Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Lauri - Profil | St 16.10.2013 10:19:35

Ladineeek >> kapříky pošlete hned do Polska, stejně tam dříve nebo později pojedou

    Ladineeek - Profil | St 16.10.2013 10:19:18

    Lauri >> Třeba by pomohl skafandr, pokud bych si ho někde nenaškubnul.

      Ladineeek - Profil | St 16.10.2013 10:18:34

      Baron 007 MC >> Jj kapříků bude hodně, vloni se nám vytřeli :-)

        Lauri - Profil | St 16.10.2013 10:17:46

        Ladineeek >> to by jsi musel mít holinky až po bradu aby jsi si nenabral. Ikdyž je pravda , že u tebe je to jedno , protože se pořád válíš po zemi :))

          Baron 007 MC - Profil | St 16.10.2013 10:15:20

          Ladineeek >> Pokud dostanu kaprika jako odmenu...

            Ladineeek - Profil | St 16.10.2013 10:14:48

            Lauri >> Hlavně, abych si nenabral do holínek.

              Lauri - Profil | St 16.10.2013 10:13:36

              Ladineeek >> my slovujeme Špinku, až to slovíte vy, tak taky můžeš přijet pomoci

                Ladineeek - Profil | St 16.10.2013 10:10:09

                Baron 007 MC >> Slovujeme rybník, můžeš přijet pomoci :-)))

                  Baron 007 MC - Profil | St 16.10.2013 10:04:14

                  Vikend 26,27 budu v okoli, neplanujete neco?

                    airfish - Profil | Ne 13.10.2013 15:40:00

                    fraisix >> O víkendech tam asi ještě budou.

                      fraisix - Profil | Ne 13.10.2013 15:37:55

                      airfish >> už to letos odpískali? dneska je přitom počasí na vycházku na ostrovy úplně výstavní. včera jsem se taky věnoval okounům, ale slabota jenom jeden slušnější, jinal samí prcci...

                        airfish - Profil | Ne 13.10.2013 5:22:13

                        dvorák >> Možná, že ano:))

                          dvorák - Profil | Ne 13.10.2013 0:17:11

                          airfish >> Hezké,jako kdybych to tam už někdy byl :-))

                            airfish - Profil | So 12.10.2013 21:04:41

                            Řeka byla dnes poměrně čmoudlá a Ostrovy zavřené. Tak jedu ráno v šest na louži:)

                              airfish - Profil | Pá 11.10.2013 14:00:53

                              Ladineeek >> Kořavku nepiju to už by jsi mohl vědět:)

                                airfish - Profil | Pá 11.10.2013 14:00:23

                                Lauri >> Mám brýlu:)

                                  Ladineeek - Profil | Pá 11.10.2013 12:40:20

                                  Lauri >> Taky se divím, že po tolika hektolitrech kořalky ještě na to vidí.

                                    Lauri - Profil | Pá 11.10.2013 11:36:08

                                    airfish >> se divím, že na ty pišišvory ještě vidíš..................pěkná práce

                                      airfish - Profil | Pá 11.10.2013 10:27:46

                                      dvorák >> 1:1:))

                                        dvorák - Profil | Pá 11.10.2013 10:25:53

                                        airfish >> Chybí tradiční přepočet na píva :-)...