Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Lauri - Profil | Čt 26.9.2013 12:32:45

Ladineeek >> piv málo, candátů dost byl někde u hráze tuším

    Ladineeek - Profil | Čt 26.9.2013 12:30:04

    Lauri >> Jen 3 kusy? To moc žízeň teda neměl

      Lauri - Profil | Čt 26.9.2013 12:28:23

      airfish >> zase tam jdou candáti, aspoň podle toho co včera kámoš smskoval - za tmy tři kusy do 55cm

        Kalužmistr - Profil | Čt 26.9.2013 12:18:52

        airfish >> To ne, zítra jdu hákovat, musím něco vydělat na další rybařinu.

          airfish - Profil | Čt 26.9.2013 12:11:25

          Kalužmistr >> Konvalinkovy?:))

            Kalužmistr - Profil | Čt 26.9.2013 12:03:11

            airfish >> Hlavní je to, že jsi něco vytáhnul. My špekulujem kam večer.

              airfish - Profil | Čt 26.9.2013 12:02:22

              Lauri >> Já byl na malé a ta je kalná.

                airfish - Profil | Čt 26.9.2013 12:01:49

                Kalužmistr >> No dohromady těch pětatřicet měli:))

                  Lauri - Profil | Čt 26.9.2013 11:55:30

                  airfish >> já včera viděl jednoho jenom projet. Vloni lovili jako o život a letos nic. Jen pár prcků z jiných revírů

                    Kalužmistr - Profil | Čt 26.9.2013 11:52:27

                    airfish >> To myslíš vážně ty okouni? Míra kolik 35cm?

                      airfish - Profil | Čt 26.9.2013 11:50:01

                      Kalužmistr >> Candáti odjeli a jen tam zalovil jednou bolen.

                        airfish - Profil | Čt 26.9.2013 11:49:00

                        VYDROUŠ >> Už jsem doma a konečný výsledek je pět okounů:)

                          Kalužmistr - Profil | Čt 26.9.2013 11:22:09

                          VYDROUŠ >> Von ho uhoní, jako vydra.

                            VYDROUŠ - Profil | Čt 26.9.2013 11:01:17

                            airfish >> Už pojd domu stejně to dělá ouno:-))

                              Lauri - Profil | Út 17.9.2013 13:39:38

                              airfish >> mě tam ani nehledej :)

                                airfish - Profil | Út 17.9.2013 13:28:27

                                Tak je na chvíli po rybách.

                                  airfish - Profil | Út 17.9.2013 13:27:54

                                  Lauri >> Nějak tě tam nemůžu najít:))

                                    Lauri - Profil | Po 16.9.2013 9:53:37

                                    Hele hoši co s námi chodí do Vaťasu za celebritu

                                      Lauri - Profil | Čt 12.9.2013 12:51:30

                                      airfish >> nevychytáš, máš zásoby z Vaťasu :)

                                        airfish - Profil | Čt 12.9.2013 12:45:56

                                        Lauri >> Jj. Snad je do té doby nevychytám:))