Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | Čt 4.7.2013 20:39:37

fraisix >> Budu se muset holt namotat hned zrána a pak furt brodit :-D

    Nfraisix - Profil | Čt 4.7.2013 20:32:57

    Ladineeek >> budeš holt muset hrát strááášně střízlivýho :))))

      NLadineeek - Profil | Čt 4.7.2013 20:25:47

      fraisix >> Markéta navrhla, že s dědou pojedou odpoledne na cyklostezku, tudíž mám odvoz a budu se moci věnovat pívu, ale zase víš jak.... :-( :-))

        NLadineeek - Profil | Čt 4.7.2013 20:24:26

        airfish >> Doufám, že sis uspořil na zejtřek vycházku, pže jsem tě ještě neviděl v akci :-)

          Nfraisix - Profil | Čt 4.7.2013 20:15:09

          airfish >> a nepodcenili tu zásobu? vědí, že tam zítra budeš? aby jako na kotlíkáře taky něco zbylo :)))))

            Nairfish - Profil | Čt 4.7.2013 19:44:58

            Jsem utahaný jako pes, tak doufám, že ráno nezaspím. Kdybych tam nebyl kolem sedmé, tak běžte na ryby:))

              Nairfish - Profil | Čt 4.7.2013 19:41:21

              Natřená vypadá lépe. A v sobotu musí zvládnout asi pětset porcí guláše:))

                Nairfish - Profil | Čt 4.7.2013 19:39:54

                Potom jsme museli odrhout tuhle příšernost.

                  Nairfish - Profil | Čt 4.7.2013 19:38:57

                  Trochu změna. Musel jsem domů dát sprchu. Jelikož jsem si dopoledne cvičně uklidil padesát sudů do sklepa:)

                    Nfraisix - Profil | Čt 4.7.2013 8:40:54

                    airfish >> na pořádnou rybu musí bejt pořádná výbava :))

                      Nairfish - Profil | Čt 4.7.2013 8:26:30

                      Pro všechny co zítra přijedou. Odjíždím na boudu a je možné, že tam už přespím a nemám tam internet:) Takže veškeré informace o mém pohybu vám sdělí hospodský a nebo jsem tady - 777 625 623.

                        Nairfish - Profil | St 3.7.2013 18:11:06

                        Hele Nezapomněl někdo z vás u Radechovky muškařský naviják?:))

                          NLauri - Profil | Po 1.7.2013 21:50:26

                          dvorák >> tomu věřím :)

                            Ndvorák - Profil | Po 1.7.2013 17:44:01

                            Lauri >> Ne ne,vlakem z HK. Ale na kole bych to dal,ještě bych se cestou někde stavil :-)

                              NLauri - Profil | Po 1.7.2013 15:33:48

                              dvorák >> copak ty. To mě nepřekvapí a ještě si jel domů na kole né?
                              Viz. foto

                                Ndvorák - Profil | Po 1.7.2013 14:37:53

                                Lauri >> Po dobrém pívu ti blbě nebude. Já měl jednou 9 kusů,každé jiné,dvanáctka byla nejslabší. Nej asi 17ka. A ráno jakoby nic..

                                  NLauri - Profil | Po 1.7.2013 14:34:00

                                  dvorák >> já takové akce nemusím, člověk pak mixuje páté přes deváté a ráno neví po čem mu je blbě

                                    Ndvorák - Profil | Po 1.7.2013 14:28:40

                                    Lauri >> Dík za tip,na 99% tam zajedu.
                                    Pojeď taky,dostaneš školení čemu se žíká pívo :-)))))

                                      NLauri - Profil | Po 1.7.2013 14:12:24

                                      fraisix >> jj taky jsem studoval při práci, prázdniny jsem uvítal vždy

                                        Nfraisix - Profil | Po 1.7.2013 14:04:27

                                        Lauri >> mám jenom prázdniny - pak půjdu ještě na navazující ...teda, prázdniny to nejsou tak docela, když člověk chodí normálně do práce, ale je to fajn na chvíli tu školu dát k ledu :)