Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Pá 11.10.2013 9:52:44

Deset dní práce.

    Nairfish - Profil | Pá 11.10.2013 9:51:17

    V úterý jsem dovázal poslední mouchu a už zase můžu chodit na ryby:)

      NKnapík - Profil | St 9.10.2013 8:02:33

      airfish >> předem díky

        Nairfish - Profil | St 9.10.2013 7:56:13

        Knapík >> Mám tam ještě dva kohouty a tak to zkusím nafotit a popsat. Ale dnes se k tomu nedostanu protože musím na ryby:)

          NKnapík - Profil | St 9.10.2013 7:40:31

          airfish >> no raději obojí, jestli by tě to neobtěžovalo, kohouta máme pěkného, ale počítám, že brzy už půjde pod kudlu, tak bych z něj část rád zachoval ...

            Nairfish - Profil | Út 8.10.2013 23:21:49

            Knapík >> Máš na mysli stažení nebo i následné úpravy? A nebo obojí:)

              NKnapík - Profil | Út 8.10.2013 11:58:55

              airfish >> nebyla by nějaká rada, jak na to ? Mám na mysli svépomocné získání skalpu po zabití kohouta ...
              Předem děkuji

                Nairfish - Profil | Út 8.10.2013 11:03:21

                fraisix >> :)))) Ta sedla.

                  NLauri - Profil | Út 8.10.2013 10:53:37

                  fraisix >> počkej až tě někde potkám, tak ti zlámu prut

                    Nfraisix - Profil | Út 8.10.2013 10:51:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    airfish >> z Lauriho bude dobrej matroš na záda od blešounů :))

                      Nairfish - Profil | Út 8.10.2013 10:33:45

                      Lauri >> Něco vymyslím. Třeba nějakou ztracenku. Tam se nepoužívá skoro žádný materiál:)

                        NLauri - Profil | Út 8.10.2013 10:29:14

                        airfish >> pravda, moc materiálu nemám :)

                          Nairfish - Profil | Út 8.10.2013 10:27:06

                          Lauri >> Stav se v Tunelu. Bude dlouhá zima a materiálu není nikdy dost. I když v tvém případě nevím co bych vázal:))

                            Nbrach - Profil | Út 8.10.2013 10:19:59

                            A já se dosud domníval, že Hawkinsův skalp je tento...

                              NLauri - Profil | Út 8.10.2013 9:57:38

                              fraisix >> vzal mu oba

                                Nfraisix - Profil | Út 8.10.2013 9:56:13

                                Lauri >> ten vousovej skalp musí bejt parádní :))))

                                  NLauri - Profil | Út 8.10.2013 9:55:58

                                  3. foto - ,,kohoutí " skalp

                                    NLauri - Profil | Út 8.10.2013 9:55:15

                                    2.foto - Sam který vyšel z Tunelu, hledající Oldu

                                      NLauri - Profil | Út 8.10.2013 9:53:47

                                      brach >> popíšu to tak, jak to bylo. Olda sháněl materiál na vázání. Žádný skalp v dohledu. Šel na pivko do Tunelu. Tam potkal Sama, který už měl řádně nakoupeno. Olda se s ním skamarádil a koupil mu panáka rumu. Sam hodil čelem o bar a usnul, skalp mu popojel z hlavy. Odla využil situace, rozhlídl se doprava pak doleva. Nikdo nikde, tak vzal nohy na ramena a zmizel v temném Náchodě (nejspíš mazal do Skály). Dále už jen fotodokumentace.
                                      1.foto - Sam ještě Oldu neznal

                                        Nbrach - Profil | Út 8.10.2013 9:36:32

                                        Lauri >>
                                        Myslíš ale jen zespodu...