Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | St 16.10.2013 11:37:32

brach >> zatím by stačilo to to http://vymenamanzelek.iserials.cz/

    Nbrach - Profil | St 16.10.2013 11:30:47

    Ladineeek >>
    Hm, ten je u velkého Hlavňováku (logika).
    26. slavíme v kruhu rodinném Jitčiny narozeniny - takže pasé...
    (Sakra, kolik ji bude? Není už moc stará? Nepotřebovala by vyměnit?)

      NLadineeek - Profil | St 16.10.2013 11:24:31

      brach >> 26.10. malej Hlavňovák.

        NLauri - Profil | St 16.10.2013 11:19:48

        brach >> jen přijeď

          Nbrach - Profil | St 16.10.2013 11:18:55

          Lauri >>
          27.října jsem si poznamenal a v případě trochu dobrého počasí bych zajel..

            Nbrach - Profil | St 16.10.2013 11:18:03

            Ladineeek >>
            Který a kdy slovujete?

              NLauri - Profil | St 16.10.2013 10:55:54

              airfish >> on skoro nechytá, pořád se válí po zemi :)

                Nairfish - Profil | St 16.10.2013 10:54:17

                Lauri >> On ti Ladineeek na louži nechtěl žádného ukázat?:))

                  NLauri - Profil | St 16.10.2013 10:51:23

                  Ladineeek >> tam je kravín? ani nevím

                    NLauri - Profil | St 16.10.2013 10:50:55

                    airfish >> taky bych raději zajel na ryby, dlouho jsem nebyl :)
                    na druhou stranu, tam aspoň oživím vzpomínky na to, jak vypadá candát

                      Nairfish - Profil | St 16.10.2013 10:48:55

                      Lauri >> S dovolením vynechám jak výlov, tak volby a zajedu si s Frantou na trofejní lipany:))

                        NLadineeek - Profil | St 16.10.2013 10:41:04

                        Lauri >> Kravín je už naštěstí postavenej, tak už nemusím v noci číhat v křoví.

                          NLauri - Profil | St 16.10.2013 10:39:56

                          Ladineeek >> toho ti vypytlačí nějaké ukáčko od hospody :)

                            NLauri - Profil | St 16.10.2013 10:39:17

                            airfish >> jj 26. a 27. října. Lepší jít na výlov než k volbám

                              NLadineeek - Profil | St 16.10.2013 10:35:56

                              Lauri >> Na Vánoce mi stačí jeden, druhýho si nechám vykrmit na Vánoce příští.

                                Nairfish - Profil | St 16.10.2013 10:30:22

                                Lauri >> :)))

                                Ona se letos loví Špinka?

                                  Nairfish - Profil | St 16.10.2013 10:29:05

                                  Baron 007 MC >> Já do bahna nejdu:) Dáme s fraisixem nějaké lipany.

                                    NLauri - Profil | St 16.10.2013 10:24:55

                                    Ladineeek >> prosím tě oba dva candáty co tam máte chytíš do Vánoc

                                      NLadineeek - Profil | St 16.10.2013 10:21:20

                                      Lauri >> Ne ne, pěkně je rozdělíme do všech 3 nádrží a příští sezónu bude imitace kapra top nástraha na candáty.

                                        NLauri - Profil | St 16.10.2013 10:21:04

                                        Ladineeek >> tobě nepomůže nic
                                        doporučuju https://www.google.cz/#q=%C3%BArazov%C3%A9+poji%C5%​A1t%C4%9Bn%C3%AD
                                        a pojišťovny vykrvácí