem na pisku a místní dúchodci co si myslí, že mají nějaké morální právo odnést dva kapry každý den.
N stryček - ® So 4.2.2012 21:23:44
moskyt >> Na značce netrvám hlavně aby to smrdělo jako mrtvá opice
N moskyt - ® So 4.2.2012 21:22:14
stryček >> Děkuji, když něco opomenu okamžitě reaguj. Máš samozřejmě pravdu. Jaké boilies preferuješ?
N stryček - ® So 4.2.2012 21:17:37
B-e-r-y >> Jen ze zvědavosti ty si někdy viděl vláčkaře že sebou taha pet lahve a plechovky a lahváče? Mockrát jsem viděl po odjezdu rybářů je jedno jak a co chytali že po nich zbyl na břehu bordel za celej ten týden. Keře stromy vyřezaný bo bylo málo místa na bivak. Někdo kdo přijde na místo vláčet na půl hodky nebo hodku a jde dál tam asi nebude tábořit. Ani ničit porosty. Mě se líbí jak všichni tady uklízej všechno po táboření odvezou, tak kde se kurwa pořád ten bordel bere. Tohle si neber na sebe to byla jen připomínka

Červené karty: Mr.Mepps

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 14 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniPrologic Bivak Spider Trio Bivvy 1 Man (SLEVA 56%)

Za 2.999
Další bestseller ze stáje Prologic. Luxusní bivak pro jednoho v exkluzivním designu za neuvěřitelných 2 999 Kč. Skvělá volba na kratší výpravy. Kvalita řady Commander zaručuje vysoký standard.

akce, rybareniPrologic Termo oblek (SLEVA 52%)

Za 2.199
Dvojdílný zateplený oblek extrémně odlehčený. Dvoudílný rybářský oblek udrží teplo i ve velmi chladném počasí. 100 % odolný proti promoknutí i profouknutí. Broušený pevný nylon 210 T, pohodlná, teplá vlněná podšívka. Bunda s odnímatelnou kapucí.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
CADOXFISHING CADOXFISHING

Rybářský e-shop se zázemím největší prodejny na severní Moravě - Rybářské centrum Mošnov s prodejní plochou 750 m2. U nás najdete největší...