Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 9:36:39

airfish >> tak si to odvoz navíckrát :)

    NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 9:35:42

    Ladineeek >> jj aspoň chvíli

      Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 9:19:30

      Přemas >> CarpHouser - 25.7.2013 8:58:44 >> Pívo bude z Popovic:))
      Jo a pokud myslíš Gigse, tak ten je z Náchoda.

        NCarpHouser - Profil | Čt 25.7.2013 8:58:44

        Lauri >> Na fotce je ze Skalice? Samosebou jsem zapomněl jméno ...

          Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 8:42:06

          Lauri >> Tohle se mi na kolo nevejde:))

            NLadineeek - Profil | Čt 25.7.2013 8:37:04

            Lauri >> Alespoň se budeš mít čas věnovat rodince

              NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 8:36:00

              Ladineeek >> neboj dlouho to nevydržím, ale teď jsem znechucen

                NLadineeek - Profil | Čt 25.7.2013 8:34:59

                Lauri >> Aby si nečekal do podzimních plískanic.....

                  NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 8:33:03

                  airfish >> na rybách lednice není, tak to řešíme takto

                    NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 8:32:12

                    Ladineeek >> dám si voraz jsem znechucen, najety stovky km a bez ryb. Počkám až trochu zaprší

                      Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 8:30:41

                      Lauri >> Bohužel tam nemám ledničku a tak musím chodit dolu na točené.
                      Tu knížku jsem si vzal jen kvůli fotce abych měl v ruce také něco jiného než půllitr:))

                        NLadineeek - Profil | Čt 25.7.2013 8:27:57

                        Lauri >> Tak to se ti nedivím, že chceš pomalu lámat pruty :-)

                          NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 8:23:48

                          airfish >> pívo vozím v kartonech a hned do ledničky
                          p.s. ty umíš číst nebo jen koukáš na obrázky :)))))

                            NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 8:23:18

                            Ladineeek >> jen komáři a slimáci

                              Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 8:19:25

                              Ještě jsem zapomněl. Návazec a rozpíchaná ruka po 270 rybách:)

                                Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 8:17:34

                                Lauri >> To není špatný nápad. Já jen musím dořešit donášku píva:))

                                  NLadineeek - Profil | Čt 25.7.2013 8:11:21

                                  Lauri >> Úplně bez kontaktu?

                                    NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 8:05:28

                                    airfish >> po dnešní noci na Labi si dávám od ryb voraz. Nechci ty ryby už ani vidět. Letos jsem spal 2x pod širákem a dvakrát jsem zmoknul, a to nemluvím o těch komárech a slimácích :( Seru teď na ryby a na tlouště vůbec, jezdím na ně pořád a chytám hovno. Jak mi bude na chatě s pívem a bez prutů

                                      Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 8:01:24

                                      Lauri >> :))))
                                      Ne z řeky.

                                        NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 7:54:07

                                        airfish >> to je tloušť z Bílého kříže?