Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nbrach - Profil | Út 22.10.2013 6:49:03

Lauri >>
Mně právě teď také ne.
Ale v pátek, tak v 16 hodin, bych asi skojíkal a to tak, že hodně...

    NLauri - Profil | Út 22.10.2013 6:45:10

    brach >> jelikož jsem právě dopil ranního loupáka, tak mi to tak strašné nepřipadá

      Nbrach - Profil | Út 22.10.2013 6:36:16

      Lauri >>
      Možná to už tady někde bylo. Při pohledu na tvoji fotku jsem si na tento obrázek ihned vzpomněl.
      Nejkrutější podoba ukřižování.

        NLauri - Profil | Út 22.10.2013 6:32:16

        airfish >> jo jo a tomu předchází : Klucí to jsem vám zapomněl říct o tom lipanoj z Metuje

          Nairfish - Profil | Po 21.10.2013 23:57:52

          Lauri >> Ruce roztahuji až když odcházím z vázání. A jen proto abych se vešel do dvéří:)

            NLauri - Profil | Po 21.10.2013 23:34:37

            airfish >> já v prosinci stopro nejdu, ale po novém roce svou první absenci doženu v pivech. Stejně bych se tam první sezení ani nevešel jak budete roztahovat ruce a chlubit se co jste chytli a nechytli.

              Nairfish - Profil | Po 21.10.2013 23:27:31

              fraisix >> Zapomeň na to, že by se to dělalo někde jinde mimo Náchod. Za prvé, že je tam napsáno " Vázání mušek v Náchodě" A za druhé a hlavně nikdo z té vesnice u Rozkoše neumí vázat mouchy:))

                Nfraisix - Profil | Po 21.10.2013 20:39:24

                Kalužmistr >> nabízím doprovod ve vlaku ledatak :)))

                  NKalužmistr - Profil | Po 21.10.2013 18:48:45

                  fraisix >> Až bude a někdo mě přiveze a odveze tak je vezmu.

                    Nfraisix - Profil | Po 21.10.2013 15:55:50

                    Ladineeek >> nj, někdo to musí mít dál :)) ...ne, ale uděláme to samozřejmě normálně v osvědčeném, Vaťasu, žádnej strach! :))

                      NLadineeek - Profil | Po 21.10.2013 15:11:05

                      fraisix >> A já dál a s přestupem :-(

                        Nfraisix - Profil | Po 21.10.2013 14:38:21

                        airfish >> tak mně by výjezdní zasedání nevadilo - mám to vlakem o kousek blíž :))))

                          Nairfish - Profil | Po 21.10.2013 13:55:51

                          fraisix >> To by jsme museli udělat vázání U Konvalinků:))

                            Nfraisix - Profil | Po 21.10.2013 13:50:18

                            Kalužmistr >> řekl bych, abys je vzal na Vázání, ale to si nejsem jistej, jestli by se povedlo :)))

                              Nairfish - Profil | Pá 18.10.2013 18:18:03

                              Kalužmistr >> No jo před rokem jsem je ještě nepotřeboval:)

                                NKalužmistr - Profil | Pá 18.10.2013 17:47:58

                                Vy vocasové, já tady mám asi osm ocasních per už rok a nikdo to nechtěl, až OLDA PŮJDE K MYSLIVCOJ TAK AŤ SE STAVÍ A JÁMU JE DÁM.

                                  NLauri - Profil | Pá 18.10.2013 10:25:22

                                  fraisix >> klidně seženu bažanty, ale abych vám to ještě porcoval? Složte se a rozcupujte si je sami :)

                                    Nfraisix - Profil | Pá 18.10.2013 10:18:52

                                    Lauri >> bažanta ber, taky bych uživil nějaký ocasní peří :)

                                      NLauri - Profil | Pá 18.10.2013 8:30:34

                                      airfish >> tam kam chodím na štiky je bažantů, že nevidím jakou barvu má tráva pod nimi. Vezmu si na ně igelitku

                                        NLauri - Profil | Pá 18.10.2013 8:29:33

                                        Ladineeek >> jeden kolouch z náměstí a ty hned naděláš.