Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nfraisix - Profil | St 17.4.2013 10:00:36

Přemas >> CarpHouser - 16.4.2013 20:08:49 >> jsem psal za hodinu, chladič byl za 2200,-

    NLauri - Profil | St 17.4.2013 8:52:06

    brach >> však to vidíš sám, voda skoro neteče. Vzal bych si ULko

      Nbrach - Profil | St 17.4.2013 8:44:22

      Lauri >>
      Dnes odpoledne se stavím pro idu - mám vzít muškáč s sebou? Nebo vláčák s devonem?

        NLauri - Profil | St 17.4.2013 8:32:09

        Ladineeek >> v sobotu si pohlídám jestli půjdeš pro vodu :))
        http://www.mestonachod.cz/mesto-nachod/kamera/prame​nik-ida/
        v pozadí je vidět i řeka, vypadá v pohodě, asi půjdu odpoledne na suchou :)

          NLauri - Profil | St 17.4.2013 7:59:57

          Ladineeek >> ochtanáře bych uvázal k těm kamenům a poslal ke dnu.
          http://www.rybsvaz.cz/?page=reviry%2Freviry&lang=cz​&fromIDS=&typ=pr
          Přemýšlím kam dnes

            NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 7:57:58

            Lauri >> JJ já taky. Ty regulovaný úseky s korytem ve tvaru pravidelného lichoběžníku, kde nemá ryba jedinej úkryt a první větší voda ji smete jsou fakt na houno. Minimum příbřežní vegetace, neúživná voda,..... kdyby alespoň do koryta nasypali pomístně balvany..... hlavně že je obklad z lomového kamene z místních zdrojů, to si ochránaři hrdě bijí do prsou, jakou to neudělali přírodě službu

              NLauri - Profil | St 17.4.2013 7:55:03

              Ladineeek >> je to škoda, já si takto představuju ideální pstruhovku.

                NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 7:53:35

                Lauri >> Je možný, že je tam nastěhovanejch několik vyder a volavek, nebo že na to místní MO vyloženě peče. U nás nahoře jsou taky dlouhé téměř přírodní úseky, ale prostě tam nic není, protože to vydry vyžerou.

                  NLauri - Profil | St 17.4.2013 7:50:43

                  Ladineeek >> já byl včera na revíru, kterej považuju za ideální pstruhovku. Proudné úseky, tišiny,tůně,potopené stromy, prostě na obecňáky jak dělané. Ale byl skoro bez ryb, byl jsem sice rád, že jsem něco vůbec chytil, ale zarybnění nic moc. To naše řeka je na ryby bezkonkurenční

                    NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 7:41:32

                    Lauri >> Uvidíme, s čím dorazí Olda, teda až dorazí :-) Snad se tam včera neutopil.

                      NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 7:41:07

                      Lauri >> Já proházel prakticky jen tohle místo a pak jednu tišinu, jinde to valilo, že mi 4 gr nástraha plula po hladině. Jenže u nás je to už vyloženě jen o vysazení/nevysazení.

                        NLauri - Profil | St 17.4.2013 7:38:17

                        Má někdo zprávy ze zahájení na Metuji?

                          NLauri - Profil | St 17.4.2013 7:37:48

                          Ladineeek >> ale nevypadá to moc zakaleně

                            NLauri - Profil | St 17.4.2013 7:36:03

                            Ladineeek >> opadne neboj, i ty se dočkáš svého prvního granuláče :)

                              NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 7:35:44

                              Lauri >> Jo. Teďka by sis tam možná i zaplaval, jinak je tam v létě voda po kotníky.

                                NLauri - Profil | St 17.4.2013 7:22:24

                                Ladineeek >> ta fotka s tím pytlem, je od toho jezu kde jsem kdysi stanoval?

                                  NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 6:44:52

                                  Přemas >> CarpHouser - 17.4.2013 6:42:19 >> Po kopcích je ještě stále sníh, to vidím tak na neděli, že to bude reálné.....

                                    NCarpHouser - Profil | St 17.4.2013 6:42:19

                                    Ladineeek >> jj, je to na pendrek, a voda stale neklesa :o(

                                      NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 6:39:53

                                      Dnešní a zítřejší dovolená zrušená a já se tak těšil :-( Tak snad brzy voda opadne....

                                        NLadineeek - Profil | St 17.4.2013 6:38:45

                                        Přemas >> CarpHouser - 16.4.2013 20:08:49 >> Prej je pozlacenej :-)