Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Ndvorák - Profil | St 23.10.2013 12:17:53

airfish >> Krasavec. Skorem jako ten lipan v ML

    Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:17:48

    Lauri >> To by byla ale škoda. Mohlo by ti uniknout něco zásadního z vazačských postupů:))

      NLauri - Profil | St 23.10.2013 12:17:27

      airfish >> a ve Vaťasu tedy?

        Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:16:07

        Já jsem pro 30.11. A kdo nemá pstruhovku může fungovat jako donašeč:))

          NLauri - Profil | St 23.10.2013 12:15:54

          airfish >> tak 30.11. tedy, jinak nemůžu. Ale kdyžtak první vynechám a je to

            Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:14:47

            Ladineeek >> To je fakt.

              NLadineeek - Profil | St 23.10.2013 12:14:06

              airfish >> 28. hrozí, že bude ve Vaťasu plno.

                Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:12:53

                fraisix >> Toho 28. bych to asi nedal. Víc se mi líbí 30.11 a spojit to s poslední vycházkou.

                  NLauri - Profil | St 23.10.2013 12:12:50

                  airfish >> já hlasuju pro 28.12. to už bych se mohl utrhnout a nebo v tom listopadu

                    Ndvorák - Profil | St 23.10.2013 12:12:33

                    Ladineeek >> Já ještě o týden později,pro silvestrovskou :-)

                      NLadineeek - Profil | St 23.10.2013 12:11:37

                      fraisix >> Jinak hlasuju pro toho 14.12. Sedmýho nemůžu :-(

                        Nairfish - Profil | St 23.10.2013 12:11:31

                        fraisix >> Přidávám anketu:))

                        7.12.
                        14.12.
                        28.12.
                        ...a nebo mě napadlo ještě možnost 30.11., že bychom to spojili s poslední rybačkou sezóny.

                          NLadineeek - Profil | St 23.10.2013 12:10:11

                          fraisix >> Ty v prosinci už zahajuješ zimní rybářskej spánek? :-) To my si ještě s Laurim zajedeme na Metuji pro štědrovečerní štiku.

                            Nfraisix - Profil | St 23.10.2013 12:07:09

                            airfish >> přidal bys sem, prosím anketku ohledně termínu prvního Náchodského posezení? Předpokládám možnosti termínů 7.12./14.12./28.12.

                            ...a nebo mě napadlo ještě možnost 30.11., že bychom to spojili s poslední rybačkou sezóny?

                              Nfraisix - Profil | St 23.10.2013 9:04:47

                              Kalužmistr >> systém je furt stejnej, jenom ty lístky vypadaj od tý doby malinko jinak :))

                                NKalužmistr - Profil | Út 22.10.2013 18:43:59

                                dvorák >> Tak se koukej dát do kupy, už to brzo vypukne na louži. Na řece je mraky listí takže jsem bezmocnej.

                                  Ndvorák - Profil | Út 22.10.2013 18:41:02

                                  Kalužmistr >> Si piš. Dnes jsem ale nascípanej jako sviňa,takhle krásnej den a já ho proležel.
                                  Ani na noční jsem nešel...

                                    NKalužmistr - Profil | Út 22.10.2013 18:39:21

                                    dvorák >> Nazdar, už jsem myslel že se tak věnuješ rybačce že ani nic nenapíšeš. Už se mrazák plní?

                                      Ndvorák - Profil | Út 22.10.2013 18:33:28

                                      Kalužmistr >> Zřejmě bys začal v nádražní restauraci...

                                        NKalužmistr - Profil | Út 22.10.2013 18:24:35

                                        fraisix >> Od návratu z vojny jsem vlakem nejel a to byl rok 1972, tak nevím jak bych se choval.