Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Po 19.8.2013 11:20:36

fraisix >> To víš. Dana je hrozně šikovná:))
To nevím v marketu jsem popadl první co mi padlo pod ruku.

    Nairfish - Profil | Po 19.8.2013 11:18:19

    Oproti loňskému roku mi tu někdo postavil dokonce i trůn:)

      Nfraisix - Profil | Po 19.8.2013 11:17:56

      airfish >> pěkně to máte rozdělené :)))) co to piješ za německý pívo?

        Nairfish - Profil | Po 19.8.2013 11:16:57

        První chod.

          Nairfish - Profil | Po 19.8.2013 11:15:40

          A já šel obhlédnou obsádku v řece.

            Nairfish - Profil | Po 19.8.2013 11:14:46

            Dana dostala za úkol se postarat o oheň:))

              Nairfish - Profil | Po 19.8.2013 11:13:34

              V sobotu jsme si zajeli do Maršovského údolí opékat.

                Nbrach - Profil | Po 19.8.2013 10:43:36

                Koukám, že máte s vedením pěkné problémy. No, dej blbci funkci...
                Já jsem si slíbil, že už jim do toho nebudu kecat, ale po rozhovoru s bývalým hospodářem je asi budu muset navštívit.

                  NLauri - Profil | Po 19.8.2013 7:55:20

                  Přemas >> CarpHouser - 19.8.2013 7:15:31 >> U nás to je léta to samé, zastaralé názory, zastaralí lidi atd. Když mi minule říkal zástupce hospodáře o vrance, že je to sumeček americký a ať ho hodím do křoví, stejně tak jako to dělali ostatní rybáři, tak jsem se s ním zhádal 2minuty po zahájení brigády. Když to vedou takoví lidé, tak není co řešit. Na druhou stranu bych to já nedělal, protože vím co to dá práce něco vypiplat a pak vidíš ty zvěrstva u vody. Šel bych sedět za napadení ,,nevinného" rybáře :(

                    NCarpHouser - Profil | Po 19.8.2013 7:15:31

                    Lauri >> Ten okoun, tloušť, plotice, perlín, cejn, proudník, hrouzek, mřenka, cejnek aj. patří do té řeky více, než nějaký podělaný siven, nebo vymaštěný vše sežrající duhák. Vzal bych místní činitele třeba do UK, a nechal bych je tam máchat jako ve středověku v koši v tamních říčkách, aby viděli, co tam plave a nikomu to nevadí ...

                    a k té výpravě bych vzal i správce místního povodí, aby taky viděli, co se má dělat s toky ...

                      NLadineeek - Profil | Po 19.8.2013 6:24:37

                      Lauri >> No jo, na chovným potoce není co řešit. / Se pak nedivím, že na ty Dědině nic není :-(

                        NLauri - Profil | Ne 18.8.2013 21:30:24

                        Přemas >> CarpHouser - 18.8.2013 20:13:39 >> jj blbečků je u nás dost, chápu že likvidovali okouny v chovné Radechovce, ale v Metuji bych je nechal aspoň něco si vždy stoprocentně zachytám

                          NLauri - Profil | Ne 18.8.2013 21:29:02

                          Ladineeek >> během pár posledních let otrávil dvakrát cukrovar v českém meziříčí říčku Dědinu, vychcípalo vše až po soutok z Orlicí. Byli tam tloušti přes šedesát, teď když tam je třicítka tak to je zázrak. NO nic dovolí nedovolí prostě se stane

                            NLadineeek - Profil | Ne 18.8.2013 20:15:26

                            Přemas >> CarpHouser - 18.8.2013 20:13:39 >> Co jste si zvolili, to máte.....

                              NLadineeek - Profil | Ne 18.8.2013 20:14:43

                              Lauri >> Vzhledem k (nejen) výskytu kriticky ohrožených živočichů na Metuji by je čekala likvidační pokuta, takže to si nikdo už dnes (snad) nedovolí.....

                                NCarpHouser - Profil | Ne 18.8.2013 20:13:39

                                Lauri >> Přitom je okoun původní druh a v Metuji se jim evidentně daří a ničím nestrádají. Kde kdo by z toho měl radost, jen tady jsou ty blbečci úplně mimo. Každým dnem trnu, kdy to ty blby napadne, vlézt do té řeky s elektrikou. Protože když slyším ty jejich blbé kecy, tam jsou tloušti, ty žerou pstruhy, jsou tam okouni, ty žerou pstruhům potravů, a ty plotice ty tam taky nemaj co dělat, prostě místní MO blbečci ...

                                  NLauri - Profil | Ne 18.8.2013 20:01:36

                                  Ladineeek >> nemyslím si, že by se dali slovit, jediná možnost je otrávit celou řeku. Snad proti proudu není , žádná fabrika, která by to dokázala. Ale znám takové případy

                                    Nairfish - Profil | Ne 18.8.2013 19:51:48

                                    Ladineeek >> Jj. Zítra se na to vrhnu:)

                                      NLadineeek - Profil | Ne 18.8.2013 19:46:08

                                      airfish >> Ty mi hlavně napiš ty víš co :-))

                                        Nairfish - Profil | Ne 18.8.2013 19:43:27

                                        Ladineeek >> Dnes jsem jednoho takového potkal, ale to napíšu až zítra. CarpHousera teď na mysli nemám, ale toho jsem potkal také. Právě jsem se vrátil z plavačky kam jsem musel na chvíli utéct po dvou denním plahočení na kole s Danou:))