Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Út 16.4.2013 4:48:46

Pánové vstáváme:))

    NLauri - Profil | Po 15.4.2013 20:59:01

    Ladineeek >> dáme si vědět ráno co a jak, já budu zahajovat u nás a uvidím, pokud budu půl hodiny bez záběru, tak zjistím jak vypadá řeka u vás. Když to bude stát za píč-,tak na to jeb- a jedu domů a vzteky roztrhám povolenku

      NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 20:50:55

      Lauri >> Tak to já to snad vydržím až do oběda, projedu to až po Náchod. Ale nebudu si dělat moc iluze.....jééé....jak já se na zejtřek už půl roku těšil!

        NLauri - Profil | Po 15.4.2013 20:47:24

        Ladineeek >> na louži nejedu,na chatě jsem byl dnes. Ráno jdu na řeku stůj co stůj, maximálně budu v osm doma.

          NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 20:38:20

          Lauri >> V práci si častejc než doma, takže no stres.

            NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 20:34:53

            Lauri >> Když to nepůjde na pstruhovce, můžeš jet na louži :-)) nebo na chatu, chtěl si sejt mrkvičku, ne? Koukám na průtoky, moc se to teda nehlo. Alespoň konečně doma doděám terénní úpravu a zaseju trávník.

              NLauri - Profil | Po 15.4.2013 20:04:09

              Přemas >> CarpHouser - 15.4.2013 19:38:49 >> co v práci, tam jsem pořád

                NLauri - Profil | Po 15.4.2013 20:03:44

                Ladineeek >> kurva já pořád váhám

                  NCarpHouser - Profil | Po 15.4.2013 19:38:49

                  Lauri >> Teď jsem se tam byl podívat, nejdu, raději půjdu do práce :o)

                    NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 19:17:06

                    Lauri >> V 6:00 nahazuju.

                      NLauri - Profil | Po 15.4.2013 18:56:40

                      Chlapci tak kdo najde tu odvahu a půjde zítra na Metuji?

                        NLauri - Profil | Po 15.4.2013 18:48:44

                        fraisix >> jj s vláčákem :)

                          Nfraisix - Profil | Po 15.4.2013 18:42:33

                          airfish >> teda, já se na den vzdálím a hned je tu zápisů na tři stránky :) ...budem sledovat vývoj a uvidíme, já jsem optimista...kdyby to fakt nešlo, tak bychom mohli udělat ještě loupeživou výpravu k brachovi, nebo tak něco :)

                          ještě teda je otázka, jestli budu mít auto, pač to moje je momentálně v servisu s chladičem, ale to se nějak udělá :)

                            Nfraisix - Profil | Po 15.4.2013 18:39:40

                            Lauri >> si piš, bude zahajovat na louži :)

                              NLauri - Profil | Po 15.4.2013 18:20:40

                              airfish >> to jsi sem ani neměl dávat, teď to s Láďou sekne

                                Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 17:49:04

                                Celkem přes dvacet kaprů o něco víc perlínů, ale jen jeden stříbrňák.

                                  Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 17:43:42

                                  Potom začal takový mazec, že jsem si ani neubalil cigaretu:)

                                    Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 17:42:42

                                    První letošní ryba asi 47-48

                                      Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 17:14:50

                                      Přemas >> CarpHouser - 15.4.2013 17:02:51 >> Jsem namíchal špičkové krmení a za dvacet minut jsem si nesedl:))

                                        NCarpHouser - Profil | Po 15.4.2013 17:02:51

                                        airfish >> Copak, dostal si se na kobylku vysazeným kaprům :o)