Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | Pá 18.10.2013 8:28:56

airfish >> Tak si ho vylej, ne? :-)

    Nairfish - Profil | Pá 18.10.2013 8:26:18

    Ladineeek >> Mohl by. Bažanta. Právě mi dochází:)

      NLadineeek - Profil | Pá 18.10.2013 8:18:22

      Lauri >> Hlavně bacha, ať zase něco nesrazíš :-)))

        NLauri - Profil | Pá 18.10.2013 8:10:31

        Ladineeek >> však já dřív zkončím. Vytisknu recept na ragů a mažu na ně. Teď po práci už není moc času do tmy a víš přece jak je Ralsko daleko :)

          NLadineeek - Profil | Pá 18.10.2013 7:35:19

          Lauri >> Tomu se říká pracovní nasazení...... bejt od 3 od rána v práci, uf.

            NLauri - Profil | Pá 18.10.2013 7:32:56

            airfish >> ne ne v tu hodinu už jsem byl dávno v práci. Nemohl jsem spát, asi stárnu

              Nairfish - Profil | Pá 18.10.2013 7:27:17

              Lauri >> To se v tuhle hodinu už chystáš na louži?:))

                NLauri - Profil | Pá 18.10.2013 3:25:29

                airfish >> mám taky práci, ale ryby se zanedbat nesmí, hlavně když je šance na úlovek. To jde rodina stranou, pivo stranou, všechno stranou. Mám černo před očima a rubu

                  Nairfish - Profil | Čt 17.10.2013 19:39:26

                  Lauri >> Mám práci:( Ale zítra to dodělám a potom to bude mazec:))

                    NKalužmistr - Profil | Čt 17.10.2013 19:25:25

                    airfish >> na to čekám taky.

                      NLauri - Profil | Čt 17.10.2013 19:16:37

                      airfish >> u počítače nešli nikdy, chce to na ně jít k vodě :)

                        Nairfish - Profil | Čt 17.10.2013 19:15:29

                        Kalužmistr >> Pěkné. Už aby začali trochu jít dravci.

                          NKalužmistr - Profil | Čt 17.10.2013 18:38:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          airfish >> Taky jsem něco navázal a bez pivka, jinak bych asi nic neuvázal a mazal bych do hospody.

                            NLauri - Profil | Čt 17.10.2013 18:28:13

                            airfish >> zase by si aspoň pěkně zavázal

                              Nairfish - Profil | Čt 17.10.2013 15:04:36

                              Lauri >> To by měl trochu z ruky:)

                                NLauri - Profil | Čt 17.10.2013 12:54:59

                                airfish >> nechceš ho pozvat na vázání :)
                                http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=657498

                                  NLauri - Profil | Čt 17.10.2013 8:03:08

                                  fraisix >> když vážu tak nekoukám kolem a ničeho si nevšímám

                                    Nfraisix - Profil | Čt 17.10.2013 7:59:15

                                    Lauri >> jasně, to sis minulej rok nevšiml? :))

                                      NLauri - Profil | Čt 17.10.2013 7:56:34

                                      fraisix >> to bývá každý měsíc? V tom případě musím přikoupit ještě krabičku na mušky. Už ty navázané nemám kam dávat

                                        Nfraisix - Profil | Čt 17.10.2013 7:53:43

                                        Lauri >> to bude taky - to doženeš :)