Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:23:34

A vše zakončil Monty.

    Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:22:37

    Přijel se podívat i Wabi.

      Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:21:08

      Odskočil jsem si až na Žalmana.

        Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:20:14

        Na nultý ročník byla i slušná účast.

          Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:18:12

          V deset to vše vypuklo. Bohužel jsem toho moc neviděl a mohl za to nevhodně umístěný třetí výčep u ohniště kde jsem tak trochu pracoval:)

            Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:15:31

            Již od rána se louka pomalu plnila.

              Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:12:03

              Pauza na párek.

                Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:10:17

                Dokonce i Monty jako hlavní organizátor pracoval:)

                  Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:07:18

                  Zároveň se konal nultý ročník Folkových Ostrovů.

                    Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:04:12

                    Ani tentokrát jsme tam nebyli sami.

                      Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:02:59

                      Bohužel je to poměrně exponovaný úsek a tak to je spíše o drobnější rybě a občas nějaká mírová.

                        Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:01:18

                        Jeden ze slušnějších.

                          Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 4:00:09

                          Styl semafor:)

                            Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 3:58:56

                            Po prvních pár hodech první rybka.

                              Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 3:56:48

                              Přijeli skoro načas a hned se vrhli na přípravu:)

                                Nairfish - Profil | Út 9.7.2013 3:55:13

                                Prodloužený víkend začal slunečným ránem a příjezdem kluků.

                                  NLadineeek - Profil | Pá 5.7.2013 5:51:12

                                  airfish >> Já už taky a před půl 7 vyjíždím :-)

                                    Nairfish - Profil | Pá 5.7.2013 5:25:46

                                    fraisix >> Tak jsem vzhůru. Můžete nastoupit:))

                                      NLadineeek - Profil | Čt 4.7.2013 21:02:22

                                      fraisix >> No právě, letos jsem si nabral do gumáku už potřetí :-)

                                        Nfraisix - Profil | Čt 4.7.2013 20:40:54

                                        Ladineeek >> pozor ale, abys nebrodil jak posledně, když jsme byli na rybách :))))