Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 11:01:57

airfish >> A jak to obecně u vody vypadalo? Snad si nechytal jedinej :-) Čekal jsem, že vysazení siveni budou dávno někde v Náchodě, nebo i dál, ale jak vidím, nějací se tam udrželi.

    Nairfish - Profil | St 17.4.2013 10:59:06

    Ladineeek >> Kořavku jsem měl jen jednu. Tvrdý nepiju, ale tahle byla domácí a tak jsem ji musel ochutnat:))

      Nairfish - Profil | St 17.4.2013 10:57:08

      dvorák >> Dík:) Poprvé v životě jsem na zahájení vypil víc piv, než chytil ryb:))

        NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 10:55:59

        dvorák >> Přímo vzorné dodržování pitného režimu :-))

          Ndvorák - Profil | St 17.4.2013 10:55:16

          airfish >> Hezké fotky,ostatně jako vždy. A žízní jsi netrpěl :-))

            NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 10:55:03

            airfish >> A už lítaj kořky, tak to se nedivím, že si se včera už nedostavil :-D

              Nairfish - Profil | St 17.4.2013 10:52:13

              Lauri >> Samozřejmě. Potom jsem přejel ke Karlovi a došlo i na vítězný doutník:))

                Nairfish - Profil | St 17.4.2013 10:50:02

                Když jsem přijel na Kejdačku, tak byla plná hospoda a u vody nikdo.

                  NLauri - Profil | St 17.4.2013 10:49:11

                  airfish >> do bylo jenom za dopoledne né?

                    Nairfish - Profil | St 17.4.2013 10:48:06

                    Ladineeek >> :)))

                      Nairfish - Profil | St 17.4.2013 10:47:11

                      dvorák >> Teď nevím kterou fotkou začít:)) na to jak to bylo kalné a vysoké, tak jsem měl kliku a chytil sedm ryb. Dokonce potočáka osmatřicet:)
                      ( toho jsem nefotil )

                        NLauri - Profil | St 17.4.2013 10:46:30

                        dvorák >> dost

                          NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 10:42:35

                          dvorák >> Ještě tři siveni mu kolují žílama :-))

                            Ndvorák - Profil | St 17.4.2013 10:40:47

                            airfish >> Kolik :-))))??

                              Nairfish - Profil | St 17.4.2013 10:34:41

                              Lauri >> Dobré to bylo:))

                                NLauri - Profil | St 17.4.2013 10:28:37

                                airfish >> jak jste všichni dopadli na Metuji?

                                  NLauri - Profil | St 17.4.2013 10:28:14

                                  fraisix >> pokud bude privátní diskuze , tak se to tu může rovnou zavřít, protože na posezení chodí pět lidí, kteří budou na privátu, tudíž tady to pomalu umře

                                    Nairfish - Profil | St 17.4.2013 10:19:22

                                    fraisix >> Mě chladiče nevadí. Tedy pokud je nemusím platit:)

                                      Nairfish - Profil | St 17.4.2013 10:18:03

                                      fraisix >> Už jsem tady:))

                                        Nfraisix - Profil | St 17.4.2013 10:04:04

                                        jo, pánové, mám jeden malej návrh na zvážení - nechcete založit privátní diskusi a do téhle otázky dávat jenom zápisy, které se týkají Náchodského posezení/Vázání mušek v Náchodě? Myslim, že by to bylo ku prospěchu věci, ale rozhodnutí nechám samozřejmě na airfishovi, jestli se teda už vzpamatoval ze zahájení :)))