Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 13:24:17

Lauri >> Moc pěkná řeka/potok, to jsem měl jet s tebou :-))) Místo toho mám ruce od hlíny....

    Lauri - Profil | Út 16.4.2013 10:38:45

    Tak hlásím návrat z ryb. Na Metuji jsem vydržel chytat 8minut, pak jsem zmizel jinam. Potkal jsem tam jen jednoho rybáře, rybářskou stráž a dokonce i pár pstruhů o kterých by se mi dnes na Metuji ani nesnilo. Takže dnešek považuju v rámci možností za úspěšný.

      Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 9:25:30

      brach >> Do víkendu to snad bude lepší, neházej flintu do žita :-) Ikdyž třeba Hlavňovák je ještě furt zamrzlej, bůhví, kolik kde ještě je sněhu......

        Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 9:24:27

        fraisix >> Obávám se, že mu guláš a klobásy zbudou, podle mě se na to hodně lidí muselo vykašlat.....

          Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 9:22:48

          fraisix >> Už to je to snad cajk. Naštěstí to snad nebyla netěsnost na hlavě motoru. Vyměnil mi ještě nějaké těsnění, zásobní nádobu s víčkem a zdá se to dobré. Radši ani nechci pod kapotu koukat :-))) Ruším zejtřejší a čtvrteční dovolenou, to nemá smysl. Dnes budu otročit na zahradě. Co máš za auto? Snad to nebude moc drahé.....

            brach - Profil | Út 16.4.2013 8:04:11

            Tak jsem dorazil.
            Díky krásnému počasí v předešlých dnech roztával sníh na Janovicích a Špičáku a hádejte, kam tekla tahle sněhová voda?
            No, přišel jsem k řece, voda ani nebyla moc kalná, řekl bych barva ideální, ale minimálně o 10-15 cm více, než předevčírem.
            Muškáč jsem zavrhl (asi to byla chyba) a jal se vláčet. V tom proudu to byl očistec. A když jsem utrhl svého jediného stříbrného devona, vzteky jsem neviděl. Kámoši v Otovicích mi hlásili jediného potočáka 27.
            Takže u kafíčka a PC odbourávám bublinky vzteku....

              fraisix - Profil | Út 16.4.2013 7:57:14

              Ladineeek >> tak aspoň budou mít hospodský letos na zahájení dobrý kšefty :) ale lepší zahájit takhle, než vůbec, jako já.

                fraisix - Profil | Út 16.4.2013 7:55:46

                Ladineeek >> jo, jak jsi na tom s autem? už nevaříš po každým kilometru? já jsem se přidal momentálně do klubu prasklých chladičů, tak doufám, že to bude do pátku hotový...

                  Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 7:54:52

                  fraisix >> Prohodil jsem pár "klidnějších" fleků, bez kontaktu, ani jsem nic neurval. Tam jsem alespoň vzal pytel a sesbíral bordel. Pár šílenců taky dorazilo, někteří ani nevytahovali pruty. Vzhledem k jejich zoufalým výrazům jsem je radši ani nekontroloval :-) Všechno byli známé tváře z okolí.

                    fraisix - Profil | Út 16.4.2013 7:54:25

                    Ladineeek >> tak to zvládl rychle :)))))

                      Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 7:52:00

                      fraisix >> Ten mi psal v 6:09, že to na Metuji balí :-)))

                        fraisix - Profil | Út 16.4.2013 7:49:11

                        Ladineeek >> houno a Lauri vzteky trhá povolenku? :)))

                          Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 7:43:40

                          Hádejte, co jsem dnes chytil.....

                            CarpHouser - Profil | Út 16.4.2013 7:09:27

                            Blázni, když jsem včera viděl, co se valí vody a v jaké barvě, i byť jako ortodoxní rybář, jsem šel raději do práce zachraňovat HDP :o)))

                              airfish - Profil | Út 16.4.2013 5:52:00

                              Tak datum mám napsaný a vyrážím:)

                                airfish - Profil | Út 16.4.2013 5:36:47

                                Nemůžu najít vestu:(

                                  Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 5:31:26

                                  Nesnídám, nestačím, jdu žhavit motory, abych to stihnul :-) Lauri vem pití a svačinu :-D

                                    brach - Profil | Út 16.4.2013 5:18:34

                                    airfish >>
                                    Včera jsem na přípravě makal od 15 do 19 hodin . Co mi to dalo, než jsem konečně našel odpovídající nástrahy.
                                    Připravil jsem čtyři pruty, včetně muškáče.
                                    Teď půjdu do garáže a začnu minimalizovat, abych v 6:00 mohl nahodit.....

                                      airfish - Profil | Út 16.4.2013 5:13:26

                                      brach >> Právě jsem namotal vlasec a otřel z přívlačáku prach:))

                                        brach - Profil | Út 16.4.2013 5:11:53

                                        airfish >>
                                        Už jsem po snídani...