- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vázání mušek v Náchodě
Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
56x v oblíbených a 41x v ignorovaných.
Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 13:24:17
Lauri >> Moc pěkná řeka/potok, to jsem měl jet s tebou :-))) Místo toho mám ruce od hlíny....
Lauri - Profil | Út 16.4.2013 10:38:45
Tak hlásím návrat z ryb. Na Metuji jsem vydržel chytat 8minut, pak jsem zmizel jinam. Potkal jsem tam jen jednoho rybáře, rybářskou stráž a dokonce i pár pstruhů o kterých by se mi dnes na Metuji ani nesnilo. Takže dnešek považuju v rámci možností za úspěšný.
Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 9:25:30
brach >> Do víkendu to snad bude lepší, neházej flintu do žita :-) Ikdyž třeba Hlavňovák je ještě furt zamrzlej, bůhví, kolik kde ještě je sněhu......
Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 9:24:27
fraisix >> Obávám se, že mu guláš a klobásy zbudou, podle mě se na to hodně lidí muselo vykašlat.....
Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 9:22:48
fraisix >> Už to je to snad cajk. Naštěstí to snad nebyla netěsnost na hlavě motoru. Vyměnil mi ještě nějaké těsnění, zásobní nádobu s víčkem a zdá se to dobré. Radši ani nechci pod kapotu koukat :-))) Ruším zejtřejší a čtvrteční dovolenou, to nemá smysl. Dnes budu otročit na zahradě. Co máš za auto? Snad to nebude moc drahé.....
brach - Profil | Út 16.4.2013 8:04:11
Tak jsem dorazil.
Díky krásnému počasí v předešlých dnech roztával sníh na Janovicích a Špičáku a hádejte, kam tekla tahle sněhová voda?
No, přišel jsem k řece, voda ani nebyla moc kalná, řekl bych barva ideální, ale minimálně o 10-15 cm více, než předevčírem.
Muškáč jsem zavrhl (asi to byla chyba) a jal se vláčet. V tom proudu to byl očistec. A když jsem utrhl svého jediného stříbrného devona, vzteky jsem neviděl. Kámoši v Otovicích mi hlásili jediného potočáka 27.
Takže u kafíčka a PC odbourávám bublinky vzteku....
Díky krásnému počasí v předešlých dnech roztával sníh na Janovicích a Špičáku a hádejte, kam tekla tahle sněhová voda?
No, přišel jsem k řece, voda ani nebyla moc kalná, řekl bych barva ideální, ale minimálně o 10-15 cm více, než předevčírem.
Muškáč jsem zavrhl (asi to byla chyba) a jal se vláčet. V tom proudu to byl očistec. A když jsem utrhl svého jediného stříbrného devona, vzteky jsem neviděl. Kámoši v Otovicích mi hlásili jediného potočáka 27.
Takže u kafíčka a PC odbourávám bublinky vzteku....
fraisix - Profil | Út 16.4.2013 7:57:14
Ladineeek >> tak aspoň budou mít hospodský letos na zahájení dobrý kšefty :) ale lepší zahájit takhle, než vůbec, jako já.
fraisix - Profil | Út 16.4.2013 7:55:46
Ladineeek >> jo, jak jsi na tom s autem? už nevaříš po každým kilometru? já jsem se přidal momentálně do klubu prasklých chladičů, tak doufám, že to bude do pátku hotový...
Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 7:54:52
fraisix >> Prohodil jsem pár "klidnějších" fleků, bez kontaktu, ani jsem nic neurval. Tam jsem alespoň vzal pytel a sesbíral bordel. Pár šílenců taky dorazilo, někteří ani nevytahovali pruty. Vzhledem k jejich zoufalým výrazům jsem je radši ani nekontroloval :-) Všechno byli známé tváře z okolí.
CarpHouser - Profil | Út 16.4.2013 7:09:27
Blázni, když jsem včera viděl, co se valí vody a v jaké barvě, i byť jako ortodoxní rybář, jsem šel raději do práce zachraňovat HDP :o)))
Ladineeek - Profil | Út 16.4.2013 5:31:26
Nesnídám, nestačím, jdu žhavit motory, abych to stihnul :-) Lauri vem pití a svačinu :-D
brach - Profil | Út 16.4.2013 5:18:34
airfish >>
Včera jsem na přípravě makal od 15 do 19 hodin . Co mi to dalo, než jsem konečně našel odpovídající nástrahy.
Připravil jsem čtyři pruty, včetně muškáče.
Teď půjdu do garáže a začnu minimalizovat, abych v 6:00 mohl nahodit.....
Včera jsem na přípravě makal od 15 do 19 hodin . Co mi to dalo, než jsem konečně našel odpovídající nástrahy.
Připravil jsem čtyři pruty, včetně muškáče.
Teď půjdu do garáže a začnu minimalizovat, abych v 6:00 mohl nahodit.....
airfish - Profil | Út 16.4.2013 5:13:26
brach >> Právě jsem namotal vlasec a otřel z přívlačáku prach:))
Čtenáři této diskuse také sledují
Povídání JEN o vázání a muškách22020
O muškách, umělých34433
Směnárna a burza vázacího materialu a hotových mušek1316
Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla53132
Galerie muškařských navijáků602
Spey & Salmon516
Kúp si svojho kormorána2007
Muškaři a bigbít7854
Kterou lupu s LED světlem doporučujete ?1
44. MS v muškaření293
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:25Povídání JEN o vázání a muškách 22020
PoO muškách, umělých 34433
. . . Poradna: Muškaření 3850
. . . Galerie muškařských navijáků 602
. . . Kdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . Bambusák a vyroba 797
. . . Kúp si svojho kormorána 2007
. . . Muška splávek - Dry dropper rig 22
. . . Gastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . Muškaři a bigbít 7854
. . . Muskareni v Gronsku 2
. . . revír Hořima 68
. . . Muškaření začátečnické vybavení 39
. . . Muškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...

















