- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
masové pelety na trhnu (na parmy, kapry)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
5x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nlubos666.p - Profil | Po 23.1.2012 14:15:36
Noskus - Profil | Po 23.1.2012 13:53:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTomazzz - Profil | Po 23.1.2012 13:51:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTomazzz - Profil | Po 23.1.2012 13:48:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NTomazzz - Profil | Ne 22.1.2012 17:22:25
- http://www.frolic.at/produkte/frolic_rind.html
- http://pamlsky-pro-psy.heureka.cz/frolic-hovezi-7-5kg/
NFidisak - Profil | Ne 22.1.2012 14:14:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJäger - Profil | Ne 22.1.2012 12:47:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBroulík - Profil | Ne 22.1.2012 11:06:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nmipa - Profil | Ne 22.1.2012 10:33:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Proto nebudu psát žádnou konkrétní značku co by jsi měl použít a spíš se zaměř na věci jako ... "kdy, kde, co a jak budu lovit" ..... Velice účinná strategie pro lov je v kombinaci právě jejich vlastností ....... S úspěchem používám vytvořený mix různých velikostí, doby rozpadu ale i podílu "šrotu" a klidně i od jednoho výrobce, tak se na lovném místě vytvoří "atraktivní plocha", která má stále co nabídnout !!! Nesmí se zapomínat na jejich další významnou vlastnost, a to, že vynikajícně absorbují ... různé lososové oleje, dipy či boostery ... a tím se dá odlišit třeba i jediná peleta pod háčkem !!!!!!
To vše uvádím jen pro to, že jsem si již několikrát nechal poradit pelety co účinkovaly rybářům treba na stojáku u nich, ale na vodě u nás NIC a to taky na stojáku ......a proto tedˇ předcházím zklamání a kombinuji ..... a co hlavně ...... vychází to :-)))))) EDIT : nezavrhuji žádného výrobce o:(((
NxxxMarioxxx - Profil | Ne 22.1.2012 9:59:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkožich007 - Profil | So 21.1.2012 23:12:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ať se ti daří a hlavně dobrou ruku při koupi a ať ti koušou.
NPvl - Profil | So 21.1.2012 22:20:43
NJarda Š. - Profil | So 21.1.2012 22:20:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPaulus - Profil | So 21.1.2012 22:18:51
N: vydrák - Profil | So 21.1.2012 22:14:26
NPvl - Profil | So 21.1.2012 22:12:43
N: vydrák - Profil | So 21.1.2012 22:11:14
Nkopik - Profil | So 21.1.2012 22:04:45
NStewik - Profil | So 21.1.2012 22:04:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NDomino222 - Profil | So 21.1.2012 22:02:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NPaulus - Profil | So 21.1.2012 22:01:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kup kilo těchhle - http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-pelety-halibut-s-dirou-1kg/d-70659/
a kilo těchhle - http://www.chytapust.cz/chyt-a-pust-pelety-robin-red-original-carp-s-dirou-1kg/d-71279/
Krm tak napůl a je na tobě co dáš pod háček, osobní zkušenost mám takovou, že halibutky chytají rychleji, na robin reda zase přijde větší ryba. A že má fakt dobrou náladu (zcela mimořádně), něžně to před vycházkou přelij tímhle, ale vážně něžně - sice to stojí dost, ale dlouho to vydrží a funguje to jak řemen - http://www.chytapust.cz/tekuta-potrava-all-amino-nutric/t-336/
Pokud chceš cíleně větší rybu a nebude ti vadit míň záběrů - nakrm míň, dej do PVA pár rozřezaných a je vymalováno.
Nkopik - Profil | So 21.1.2012 21:50:19
NStewik - Profil | So 21.1.2012 21:45:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Do zakŕmovania si radšej kúp dajaké 5mm pelety, podľa mňa to vide lacnejšie ako keby si mal veľké pelety drviť. Mne celkom fungujú tie "pstruhové" peletky.
snáď ti pomôžu aj moje diskusie : http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=631504 , http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=642912
Nech sa darí :)
NJiras89 - Profil | So 21.1.2012 21:42:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NSven - Profil | So 21.1.2012 21:39:51
NPaulus - Profil | So 21.1.2012 21:39:07
NPvl - Profil | So 21.1.2012 21:37:00
Nkopik - Profil | So 21.1.2012 21:35:19
NJiras89 - Profil | So 21.1.2012 21:33:23
NPaulus - Profil | So 21.1.2012 21:27:49
To, že nahážeš pět kilo pelet do vody a půjdeš domů s nulou je irelevantní ve vztahu k jejich kvalitě - vypovídal by spíš o tom, že jsi vemeno co neumí přečíst vodu ...
A už tě chápu studente - chtěl bys zázračnou peletu chytající za všech okolností a všude.
Takže i dám kvalitní radu, zadarmo.
Prodej rákosky tu na bazaru, kup si legíny a dej se na balet. Pa.
Nkopik - Profil | So 21.1.2012 21:24:23
Nkopik - Profil | So 21.1.2012 21:21:18
NSven - Profil | So 21.1.2012 21:20:00
Dobrý den.
Chtěl bych se zeptat, jaké doporučujete masové pelety na parmy a kapry ?
Chtěl bych spíše kvalitní pelety, které budou fungovat i bez většího zakrmování !
A zároveň bych se chtěl zeptat, jak se dá udělat z pelet, "šrot" do krmítka.
Podobně jako ve videu "Parmy dvakrát jinak" od autora Martina M. ?
Je jedno jaké pelety použiji na tento "šrot" nebo jsou pelety, přímo určené k rozmočení a následně namačkání do krmítek?
Všem moc děkuji
NPaulus - Profil | So 21.1.2012 21:16:01
- tady si vyber - http://www.chytapust.cz/pelety/c-1537/
- "umělá" nástrahy, což peleta je bez zakrmení funguje spíš náhodně
- nejsou, je to jen na tobě který rozmočíš.
Nemáš zač.
NMartinbati - Profil | So 21.1.2012 21:13:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkopik - Profil | So 21.1.2012 21:12:40
NSven - Profil | So 21.1.2012 21:05:40
Popros si nějakého admina ať ti to přeloží do češtiny.
Kde to žije - všechna témata
12:40NRybáři a vinařství 926
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04NBoilies TB baits- chytací řada 40
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáN🔥 Grill a grilování 🔥 591
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...












