Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Čt 17.10.2013 7:51:08

fraisix >> tak to už mám první áčko. Leden by byl lepší

    Nfraisix - Profil | Čt 17.10.2013 7:49:53

    brach >> první snad v prosinci - ještě doladíme termín :)

      NLauri - Profil | Čt 17.10.2013 7:15:57

      Ladineeek >> máš na zdi obrázky svých hrdinů :) Ty já jsem sundal ze zdi asi ve dvanácti

        Nairfish - Profil | St 16.10.2013 23:09:12

        Právě jsem s vrátil z hradu.

        Ne kecám. Už jsem zpět z hospody i s drátem.

          Ndvorák - Profil | St 16.10.2013 18:34:10

          Ladineeek >> Teskopívo :-(

            NLadineeek - Profil | St 16.10.2013 17:47:27

            Nemohl jsem na ryby, takže už jsem ho zahájil.

              Nbrach - Profil | St 16.10.2013 15:06:17

              Kdy bude posezení?

                Nairfish - Profil | St 16.10.2013 14:05:19

                Lauri >> Máš na mysli fotit, nebo točit podmíráky:)

                  Nbrach - Profil | St 16.10.2013 13:14:20

                  Lauri >>
                  K roznášce, nebo dolití?

                    NLauri - Profil | St 16.10.2013 13:13:19

                    airfish >> aspoň je vidět co jsi mě naučil ve Vaťasu

                      Nairfish - Profil | St 16.10.2013 13:01:29

                      Tak jsem zjistil, že ocelový drát v dílně sice mám, ale jen 0,55 a originál je 0,6. Tak budu muset asi zaskočit do hospody nějaký sehnat:)

                        Nairfish - Profil | St 16.10.2013 12:37:38

                        Lauri >> To se dabuje ne dubluje:)

                          NLauri - Profil | St 16.10.2013 12:13:06

                          airfish >> ty jsi ji udubloval chudáka

                            NLauri - Profil | St 16.10.2013 12:12:24

                            Ladineeek >> na šupináče berou líp, jednou jsem uvláčel štičku na koi kapra. Ještě že sem nechodí RS, jinak bych byl v pr....

                              NLauri - Profil | St 16.10.2013 12:11:18

                              brach >> moje řeč, ztráta času. Vlastně kromě sportu celá televize

                                Nairfish - Profil | St 16.10.2013 12:02:48

                                Tak mě právě praskla dubbovací vidlička:((

                                  NLadineeek - Profil | St 16.10.2013 11:43:04

                                  Lauri >> Jj, ale sám nejprve zkusím zajerkovat s rybou domácí.

                                    Nbrach - Profil | St 16.10.2013 11:41:42

                                    Lauri >>
                                    Tento seriál a jemu podobné (vyvolení apod.) jsou ostudou našich televizí...

                                    Ladineeek - myšlení bolí, necháme to při starém..

                                      NLadineeek - Profil | St 16.10.2013 11:38:21

                                      brach >> Jj to je ten malý vedle bejvalého svazového rybníku. No máš o čem přemýšlet, koukám :-))))

                                        NLauri - Profil | St 16.10.2013 11:38:04

                                        Ladineeek >> naber línky, budeme je vláčet