Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Po 5.8.2013 18:39:47

Dnes byla Metuje tak maximálně na úhoře. Proto jsem vyrazil do lesa a následně vyzkoušet kvalitu letního Primátora:))

    NS&F - pescador - Profil | Pá 2.8.2013 15:17:47

    Lauri >> Taky mám podobnou momentku hrouzků z naší pstruhovky když se při jejich krmení přiživovala i střevlata

      NLauri - Profil | Pá 2.8.2013 11:26:37

      brach >> jj řeka

        Nbrach - Profil | Pá 2.8.2013 10:56:44

        Lauri >>
        Určitě v řece, viď?
        V rybníku jsou stavění úplně jinak.

          NLauri - Profil | Pá 2.8.2013 10:04:19

          včera jsem po dlouhé době potkal stovky hrouzků, pěkné to bylo

            NCarpHouser - Profil | Čt 1.8.2013 12:56:45

            airfish >> Ne, ale máme ve sklepě Terezku, jestli někomu nechybí :o)

              Nairfish - Profil | Čt 1.8.2013 6:09:55

              Ladineeek >> Tady to je ještě trochu přikalené a tak zkusím dnes nymfu na boudě.

                Nairfish - Profil | Čt 1.8.2013 6:06:50

                Přemas >> CarpHouser - 31.7.2013 20:49:28 >> Nemáš tam někde dva kapry a jednu štiku? Postrádám je na řece:))

                  NLadineeek - Profil | Čt 1.8.2013 6:02:42

                  Přemas >> CarpHouser - 31.7.2013 20:49:28 >> Ou :-/ U nás už je Metuje čistá, kleslo a vyčistilo se daleko rychleji, než jsem čekal.

                    NCarpHouser - Profil | St 31.7.2013 20:49:28

                    Pche, se musíte brodit kopřivami, abyste si uzmuli pár duháků a já je mám ve sklepě :o))

                      Nairfish - Profil | St 31.7.2013 15:30:18

                      Sedmdesát milimetrů srážek a další tuny štěrku v řece.

                        Nairfish - Profil | St 31.7.2013 15:29:03

                        Ale pršelo zřejmě dost.

                          Nairfish - Profil | St 31.7.2013 15:27:40

                          Projel jsem se na kole podle řeky a na nymfu by to šlo.

                            Nairfish - Profil | St 31.7.2013 15:26:45

                            Lauri >> Tak tohle mi na kole nehrozí:))

                              NLauri - Profil | Út 30.7.2013 11:01:09

                              airfish >> pivo mě nezajímá a ani ho nepiju, raději vážu mušky v Náchodě

                                Nairfish - Profil | Út 30.7.2013 10:58:52

                                Lauri >> Jéj a já myslel, že momentální téma je pívo:))

                                  NLauri - Profil | Út 30.7.2013 10:49:47

                                  dvorák >> to o Starobrnu říkají i moraváci :)
                                  Ale zpět k tématu. Ryby byly?

                                    Ndvorák - Profil | Út 30.7.2013 10:40:07

                                    Lauri >> Přiznám se,taky jsem jich pár měl. Byl pařák a když zrovna nebylo nic jinýho..
                                    Ale je to šílenej patok,zlatej Krákora.

                                      NLauri - Profil | Út 30.7.2013 10:37:16

                                      dvorák >> Starobrno? :()