Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:41:51

..

    airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:40:03

    A ryba:)

      airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:39:16

      Západ slunce.

        airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:35:27

        Přece jen ryba.

          airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:34:34

          Teď to zrovna moc nešlo:)

            airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:32:36

            Frantova špičková práce s podběrákem.

              airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:31:40

              I když to moc nešlo, tak veselo bylo.

                airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:30:09

                Záběr.

                  airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:28:26

                  Trochu jiná nymfa:))

                    airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:27:41

                    Pohoda při poměrně dlouhých pauzách mezi záběry.

                      airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:25:09

                      Počasí vyšlo perfektně.

                        airfish - Profil | Po 26.8.2013 9:23:25

                        Víkendový sraz muškařů ( a nejen jich ) se tentokrát konal na přehradě:)

                          airfish - Profil | Po 19.8.2013 12:20:54

                          dvorák >> Což o to. Já bych dal, ale Dana byla už utahaná a chtěla domů:))

                            fraisix - Profil | Po 19.8.2013 12:14:13

                            Ladineeek >> :))))

                              dvorák - Profil | Po 19.8.2013 12:05:01

                              airfish >> Hezké,možná jsi se ještě před tím portským mohl stavit někde na růžku na 3 čepované.
                              Na druhou stranu by se to třeba mohlo zvrhnout a paní Dana by se nemusela dočkat...
                              Ale i to k hezkým večerům patří :-))

                                Lauri - Profil | Po 19.8.2013 12:04:25

                                Ladineeek >> taky jsem to čekal :)

                                  Ladineeek - Profil | Po 19.8.2013 11:30:35

                                  airfish >> Už jsem se bál, že konec reportáže sklouzne do kategorie červené knihovny :-)

                                    airfish - Profil | Po 19.8.2013 11:27:59

                                    Kde jsme na balkoně ještě dorazili láhev portského a šli spát.

                                      airfish - Profil | Po 19.8.2013 11:25:14

                                      Když jsme vše snědli a já "vychytal" tůňku, tak jsme se vypravili domů.

                                        airfish - Profil | Po 19.8.2013 11:23:21

                                        Jako druhý chod byli vlastnoručně chycení vysazení duháci.
                                        Ty jsme si ale přivezli:))