Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Út 16.4.2013 20:10:46

Ladineeek >> to je dobře, a když by to nestačilo tak tam máte penny

    NLauri - Profil | Út 16.4.2013 20:10:15

    dvorák >> já myslel, že tráva je jen jedna. Canabis

      NCarpHouser - Profil | Út 16.4.2013 20:08:49

      fraisix >> Pak tě tedy stál chladič 3455,- :o)

        NLadineeek - Profil | Út 16.4.2013 19:27:51

        fraisix >> Jsem na to fakt zvědavej, podle mě museli vyhořet jako všude jinde na Metuji.

          Nfraisix - Profil | Út 16.4.2013 19:23:26

          Ladineeek >> jj, jeho report z lovu očekávám zejtra ráno - počet trojpivních sivenů odhaduju tak na 4-5 :)))

            NLadineeek - Profil | Út 16.4.2013 19:12:09

            Airfish ještě nedorazil, to asi ještě sedí v knajpě na zahájení :-))

              NLadineeek - Profil | Út 16.4.2013 19:10:43

              fraisix >> Tím ty výhody také končí :-D

                Nfraisix - Profil | Út 16.4.2013 19:08:42

                Ladineeek >> jj, to je u felcky dost podstatná výhoda, že je dílů mraky a za babku...

                  NLadineeek - Profil | Út 16.4.2013 19:08:22

                  fraisix >> Až budu brát alespoň polovinu té částky hrubého/hodina tak začnu jezdit do takových servisů :-))

                    Nfraisix - Profil | Út 16.4.2013 19:06:53

                    Přemas >> CarpHouser - 16.4.2013 18:54:15 >> jseš z nějakýho levnýho kraje :)) 545,- včetně DPH za hodinu práce je celkem normální cena u dobrýho servisu.

                      NLadineeek - Profil | Út 16.4.2013 19:03:39

                      fraisix >> Mě výměna chladiče stála vč. práce 700-800 (měl jsem toho víc), ale to je hlavně tím, že do Felicie je všechno za hubičku.

                        NCarpHouser - Profil | Út 16.4.2013 18:54:15

                        fraisix >> Chladič za 4 litry? Vyměň servis :o)

                          Nfraisix - Profil | Út 16.4.2013 18:18:02

                          Ladineeek >> tak už mám auto hotový - ten chladič byl fakt hodně v řiti, jak jsem se pak osobně přesvědčil...jinak čekal jsem to dražší - výměna chladiče, dva nový štefty a dvě matky + pár nějakejch sponek, atd. + práce za necelý čtyři litry...mám Rovera a jsem šťastnej jak blecha, že už je zase ok a můžu s nim zas drandit na ryby :)

                            Nfraisix - Profil | Út 16.4.2013 18:15:23

                            Lauri >> jsi mě úplně navnadil :), dneska jsem na ryby nemohl, ale zejtra po práci jdu, ať se děje cokoliv :)

                              Nwelbin - Profil | Út 16.4.2013 17:37:48

                              Ladineeek >> Mne taky,pouze má ty řeči o popelářích,ale příroda je hezčí bez petek a skla.

                                NLadineeek - Profil | Út 16.4.2013 17:27:37

                                welbin >> Bohužel všem je tady asi jedno, že se kolem potoků a řek povalují PET lahve, skleněné lahve, kusy polystyrenu, krabičky od cigár apod. Tak jsem se toho dobrovolně nějak ujal, jeden úsek řeky jsem schopnej nějak dát v tomto směru dokupy.....manželka mě naštěstí v tomto docela podporuje :-)

                                  NLadineeek - Profil | Út 16.4.2013 17:24:35

                                  Lauri >> Od května do září jsme prakticky soběstační co se týká zeleniny, což se finančně dost projeví

                                    Nwelbin - Profil | Út 16.4.2013 17:17:04

                                    Ladineeek >> Taky mi žena říká - ty popeláři,moc Ti fandím,omlouvám se,že jsem vlezl do Vaší diskuze.

                                      Ndvorák - Profil | Út 16.4.2013 17:14:11

                                      Lauri >> Kdoví jakou trávu to zasel...

                                        NLauri - Profil | Út 16.4.2013 15:10:34

                                        Ladineeek >> sám jsi se rozhodl stát se mladým zemědělcem :)