Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Po 9.9.2013 12:06:56

Buřty dopadly špičkově...

    Nairfish - Profil | Po 9.9.2013 12:05:50

    A tak jsem průběžně hasil.

      Nairfish - Profil | Po 9.9.2013 12:05:04

      A tak na mě zbyla zodpovědná funkce požární hlídky:))

        Nairfish - Profil | Po 9.9.2013 12:03:52

        Lauri >> To víš. Co bych pro ni neudělal:)

          Nairfish - Profil | Po 9.9.2013 12:02:40

          Postarala se o dřevo:)

            NLauri - Profil | Po 9.9.2013 12:02:36

            airfish >> kurva ty jsi romantik, to bych nečekal :)

              Nairfish - Profil | Po 9.9.2013 12:01:31

              V sobotu jsme měli výročí a Dana trvala na tom, že musíme k vodě:))

                Nfraisix - Profil | Po 9.9.2013 9:07:38

                airfish >> nechtěl bych...všem outůčkářům, který mi volaj říkám, že nemám zájem i kdyby mi nabízeli zlatý prase :))

                  Nairfish - Profil | Ne 8.9.2013 7:08:39

                  dvorák >> :)))
                  Právě že nám vnutili nový a rychlejší, jenže nějak nechce spolupracovat.

                    Ndvorák - Profil | So 7.9.2013 10:23:39

                    airfish >> Zaplať složenku...

                      Nairfish - Profil | So 7.9.2013 10:05:26

                      Pánové jsem dva dny bez internetu. Nějak nefunguje.

                        NLauri - Profil | Pá 6.9.2013 13:04:46

                        fraisix >> Kachna

                          Nfraisix - Profil | Pá 6.9.2013 12:21:08

                          Lauri >> jaká nová přezdívka? (já jsem dneska nějakej nechápavej)

                            NLauri - Profil | Pá 6.9.2013 12:20:01

                            fraisix >> to jo odpočnout od tramvají co jezdí hned za zadkem , když sedíš na rybách

                              NLauri - Profil | Pá 6.9.2013 12:19:03

                              fraisix >> nová přezdívka?

                                Nfraisix - Profil | Pá 6.9.2013 12:18:12

                                Lauri >> jinak teda včera to bylo ve víru velkoměsta celkem dobrý - jedna ostrá, jesen a čtyři tloušťáci za hoďku a půl. ale o víkendu to chce vyrazit někam do přírodnějších koutů :)

                                  Nfraisix - Profil | Pá 6.9.2013 12:14:24

                                  Lauri >> vidíš to, ty do práglu, já z práglu :)

                                    NLauri - Profil | Pá 6.9.2013 12:10:44

                                    fraisix >> ne ne na MP :)
                                    Dnes jedu do Práglu, pruty sice budu mít, ale bohužel čas ne. Hned bych si zavzpomínal v Libni nebo na Výtoni na svoje mládí bez šedin

                                      Nfraisix - Profil | Pá 6.9.2013 11:48:17

                                      Lauri >> ano, je to těsně vedle :)))))

                                      jo, ty myslíš Kachnu :))))))

                                        Nfraisix - Profil | Pá 6.9.2013 11:47:55

                                        Lauri >> já vypisuju v přestávkách mezi prací :( u vody jsem byl včera a zejtra půjdu taky, dneska nevim, možná navečer na hoďku, jestli stihnu přijet včas.

                                        jsi byl vláčet na pstruhovce? :))