Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Po 7.10.2013 19:11:51

airfish >> vypadá to jako skalp Sama Hawkynce

    Nairfish - Profil | Po 7.10.2013 18:57:40

    fraisix >> Jsem od monitoru dva metry, ale nějak nestíhám. Jen občas mrknu jak vám to jde na rybách:)

    Kdysi jsem tady v Náchodě kohouty vykupoval a tak si občas někdo vzpomene a něco mi přinese. Už jsou napnutý a nasolený:))

      Nfraisix - Profil | Po 7.10.2013 18:39:38

      airfish >> já jsem si říkal, že asi vážeš, že nejsi na mrku :))

      kohouti supr - kdybys věděl o nějakým dobrým zdroji na skalpy nebo na cdcčko za rozumnou úplatu, tak jsem velký zájemce!

        Nairfish - Profil | Po 7.10.2013 16:55:40

        Do toho mi přinesli ještě kohouty a tak jsem je musel stáhnout.

          Nairfish - Profil | Po 7.10.2013 16:54:51

          Dnes jsem se do toho nějak zabral a navázal stodeset bobešů.

            Nairfish - Profil | Ne 29.9.2013 18:11:00

            S&F - pescador >> Jj. Na Hanáky.

              NS&F - pescador - Profil | Ne 29.9.2013 17:04:35

              airfish >> Na jakých ty "bobeše" vážeš háčcích ? Hanák ?

                Nairfish - Profil | Čt 26.9.2013 18:58:41

                Kalužmistr >> Zítra ne. Dnes mi to stačilo. Půjdu se podívat co dělají lipani.

                  NKalužmistr - Profil | Čt 26.9.2013 18:53:08

                  airfish >> Tak ráno mazej na lov na louži cejtím v kostech že to bude mazec.

                    Nairfish - Profil | Čt 26.9.2013 18:49:02

                    Kalužmistr >> Ne:) Dokud to nedodělám, tak budu hodný:))

                      NKalužmistr - Profil | Čt 26.9.2013 18:44:47

                      airfish >> To ani nejdeš na nějaký ten korbel?

                        Nairfish - Profil | Čt 26.9.2013 18:40:31

                        Tak jsem po dopoledním honění candátů ještě stihnul navázat sedmdesát bobešů a od pondělí vyvázat niť. Teď sebou jdu prásknout na gauč, abych byl ráno odpočatý na řeku:))

                          NLauri - Profil | Čt 26.9.2013 13:01:21

                          airfish >> tak to byl 90cm candát, to mi dělaj běžně...........

                            Nairfish - Profil | Čt 26.9.2013 12:46:27

                            Lauri >> Tak to byl nějaký drzý kapr. Protože mi ukousnul břichem půlku twistera.

                              NLauri - Profil | Čt 26.9.2013 12:45:45

                              Kalužmistr >> kvůli fotu na to prdím, máš to blíž a já jedu na ty jeleny, ikdyž tam nahoře bude asi dost špatné počasí

                                NKalužmistr - Profil | Čt 26.9.2013 12:43:59

                                Lauri >> Tak tam musíš vyrazit a dodat foto, jinak nevěřím.

                                  NLauri - Profil | Čt 26.9.2013 12:41:57

                                  Kalužmistr >> ne ne psal, že na bílou gumu a co vím tak jich tam má letos dost

                                    NKalužmistr - Profil | Čt 26.9.2013 12:39:28

                                    Lauri >> To o těch candátech se ti zdálo né, já co vím tak nejdou ani na rybičku.

                                      NLauri - Profil | Čt 26.9.2013 12:37:55

                                      airfish >> to byl kapr za břicho :)

                                        Nairfish - Profil | Čt 26.9.2013 12:36:36

                                        Lauri >> Já měl ráno dva záběry od větších ryb, ale pokaždé jsem zapomněl přiseknout a jelikož jsem měl ulomenou špičku háčku, tak se nesekl ani sám:(