Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLauri - Profil | Po 15.4.2013 9:08:42

Ladineeek >> ikdyž, jak komu viď :)

    NLauri - Profil | Po 15.4.2013 9:08:21

    airfish >> běž, běž včera to šlo

      NLauri - Profil | Po 15.4.2013 9:07:49

      Přemas >> CarpHouser - 15.4.2013 9:00:27 >> já mažu hned ráno, když to nepůjde, tak se půjdu domů dospat

        NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 9:06:52

        airfish >> Jeď a pořádně provětrej těm násaďákům kožichy!

          Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 9:05:17

          Začínám se nějak nudit a tak asi vyrazím na louži, abych do zítřka přežil:))

            NCarpHouser - Profil | Po 15.4.2013 9:00:27

            Lauri >> Uvidím odpoledne, jak bude vypadat řeka. Jako, ale jisto jistě půjdu. Vláčák už čeká :o))

              NLauri - Profil | Po 15.4.2013 8:53:39

              Přemas >> CarpHouser - 15.4.2013 8:26:48 >> voda klesne možná o trošku, ale pochybuju, že to bude chytatelné

                NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 8:49:18

                brach >> Stěnava vypadá dobře. Jen kdyby to teď k vám nebylo tak daleko :-)))

                  Nbrach - Profil | Po 15.4.2013 8:43:48

                  Včera tak 10 cm nad normál. Dnes se to srovná a zítra budou hody...

                    NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 8:29:13

                    airfish >> Do soboty to klesne, když celej tejden nespadne ani kapka.

                      Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 8:28:17

                      fraisix >> S tou akcí o víkendu by jsme to měli ještě promyslet. Teď to bude nebroditelné.

                        NCarpHouser - Profil | Po 15.4.2013 8:26:48

                        Lauri >> No, nevím, musel bych tam pešo a je to strašná dálka. A vůbec se neví, jestli něco vysadí ... ale asi jo, voda už klesá ... Uvidím, jak ráno :o)

                          Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 8:25:39

                          Už se hřeje:))

                            Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 8:24:46

                            Řeka vypadá příšerně, ale dobrá zpráva je, že bude dršťkovka a klobásy.

                              Nairfish - Profil | Po 15.4.2013 8:22:27

                              Tak jsem včera po desetikilometrové procházce neváhal vzal kolo a zajel zkontrolovat Pepu jestli je na úterý připraven:)

                                NLauri - Profil | Po 15.4.2013 7:59:46

                                Přemas >> CarpHouser - 15.4.2013 7:42:33 >> jdu, potřebuju nasytit rodinu :)
                                Ráno vyrazím jako vždy, jen si od toho moc neslibuju. Ta voda mě dost sere, ale co je to jen rybařina. Vy jdete na Kejdačku nebo to byl vtip?

                                  NLauri - Profil | Po 15.4.2013 7:58:13

                                  Ladineeek >> hmmm to jsou přesně plavačkáři
                                  Mě bolely oči při koukání na špici a koukat celý den na miniaturní anténku nekde v dáli není nic pro mě. Já jsem pro letošek s feedrem skončil

                                    NCarpHouser - Profil | Po 15.4.2013 7:44:36

                                    Ladineeek >> když jsem plavačku drtil co vycházku, tak jsem vyvažoval anglána přesně na risku mezi oranž a černým. Ukázal se kousek černého a už jsem sekal, protože to je záběr :o)
                                    Ve vlnách to bylo, že když se splávek v mezi vlně neobjevil, nebo naopak při vlně nezajel do vlny, tak to byl jasnej záběr :o)

                                      NCarpHouser - Profil | Po 15.4.2013 7:42:33

                                      Lauri >> Příště asi vezmu do Vaťasu nějaký tropický žabičky, trocha osvěty neuškodí :o))
                                      Co ty a zítra pstruhovka? Dáváš? nebo na to kašleš :o)

                                        NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 7:36:02

                                        Lauri >> On to asi už bude mít dost v oku, já osobně takové záběry sekám minimálně, protože většinou jdou do prázdna. Ale jako kluk jsem byl na jedněch profi závodech a tam chytali s anglánem 40 m od břehu za silného větru, vlny jak kráva, splávek jsem měl problém vůbec registrovat a on na tom ty záběry viděl a sekal......taky ty závody vyhrál :-) Před a během závodu tam nastřílel snad 10 l krmení s patetkama a červama, obojího minimální litr, docela drahý krmení :-) A na těch 40 m v tom větru to dokázal nastřílet s přesností do 1 m.