Kaprařina okolo Třeboně

Zdravim, zajímali by mně nějaké svazové revíry na Třeboňsku kde se dají nachytat slušní kapři. Díky za odpovědi :-)

S.Jakubem - Profil | So 4.2.2012 17:28:45

anakonda >> Zdravím, v září tam budeš moci hodit řec i se mnou... :))

    anakonda - Profil | Pá 3.2.2012 20:44:24

    kulihrášek >> Tak to se tam uvidíme.

      anakonda - Profil | Pá 3.2.2012 20:43:00

      Calex >> Jezdím tam hrozně rád,Je tam pořádek a chyť a pusť.Klábosím tam s klukama z učiliště.Jsou to všechno rybářští nadšenci.Je to prima.

        kulihrášek - Profil | Pá 3.2.2012 20:17:56

        anakonda >> nene to si mně s někým pletete, já tam nastoupil teď v Lednu. Já tam ještě nikdy nechytal.

          Calex - Profil | Pá 3.2.2012 20:12:28

          anakonda >> No, tak to koukám.Teď je tam nová výpusť. Dřív tam byla lávka ke kbelu a z ní jsme taky chytali. Cestička byla úzká, teď je tam pomalu silnice. Asi se tam dá zajet autem. Dříve jsme chodili přes Třeboňský luka. Pěkný, moc dík.

            anakonda - Profil | Pá 3.2.2012 20:00:13

            Tak co hoši,poznáváte to?

              anakonda - Profil | Pá 3.2.2012 19:46:15

              kulihrášek >> To odpovídá.V září jsi nastupoval do prváku.

                LeoSNB - Profil | Pá 3.2.2012 19:41:40

                anakonda >> Aha, tak asi o tom víte víc jak já jak tak koukám!

                  Calex - Profil | Pá 3.2.2012 19:36:51

                  Hezký večer, vidím že se bavíte o Mlejňáku. Chodil jsem tam chytat před rokem 1980. Patřilo to SrOU Třeboň již tenkrát. Rádi jsme chodili samozřejmě na hráz, na lavičky. Nádherný ryby. Mračna komárů nám nevadila. Když nám ruplo v bedně, tak jsme chodili zezadu. Měl to tenkrát na starosti baštýř Paďourek. Když nás načapal na rašelině bylo zle. To jsme pak šli k řediteli na kobereček. Moc pěkný vzpomínky. Pak praskla hráz a provalilo se to do Rožmberka.Tam bylo ve struze ryb , že jsme to ani netušili. Pokud máte nějaké současné foto, rád bych se podíval. Dík.

                    kulihrášek - Profil | Pá 3.2.2012 19:33:59

                    anakonda >> tak to nejsem já :-) já jsem tam teprve chvili

                      anakonda - Profil | Pá 3.2.2012 19:25:31

                      kulihrášek >> Tebe si pamatuji,byl jsi loni v prváku.Pamatuješ?Krmil jsem tam kobrou a chtěli jste si to s kámošem zkusit,tak jsem vám dával boilí a půjčoval kobru.

                        anakonda - Profil | Pá 3.2.2012 19:22:04

                        LeoSNB >> Sehnat povolenku na Mlejňák je nejtěžší věc,kterou jsem kdy sháněl.Také si všimni jak si toho považuji.

                          anakonda - Profil | Pá 3.2.2012 19:19:48

                          LeoSNB >> Nemá ji plno lidí.Na to zapomeň. Maji jí jen učitelé a žáci z učiliště a pár lidí od rybářů.Ale opravdu pár.

                            anakonda - Profil | Pá 3.2.2012 19:17:51

                            LeoSNB >> a Kulihráškovi.Tak to jsme tam rybařili spolu.Je jeden z vás blonďák a druhý tmavovlasý.Ten blonďák byl z HK a tmavovlasý z Č.B.

                              pectak - Profil | Pá 3.2.2012 14:20:15

                              UmpaLumpa >> Chytali jsme úplně u hráze.

                                LeoSNB - Profil | Pá 3.2.2012 13:58:48

                                anakonda >> njn,ale asi když tam chodí tak proč by nedostali?!!! A vy tam nechodíte a máte jí, to je teda divný :D a má ji plno lidí co já vím. Všechno jde !

                                  kulihrášek - Profil | Pá 3.2.2012 13:54:53

                                  anakonda >> ale já na to učiliště chodím :-)

                                    anakonda - Profil | Pá 3.2.2012 13:52:12

                                    LeoSNB >> Tak na mlejňák nedostane povolenku ani kdyby se přetrhl. Patří to učilišti a povolenky se nedávají.

                                      kulihrášek - Profil | Pá 3.2.2012 12:17:32

                                      Skolip >> Prosím tě, tohle ono ta Velká Tušťská 10B ? http://www.mapy.cz/#t=s&x=14.896302&y=48.899581&z=1​4&d=firm_2686449_1&l=15

                                      A tohle Velká Majdalena 10B
                                      http://www.mapy.cz/#t=s&x=14.885889&y=48.918337&z=1​3&d=firm_2686449_1&l=15

                                      A nevíš jestli se tam muže bivakovat ?

                                        LeoSNB - Profil | Pá 3.2.2012 8:51:27

                                        S.Jakubem >> Mohli jsme tam jít, ale nakonec jsme zůstali na FB :D .. Tak už ses rozhodl na 100% a jestli tam půjdu na tu nástavbu, tak ti to možná ukážu :)