Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 7:53:56

Přemas >> CarpHouser - 25.7.2013 7:37:50 >> Utře hubu bo jsou nemírové. Jen je s tím těstem dobije:(((

    NLauri - Profil | Čt 25.7.2013 7:53:26

    Ladineeek >> to jsou ty naše rybníčky na kterých se už léta pracuje a není to pořádně vidět. Na spodním jsou kapři a štiky. Do prostředního jsem dával cca 50 kapříků a pár línků a na vrchním je Airfishův soukromák :)

      Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 7:52:16

      Ladineeek >> Na salát:))

        NLadineeek - Profil | Čt 25.7.2013 7:46:36

        Přemas >> CarpHouser - 25.7.2013 7:37:50 >> Na co chováte tlouště?

          NCarpHouser - Profil | Čt 25.7.2013 7:37:50

          airfish >> To se bude "Mlčouch" mít :o( Jinak jel jsem kolem rybníčků v neděli, a v každém nějaký kapr, amur, perlíny a tloušti. V každém kalná voda, což nejsou pro pstruhy zrovínka příjemné podmínky.

            NLadineeek - Profil | Čt 25.7.2013 7:36:08

            Přemas >> CarpHouser - 25.7.2013 7:34:55 >> No rozhodně není normální chovat společně tyto ryby s rozdílnými nároky na koncentraci kyslíku ve vodě a množství živin. To zase někdo moc (ne)přemejšlel.

              NCarpHouser - Profil | Čt 25.7.2013 7:34:55

              Ladineeek >> Aby měli při výlovech možnost si šáhnout na větší rybu. Jinak si myslí, že jim budou žrát vodní trávy. Naopak jen kalí vodu a pstruzi z toho mají plíseň a jiné choroby.

                NLadineeek - Profil | Čt 25.7.2013 7:24:35

                airfish >> To bych se divil, kdyby ne :-)

                  Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 7:06:56

                  Ladineeek >> Dík za telefon. Zítra ho dám našemu hospodáři pokud ho už nemá:)

                    NLadineeek - Profil | Čt 25.7.2013 6:54:05

                    airfish >> To nevím kdy bude, lepší bude se na něj přímo obrátit. Tel. 602628885

                      Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 6:33:08

                      Ladineeek >> Kapry a amury potom vyměníme s vaší MO za chutné duháky:))

                        Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 6:32:18

                        Přemas >> CarpHouser - 24.7.2013 22:29:20 >> Jj to je on:)

                          Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 6:31:37

                          Ladineeek >> Pokud nic nezjistím tady, tak by jsi se mohl na to vašeho hospodáře zeptat až se vrátí z dovolené.

                            Nairfish - Profil | Čt 25.7.2013 6:29:39

                            Ladineeek >> Jak může něco nasadit, když ještě nezjistil co to je?:))

                              NLadineeek - Profil | Čt 25.7.2013 6:02:01

                              Přemas >> CarpHouser - 24.7.2013 22:29:20 >> Na co MO Náchod chová kapry a amury? Vždyť nemáte žádnej stoják, ne?

                                NCarpHouser - Profil | St 24.7.2013 22:29:20

                                airfish >> To jsou ti duháci na prostředním, jak plavou společně s těmi kapry, amury, perlíny a tloušti?

                                  NLadineeek - Profil | St 24.7.2013 20:58:55

                                  airfish >> Nasadil už nějaký léčivo? Tak náš hospodář by to určitě věděl, když je veterinář a provozuje sádky v Hynčicích, ale mám pocit, že je teďka na dovolený.

                                    Nairfish - Profil | St 24.7.2013 20:10:06

                                    Lauri >> Kdo se tady na Mrku věnuje chovu ryb? tedy spíše duháků. Na rybníku mají něco jako plíseň a hospodáři se nepodařilo nikde zjistit co to je a jak moc to vadí.

                                      Nairfish - Profil | St 24.7.2013 20:06:56

                                      Lauri >> Já byl do teď na brigádě. Odchytal jsem 515 duháků na prut a sotva chodím:))

                                        NLauri - Profil | St 24.7.2013 14:35:16

                                        Hoši to jste všichni na malinovce, že to tu tak umřelo?