Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | Ne 18.8.2013 19:38:54

Lauri >> Do času, než nějakýho borce od vás je napadne slovit......

    NLauri - Profil | Ne 18.8.2013 19:37:58

    Tak info z řeky od lázní: čistá voda a málo. Ryb dost, ale braly opatrně. Nejvíce bylo okounů, pak duháků a dva lipani. Obecňáci nic. Okouny jsem tahal všude, i tam kde se za vyšších průtoků nedostali. Teď se jsou roztažení po celé řece

      Nairfish - Profil | So 17.8.2013 18:49:09

      VYDROUŠ >> Jj. Louže je zatím zabitá. Ale v první chvíli se mi zatavil tep i dech, že tam koušou candáti a já se poflakuji po pstruhovce:))

        NVYDROUŠ - Profil | So 17.8.2013 13:57:56

        airfish >> Ahooj Oldo. Po namlsání na písáku jsme dnes jeli na louž. Vstávačka ve 3 a že nevíš jak jsme dopadli. Nebudu tě napínat. OUNO JAKO CIP. Totál bez známky života:-))

          NLauri - Profil | St 14.8.2013 9:21:09

          Přemas >> CarpHouser - 14.8.2013 9:07:13 >> to bych řekl že za dva roky to ještě nebude. Já tomu dávám tak deset až patnáct let

            NCarpHouser - Profil | St 14.8.2013 9:07:13

            Lauri >> Jo kroužek vedl, ale tomu už je hodně let vzad ...

            To už moc dlouho nebude trvat, než se to zanese, rok max. dva :o))
            Teď je tam hloubka max. 4m a půlka celého popílku je tak 1-1,5m hluboká. Tohle už půjde rychle ...

              NLauri - Profil | St 14.8.2013 8:33:41

              Přemas >> CarpHouser - 14.8.2013 8:03:24 >> hele nevedl jsi rybářský kroužek?


              Daruji knihy dětskému rybářskému kroužku

              Dělal jsem doma trochu pořádek a jelikož jsem všechny knihy přečetl(asi 23ks) a tedy všechno už vím :-))) tak bych je chtěl darovat nějakému dětskému kroužku,aby mohli studovat.K tomu bych přihodil i nějakou bižu kterou jsem ještě nevyřadil ale chystám se na to.Kdyby něco,tak pište na SZ nebo tel.737786669,poštovné samozřejmě hradím já.

                NLauri - Profil | St 14.8.2013 8:13:31

                Přemas >> CarpHouser - 14.8.2013 8:03:24 >> jj to je pravda. Teď tam jezdí jenom na sumce, ale kdoví kolik jich tam je. Jinak plotic a zakrslých okounů tam je stále dost. Za pár let se to zanese celé a bude klid. Škoda tak krásné vody kousek od baráku

                  NCarpHouser - Profil | St 14.8.2013 8:03:24

                  Lauri >> Protože při kontrole předchozího majitele z teplárny, tak mezi nimi a nějakými vagabundy co tam chytali došlo k incidentu. PČR tam jezdí stále, ale zlaté časy popílku jsou pryč. Teď už je tam prd, jak vody (hloubka) tak ryby. Jo ty časy, těch velkejch okounů, candátů, štik. Vyháněl nás tam správce, supr rybačka, achjo ...

                    NLauri - Profil | St 14.8.2013 7:30:55

                    Ladineeek >> o nájmu to není, teď to nemá nikdo pronajaté. Spíš si myslím, že to bylo kvůli bezpečnosti. Protože jak se to zanáší popílkem, tak by tam mohl někdo zahučet

                      NLadineeek - Profil | St 14.8.2013 7:07:48

                      Lauri >> Asi někdo byl ochotnej zaplatit vyšší nájem..... takováhle odkalovačka je i na Debrném u Trutnova, ale jestli jsou tam ryby, to silně pochybuju.

                        NLauri - Profil | St 14.8.2013 7:03:36

                        Ladineeek >> je to teplárny, ikdyž to bylo i dříve, ani nevím proč nám to vzali, to spíš bude vědět Olda

                          NLadineeek - Profil | St 14.8.2013 6:59:28

                          Lauri >> A čí to teďka je, proč už to nemá MO?

                            NLauri - Profil | St 14.8.2013 6:58:36

                            Ladineeek >> jj bývávalo, bohužel. Tam jsem rybářsky vyrůstal. A jednou se tam dokonce málem utopil v popílku

                              NLauri - Profil | St 14.8.2013 6:57:47

                              airfish >> nefotil jsem je, ale bylo jich tam asi sedm a na hlavním fleku byl i stan, asi kluci sumcařili

                                NLadineeek - Profil | St 14.8.2013 6:17:37

                                Lauri >> Nebyla to dříve voda Náchodské MO?

                                  Nairfish - Profil | St 14.8.2013 0:19:03

                                  Lauri >> Žádného nevidím:)
                                  Vypadá to jako Popílek.

                                    NLauri - Profil | Út 13.8.2013 21:38:27

                                    nejvíc rybářů dnes bylo tady

                                      Nbrach - Profil | Po 12.8.2013 12:57:03

                                      Lauri >>
                                      Bude zima a dlouhé večery.

                                        NLauri - Profil | Po 12.8.2013 12:55:38

                                        brach >> jé to je na mě moc čtení