Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Po 15.7.2013 7:27:29

jehla >> V pátek jsem už něco poslal.

    Njehla - Profil | Po 15.7.2013 7:17:55

    airfish >> koukám, že akce se povedla...šéforedaktorskýmu už jsem psal, zkontaktuj ho...:-)))

      NTOKR - Profil | Pá 12.7.2013 7:28:57

      airfish >> :-))
      Já jsem dal nahořejc dost duháků do 37 cm, ale jeden ještě větší mi to upráskl ... Pár lipošů se přišlo také podívat ...
      Pak jsem utopil tu nokii co jsem tam měl, jsem si nevšiml, že mám v náprsní kapse vodu ...

        Nairfish - Profil | Čt 11.7.2013 10:22:16

        Dal jsem dohromady to video z duhákama a je to síla. Jen to nějak trvá, než to spolkne You Tube.

          NLauri - Profil | Čt 11.7.2013 9:47:53

          airfish >> to já o víkendu spal v dešti pod plachtou jako bezdomovec, nemohli jsme postavit bivak :(
          Ale piva bylo dost, přivedlo nás na úplně jiné myšlenky než na to že nemáme střechu nad hlavou. Jednu noc jsem si dokonce říkal, že budu spát pod širákem, že mi nějaká rosa vadit nebude. Jen co jsem usnul, tam mě budil gigs, protože byl liják jako prase, takže jsme se nakufrovali ke kámošoj do dodávky kde jsem spal na zadních sedačkách s polovyfouknutým Marinerem kterej si mě utvaroval k obrazu svému. Aspoň že jsem spal v suchu :)

            Nairfish - Profil | Čt 11.7.2013 9:04:14

            Lauri >> Nee. Nikde jsem nebyl. O víkendu jsem chytil nějaký úžeh či úpal, dva dny mě trápila zimnice a vůbec jsem se nevyspal:(

              Nfraisix - Profil | Čt 11.7.2013 9:00:26

              airfish >> jj, vypadá to tak :(, přesunutá půjčovna z Nováče...

                NLauri - Profil | Čt 11.7.2013 8:57:48

                airfish >> však jsi nechodil , ale seděl. Tipuju Tunel?

                  Nairfish - Profil | Čt 11.7.2013 8:56:24

                  fraisix >> Na rybách nepiju:))

                    Nairfish - Profil | Čt 11.7.2013 8:55:18

                    Vypadá to, že v Náchodě začala fungovat půjčovna plavidel:(
                    Kotníkovka-nekotníkovka pořád se jede.

                      Nfraisix - Profil | Čt 11.7.2013 8:49:54

                      airfish >> studený, co?:) musíš v pravidelných intervalech vylézat na břeh se občerstvit pívem :)

                        Nairfish - Profil | Čt 11.7.2013 8:48:22

                        Tak jsem včera zkusil letní brodění a večer jsem nemohl chodit:))

                          Nfraisix - Profil | Út 9.7.2013 20:00:00

                          Lauri >> já jsem neznal ani jednu kapelu, ale pak to chytání s hudební kulisou mělo úplně jinej rozměr :))

                            NLauri - Profil | Út 9.7.2013 13:55:10

                            fraisix >> hmmm tak to se do příště musím naučit pár cajdáků :)

                              Nfraisix - Profil | Út 9.7.2013 12:15:28

                              Lauri >> jestli myslíš folkové ostrovy, tak to vypadá že jo...

                                NLauri - Profil | Út 9.7.2013 11:52:37

                                Koukám jak to tam žilo.
                                Příští rok bude pokračování?

                                  Nfraisix - Profil | Út 9.7.2013 10:22:29

                                  Přemas >> CarpHouser - 9.7.2013 9:27:38 >> tam je pravačka naprosto v pořádku :)

                                    NCarpHouser - Profil | Út 9.7.2013 9:27:38

                                    fraisix >> Já reagoval na ten tvůj heil semafor :o)

                                    Olda u pípy, to bylo jedno tobě, jedno tobě a dvě mě :o))

                                      Nfraisix - Profil | Út 9.7.2013 9:24:07

                                      Přemas >> CarpHouser - 9.7.2013 6:34:49 >> točí si šnyta svrchu a říká tomu práce :))

                                        NCarpHouser - Profil | Út 9.7.2013 6:34:49

                                        airfish >> Máš tu pravačku moc nízko :o)