Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

fraisix - Profil | St 17.4.2013 12:26:02

dvorák >> mně ten okoun taky vždycky nějak záhadně spadne do vody :))

    Ladineeek - Profil | St 17.4.2013 12:14:04

    dvorák >> Myslíš Labe nad přehradou? Někdy musím vyrazit na tu Běluňku, než to tam zaroste. Koukám na průtoky a stále se to v Jaroměři drží.

      dvorák - Profil | St 17.4.2013 12:09:45

      Ladineeek >> Teď už si vzpomínám,že se o tom mluvilo :-)
      O P povolence stále uvažuju,prut,nástrahy atd mám a zahálejí. P vodu mám 2 km od baráku,nakonec se tam dá velice dobře chytat na plavanou i s fídrem.

        Ladineeek - Profil | St 17.4.2013 12:01:35

        dvorák >> Sejmul bych tě hodně, protože vím, že nemáš pstruhovou povolenku :-)))))

          dvorák - Profil | St 17.4.2013 11:55:02

          Ladineeek >> Se mnou? Jsem to asi zaspal teda...

            Ladineeek - Profil | St 17.4.2013 11:53:41

            dvorák >> O tom už jsme mluvili, ne?

              dvorák - Profil | St 17.4.2013 11:51:42

              Ladineeek >> Jak moc bys mě sejmul,když bys mě na P řece (teď nemyslím nějakej potůček)přistihl,že pouštím např.okouna?

                Ladineeek - Profil | St 17.4.2013 11:29:56

                fraisix >> To jo, až ujedeš nějakejch 20-30 km a budeš přitom topit (doporučuje se), tak se ti odvzdušní systém a klesne ti hladina, tak o 2-3 dcl, někdy i víc.

                  fraisix - Profil | St 17.4.2013 11:28:15

                  Přemas >> CarpHouser - 17.4.2013 11:23:44 >> jenom tři, zaokrouhloval jsem nahoru. práce kvapná málo platná - to mi připomnělo, že musím pak zkontrolovat hladinu tý vody.

                    fraisix - Profil | St 17.4.2013 11:24:51

                    airfish >> airfish, Lauri - 17.4.2013 10:19:22 >> jsem myslel, že by se tam kromě chladičů mohlo řešit i domlouvání rybaček, necenzurované reporty z lovu a takový věci, ke kterejm nejsou potřeba oči monitorujících jedinců :)

                      CarpHouser - Profil | St 17.4.2013 11:23:44

                      fraisix >> to mu to trvalo 4 hodiny? Lenoch línej :o)

                        Ladineeek - Profil | St 17.4.2013 11:18:49

                        airfish >> Včera jsem ještě nekontroloval, těch pár, co přijelo maximálně 3x nahodili a balili. Vykukové se objeví až se vysaděj ryby.

                          airfish - Profil | St 17.4.2013 11:13:08

                          Ladineeek >> Mám pro tebe i jiné adepty. Letos si užiješ:))

                            Ladineeek - Profil | St 17.4.2013 11:09:41

                            airfish >> Tak na toho si posvítím :-)

                              airfish - Profil | St 17.4.2013 11:07:19

                              Lauri >> Byl tam ještě jeden co nachytal, ale ten vláčí dodnes na rybičku. Možná ho někdo z vás bude znát.

                                airfish - Profil | St 17.4.2013 11:05:37

                                Ladineeek >> jj s Frantou jsem mluvil. Ten vždy vymetá někde nahoře:))

                                  airfish - Profil | St 17.4.2013 11:04:32

                                  Ladineeek >> Lidí jsem potkal asi třicet. Je fakt, že většina byla v hospodě a bez záběru.

                                    Ladineeek - Profil | St 17.4.2013 11:03:24

                                    airfish >> Po sedmé jsem potkal u nás Frantu, jak chodí občas taky na sraz do Vatikánu (nemyslím fraisixe) a ten mi říkal, že podle jeho zpráv ještě nikdo nic nechytil.

                                      Ladineeek - Profil | St 17.4.2013 11:02:21

                                      airfish >> Alespoň si udělal něco pro své zdraví!

                                        Lauri - Profil | St 17.4.2013 11:02:02

                                        airfish >> zahájení jak má být :)
                                        7ryb? To jsi byl asi nejlepší z Náchoda