Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

dvorák - Profil | Út 30.7.2013 10:32:55

Lauri >> Jakby.. vypil jsem moravákům pívo :-)

    Lauri - Profil | Út 30.7.2013 10:32:47

    airfish >> takhle jezdí pražáci na Moravě :)

      Lauri - Profil | Út 30.7.2013 10:31:23

      dvorák >> jé potrefenej se ozval :)
      Jak bylo u sousedů na jihu?

        airfish - Profil | Út 30.7.2013 10:30:12

        Lauri >> Přiměřeně. Abych nemusel jít pěšky vedle kola:))

          dvorák - Profil | Út 30.7.2013 10:29:16

          Lauri >> Hele hele!!!!

            Lauri - Profil | Út 30.7.2013 10:19:27

            airfish >> já relaxuju už pátý den, tak už mám takové nutkání. A každý rybář přece ví, že s velkou vodou připlují velké ryby :) Nemyslím tedy Metuji, protože proti proudu nic není :) Já včera Bernarda a Braníka, ale v malém množství, takže mě to dnes omezovat nebude. Piješ jako Pražák, Moravák nebo Dvorák?

              airfish - Profil | Út 30.7.2013 10:14:28

              Lauri >> Dnes budu relaxovat. Po včerejšku jsem nějaký utahaný nejen ze zdolávání ryb, ale i z míchání značek ( Primátor, Krakonoš )

                Lauri - Profil | Út 30.7.2013 10:09:34

                airfish >> nesýčkuj a změň revír , tady na Zlaťáku to vypadá v pohodě. Už mě svrbí ruce, uvidím odpoledne

                  airfish - Profil | Út 30.7.2013 9:56:05

                  A je po rybách.

                    CarpHouser - Profil | So 27.7.2013 19:36:29

                    brach >> podejd by ne, kdyz jsou z chovnaku :-)

                      airfish - Profil | So 27.7.2013 18:51:20

                      brach >> Jj vypadají dobře. Jen ti duháci co tam jsou také vypadají hůře.

                        brach - Profil | So 27.7.2013 13:51:20

                        airfish >>
                        Krásné čisté ryby ve perfektní kondici...

                          airfish - Profil | So 27.7.2013 8:34:15

                          A na závěr pětasedmdesátkou amurem.

                            airfish - Profil | So 27.7.2013 8:33:26

                            Nejdříve šedesátkou kaprem.

                              airfish - Profil | So 27.7.2013 8:32:28

                              Včera jsem slušně poohýbal Hardyho:)

                                Lauri - Profil | Čt 25.7.2013 11:22:44

                                airfish >> pivo bude v klidu, kdyžtak se můžeme brzdit rumem nebo malinovkou

                                  airfish - Profil | Čt 25.7.2013 10:21:42

                                  Lauri >> To řídí fraisix a ten si momentálně honí nějaké švédké fišle:)

                                  Pokud přijede i Gigs, tak to by jsme měli vzít v pivovaru alespoň půlku:))

                                    Lauri - Profil | Čt 25.7.2013 10:10:19

                                    Včera jsem gigsoj říkal, že by s námi mohl zajet na tu výpravu na Rozkoš. Pokud se tedy něco bude konat. Už se ví přesný termín?

                                      CarpHouser - Profil | Čt 25.7.2013 10:03:47

                                      airfish >> Tak už jsem jej asi někde viděl, a spletl jsem si jej z jedním ze Skalice, stejnej xycht :o))

                                        Lauri - Profil | Čt 25.7.2013 9:37:06

                                        Přemas >> CarpHouser - 25.7.2013 8:58:44 >> z Bělovse přímo z centra