Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 16:46:51

Přemas >> CarpHouser - 15.4.2013 16:31:57 >> Nebyly. Byl jsem na louži a byl to mazec:))

    NCarpHouser - Profil | Po 15.4.2013 16:31:57

    airfish >> Aktuální fotky stavu Metuje by nebyly? :o)

      NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 16:04:59

      Mám holt šikovnou paní :-)

        NLauri - Profil | Po 15.4.2013 15:05:28

        brach >> já mám zápis už od pátka

          Nbrach - Profil | Po 15.4.2013 15:01:28

          Tak jsem provedl zápis do povolenky a teď jdu shánět verkcajk, abych mohl zítra ráno úderem šesté prásknout mouchou, event. jinou nástrahou o hladinu...

            NLauri - Profil | Po 15.4.2013 12:41:01

            Přemas >> CarpHouser - 15.4.2013 12:04:10 >> tak, že bych poprvé nezahajoval na Metuji? Vím o jednom potoku, kterej je dost čistej nebo aspoň tak před pěti minutami byl

              NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 12:14:07

              Kdo zítra chytí rybu, bude po zásluze dekorován medailí :-)

                NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 12:11:52

                Přemas >> CarpHouser - 15.4.2013 12:04:10 >> Hm hořkou čokoládu, tu já nerad :-/

                  NCarpHouser - Profil | Po 15.4.2013 12:04:10

                  Lauri >> Tak jsem jel kolem Metuje. Ve městě má barvu hořké čokolády. Takže zítra na to dlabu, tenhle stav je krajně nechytatelnej :o(

                    NLauri - Profil | Po 15.4.2013 11:55:44

                    Chlapci Metuje už je v normálu. Fotka od IDY

                      NKalužmistr - Profil | Po 15.4.2013 9:31:41

                      Nazdar všem, tak vám přiji na zítřejší pstruhovce hodně úspěchu a šťastný návrat domů. Já asi vyrazím na louži, je hlad a bída.

                        NLauri - Profil | Po 15.4.2013 9:24:27

                        Ladineeek >> necháme se překvapit, třeba už budu dávno na gauči, než ty vůbec dorazíš do Náchoda

                          NLauri - Profil | Po 15.4.2013 9:20:28

                          airfish >> bacha ani cyklisté nesmí pít

                            Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 9:19:34

                            Lauri >> Já jedu na kole a tak trošku můžu:))

                              NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 9:16:00

                              Lauri >> Já budu taky autem, takže to asi budu muset nechat až na to úhořobraní.

                                NLauri - Profil | Po 15.4.2013 9:14:53

                                Ladineeek >> pivko vezmu s sebou, ale do hospody nejdu. Budu autem. Na pivko můžu jít každej den, na zahájení jednou do roka

                                  NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 9:13:17

                                  Lauri >> Snad jo. Asi objedu pár fleků na M6 a 5 a pak dojedu k vám. U vody se stejně sejdou jen blázni jako my, masny zůstanou doma.

                                    NLauri - Profil | Po 15.4.2013 9:10:23

                                    Ladineeek >> uvidíme. Přijedeš určitě?

                                      NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 9:09:26

                                      Lauri >> Zeromistr jsem nebyl, takže nes*r :-)

                                        NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 9:08:46

                                        Lauri >> Nebo bychom se mohli jít někam ožrat :-)