Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Pá 6.9.2013 11:46:56

fraisix >> mazová žláza z kachny? Tak s tím běž do pr.... :)))))

    Nfraisix - Profil | Pá 6.9.2013 11:46:08

    Lauri >> to je peří z mazový žlázy kachny - je dobře promaštěný a jemný, tak dobře plave a dělají se z toho hlavně křídla u suchých mušek, ale někteří podivní nymfaři z toho dělaj i nožičky u nymf :)

      NLauri - Profil | Pá 6.9.2013 11:45:19

      fraisix >> vy tady vypisujete, místo aby jste šli k vodě

        NLauri - Profil | Pá 6.9.2013 11:44:24

        fraisix >> to není prdel, vím že to je nějaké peří, jen nevím z čeho. Jak to mám vědět když nevážu. Nejsem vševěd CarpHouser :)

          Nfraisix - Profil | Pá 6.9.2013 10:03:09

          Lauri >> to jako fakt a nebo je to prdel? :))

            NLauri - Profil | Pá 6.9.2013 10:01:46

            fraisix >> co je cdc?

              Nfraisix - Profil | Pá 6.9.2013 8:58:57

              Přemas >> CarpHouser - 6.9.2013 8:21:06 >> já právě cdcčko taky nemám a zatím jsem nekápl na žádnej dobrej mysliveckej zdroj, tak ho zas asi potupně koupim...ale při mojí spotřebě to není až tak hrozný :)

                NCarpHouser - Profil | Pá 6.9.2013 8:21:06

                fraisix >> Náhodou nějaký CDC byste někdo nevyšmelil? :o)

                  NLadineeek - Profil | Pá 6.9.2013 6:21:12

                  airfish >> Duhák to sežere jak malinu, o tom to dneska je.....

                    Nairfish - Profil | Čt 5.9.2013 17:43:12

                    fraisix >> To nemám tušení, jelikož na to nechytám:) Ale nemyslím si, že by to byl vyloženě trhák.

                      Nfraisix - Profil | Čt 5.9.2013 12:16:52

                      airfish >> by mě zajímalo, jestli někomu ty goldy s cdcčkem fungujou výrazně víc než normální....ale každopádně mi ten obrázek připomněl, že tungsteny i cdcčko mi už došlo, tak bych měl pomalu udělat nějaký zásoby na zimu, ať je z čeho motat :)

                        Nairfish - Profil | Čt 5.9.2013 11:21:26

                        Wolfram & CDC:)

                          NCarpHouser - Profil | Ne 1.9.2013 16:08:00

                          airfish >> To je hned kapka olova, a jeden by neřekl, jak to pálí :o)

                            Nairfish - Profil | Ne 1.9.2013 7:28:47

                            A docela mě to bavilo.

                              Nairfish - Profil | Ne 1.9.2013 7:27:59

                              Včera jsem strávil poslední den přívlače na pstruhovce plavačkou:)

                                Nairfish - Profil | Po 26.8.2013 15:31:46

                                A jednou polil. Asi byl nějaký náročný víkend:))

                                  Nairfish - Profil | Po 26.8.2013 15:30:53

                                  Než se mi dnes podařilo odlít dvěstě olůvek na vláčecí peří, tak jsem se dvakrát spálil.

                                    Nairfish - Profil | Po 26.8.2013 9:45:12

                                    Jediný Lauri vzal ráno do ruky přívlač:)

                                      Nairfish - Profil | Po 26.8.2013 9:43:52

                                      Příprava na ranní plavačku.

                                        Nairfish - Profil | Po 26.8.2013 9:42:32

                                        ...