- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vázání mušek v Náchodě
Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
56x v oblíbených a 41x v ignorovaných.
Nairfish - Profil | Po 19.8.2013 11:20:36
fraisix >> To víš. Dana je hrozně šikovná:))
To nevím v marketu jsem popadl první co mi padlo pod ruku.
To nevím v marketu jsem popadl první co mi padlo pod ruku.
Nfraisix - Profil | Po 19.8.2013 11:17:56
airfish >> pěkně to máte rozdělené :)))) co to piješ za německý pívo?
Nbrach - Profil | Po 19.8.2013 10:43:36
Koukám, že máte s vedením pěkné problémy. No, dej blbci funkci...
Já jsem si slíbil, že už jim do toho nebudu kecat, ale po rozhovoru s bývalým hospodářem je asi budu muset navštívit.
Já jsem si slíbil, že už jim do toho nebudu kecat, ale po rozhovoru s bývalým hospodářem je asi budu muset navštívit.
NLauri - Profil | Po 19.8.2013 7:55:20
Přemas >> CarpHouser - 19.8.2013 7:15:31 >> U nás to je léta to samé, zastaralé názory, zastaralí lidi atd. Když mi minule říkal zástupce hospodáře o vrance, že je to sumeček americký a ať ho hodím do křoví, stejně tak jako to dělali ostatní rybáři, tak jsem se s ním zhádal 2minuty po zahájení brigády. Když to vedou takoví lidé, tak není co řešit. Na druhou stranu bych to já nedělal, protože vím co to dá práce něco vypiplat a pak vidíš ty zvěrstva u vody. Šel bych sedět za napadení ,,nevinného" rybáře :(
NCarpHouser - Profil | Po 19.8.2013 7:15:31
Lauri >> Ten okoun, tloušť, plotice, perlín, cejn, proudník, hrouzek, mřenka, cejnek aj. patří do té řeky více, než nějaký podělaný siven, nebo vymaštěný vše sežrající duhák. Vzal bych místní činitele třeba do UK, a nechal bych je tam máchat jako ve středověku v koši v tamních říčkách, aby viděli, co tam plave a nikomu to nevadí ...
a k té výpravě bych vzal i správce místního povodí, aby taky viděli, co se má dělat s toky ...
a k té výpravě bych vzal i správce místního povodí, aby taky viděli, co se má dělat s toky ...
NLadineeek - Profil | Po 19.8.2013 6:24:37
Lauri >> No jo, na chovným potoce není co řešit. / Se pak nedivím, že na ty Dědině nic není :-(
NLauri - Profil | Ne 18.8.2013 21:30:24
Přemas >> CarpHouser - 18.8.2013 20:13:39 >> jj blbečků je u nás dost, chápu že likvidovali okouny v chovné Radechovce, ale v Metuji bych je nechal aspoň něco si vždy stoprocentně zachytám
NLauri - Profil | Ne 18.8.2013 21:29:02
Ladineeek >> během pár posledních let otrávil dvakrát cukrovar v českém meziříčí říčku Dědinu, vychcípalo vše až po soutok z Orlicí. Byli tam tloušti přes šedesát, teď když tam je třicítka tak to je zázrak. NO nic dovolí nedovolí prostě se stane
NLadineeek - Profil | Ne 18.8.2013 20:15:26
Přemas >> CarpHouser - 18.8.2013 20:13:39 >> Co jste si zvolili, to máte.....
NLadineeek - Profil | Ne 18.8.2013 20:14:43
Lauri >> Vzhledem k (nejen) výskytu kriticky ohrožených živočichů na Metuji by je čekala likvidační pokuta, takže to si nikdo už dnes (snad) nedovolí.....
NCarpHouser - Profil | Ne 18.8.2013 20:13:39
Lauri >> Přitom je okoun původní druh a v Metuji se jim evidentně daří a ničím nestrádají. Kde kdo by z toho měl radost, jen tady jsou ty blbečci úplně mimo. Každým dnem trnu, kdy to ty blby napadne, vlézt do té řeky s elektrikou. Protože když slyším ty jejich blbé kecy, tam jsou tloušti, ty žerou pstruhy, jsou tam okouni, ty žerou pstruhům potravů, a ty plotice ty tam taky nemaj co dělat, prostě místní MO blbečci ...
NLauri - Profil | Ne 18.8.2013 20:01:36
Ladineeek >> nemyslím si, že by se dali slovit, jediná možnost je otrávit celou řeku. Snad proti proudu není , žádná fabrika, která by to dokázala. Ale znám takové případy
Čtenáři této diskuse také sledují
NPovídání JEN o vázání a muškách22021
NO muškách, umělých34434
NSměnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek1316
NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla53132
NGalerie muškařských navijáků602
NSpey & Salmon516
NKúp si svojho kormorána2007
NMuškaři a bigbít7854
NKterou lupu s LED světlem doporučujete ?1
N44. MS v muškaření293
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
18:35NO muškách, umělých 34434
7:52NPovídání JEN o vázání a muškách 22021
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
Co je nového - muškaření + obecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....



















