Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Lauri - Profil | Čt 12.9.2013 8:09:56

airfish >> tento týden to nejspíš nestíhám, mám to nabyté, ale ozvu se co nejdříve

    Lauri - Profil | Út 10.9.2013 9:27:01

    airfish >> takové jsem tam včera dával a lipani mi říkali. No Lauri to si snad děláš prdel,né? Na tohle ti neskočíme :)

      airfish - Profil | Út 10.9.2013 9:01:15

      Lauri >> bobeš

        airfish - Profil | Út 10.9.2013 9:00:52

        Lauri >> suchá

          Lauri - Profil | Út 10.9.2013 8:24:34

          airfish >> teď jezdím plenit k sousedům proti proudu, dnes půjdu zase

            CarpHouser - Profil | Út 10.9.2013 6:54:51

            fraisix >> Jo pomáhá. Tak mi díky kontaktů, které mám všude po netu volá s nabídkou kde kdo, tak někdy řeknu, už jste mi volali, jindy když slyším nějaký nepříjemný hlas, to to típnu, nebo klasicky haló, haló, je tam někdo? :o)) ale poslední dobou, jak slyším v první větě máme pro Vás nabídku, tak to sprostě típnu a už nevolaj.

              airfish - Profil | Út 10.9.2013 0:23:03

              Lauri >> Jsou. Někdy sem přijeď z toho kopce a určitě budeš překvapený:))

                Lauri - Profil | Po 9.9.2013 19:50:46

                Hoši na Metuji musí být monstra, když tam místní chytají na takové gumy

                  fraisix - Profil | Po 9.9.2013 14:22:13

                  Přemas >> CarpHouser - 9.9.2013 14:13:45 >> a funguje to řešení? mně volaj, ať jim předtím řeknu cokoliv - příště zkusím nějaké čarodějné zaklínadlo, třeba se leknou :))

                    CarpHouser - Profil | Po 9.9.2013 14:13:45

                    fraisix >> Tak telefonáty všech těch nabízečů řeším jednoduše slovy: Poznamenejte si tam moje jméno, abyste věděli že mi už příště nemusíte volat :o) Jo a od kyslíku jsem minule dostal nabídku, že jako dva telefony, s neomezeným tarifem za 750,-, že jako internet v tom zdarma, a bla bla bla, tak jsem ji nechal vykecat a pak ji říkám, ale já už 2 telefony mám s neomezeným tarifem a dávám 550,- místo 750,-, tak znejistěla a jak to? No, kilo sleva za pevný internet, a kilo DPH :o)) Divný je, že si nedokážou zjistit jakou službu už máš ...

                      airfish - Profil | Po 9.9.2013 12:20:16

                      fraisix >> Prdlačky zkroušeně. Přejedeně:))

                        fraisix - Profil | Po 9.9.2013 12:18:16

                        airfish >> na tý poslední fotce vypadáš nějak zkroušeně :)))

                        v sobotu jsem byl taky vyvenčit přítelkyni (a přitom obhlédl nová nadějná místa pro lov), opejkání se nekonalo, akorát trempové, co tam nocovali chtěli na oheň našeho psa, tak s tím jsem nesouhlasil :)))

                          airfish - Profil | Po 9.9.2013 12:14:44

                          A již klasický závěr doma na balkoně:))

                            airfish - Profil | Po 9.9.2013 12:14:10

                            Na závěr jedno společné foto.

                              airfish - Profil | Po 9.9.2013 12:13:27

                              Přemas >> CarpHouser - 9.9.2013 12:09:49 >> Kdy ti mám přinést ty mouchy?

                                Lauri - Profil | Po 9.9.2013 12:13:02

                                Přemas >> CarpHouser - 9.9.2013 12:09:49 >> mně taky kyslík nevoní

                                  fraisix - Profil | Po 9.9.2013 12:12:36

                                  Přemas >> CarpHouser - 9.9.2013 12:09:49 >> mně nevoněj jenom ty jejich neustálý telefonáty, jestli nechci změnit tarif či přidat nějakou službičku, aby ze mě měli větší vejvar :)), jinak pokrytí maj objektivně fakt nejlepší.

                                    CarpHouser - Profil | Po 9.9.2013 12:09:49

                                    fraisix >> Tobě nevoní kyslík? Jediná síť, která maká všude :o)

                                      airfish - Profil | Po 9.9.2013 12:08:31

                                      ..který díky přidané slanině byl také náramný.

                                        airfish - Profil | Po 9.9.2013 12:07:35

                                        ..příprava druhého chodu..