Vázání mušek v Náchodě

Máte někdo chuť na sobotní muškařská posezení? Vázání mušek (postupy, zkratky a vychytávky), debaty, zkušenosti, nebo výměna materiálů. Kdo umí vázat - váže, ostatní se učí. Zajištěn salónek s možností občerstvení v Náchodě.
Autor diskuse: airfish - Profil , 15.1.2012 muškaření - ostatní

NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 7:31:43

Lauri >> To by mě v životě nenapadlo :-) Ale asi to fakt reálný je......

    NLauri - Profil | Po 15.4.2013 7:31:43

    Ladineeek >> hele na můj rádoby feeder jsem měl asi 5 jemných záběrů, zkoušel jsem i žížalu tam jsem měl asi 3 jemné nesekatelné záběry. Když jsem sledoval gigsův splávek, tak se ani nehnul a on už to sekal a ryby tahal. Já jsem ten záběr ani neviděl, jemu vylezla anténka splávku o půl cenťáku a hned sekal. Braly dost jemně,ale braly

      NLauri - Profil | Po 15.4.2013 7:25:07

      Ladineeek >> Jorkšír na zahradě kousl do žáby. Po kontaktu došlo k velmi intenzivnímu slinění a poté několikrát po sobě zvracel. Tento stav trval asi 3 hodiny a poté byl velmi malátný a spavý. Po 4 hodinách spánku (v noci) se probudil svěží, bez dalších příznaků a s chutí k jídlu. Veterináře jsme nenavštívili. Jak se příště zachovat? Šlo o otravu?
      zobraz podrobnosti
      druh zvířete: PES Yorkšírský (jorkšírský) terier

      DOBA TRVÁNÍ AKTUÁLNÍHO PROBLÉMU: cca 3 hodiny



      Odpověď na dotaz
      MVDr.Romana Koblovská 27.9.2009
      Dobrý den,
      nejspíše se jednalo o ropuchu. Tyto žáby na povrchu těla vylučují toxické látky ( bufotoxin - steroidní alkaloid, bufotenin - indolový alokaloid - halucinogen s psychotropním účinkem), které při olíznutí můžou vyvolat příznaky otravy, které jste popsala. Jako první pomoc vypláchněte psovi tlamu a podejte černé uhlí (cca 10tablet na jorkšíra), které vyvazuje toxiny z trávícího traktu. Ve většině případů se stav zlepší během několika hodin a není potřeba veterinární ošetření.
      Možná že to byla fakt žába

        NLadineeek - Profil | Po 15.4.2013 7:02:04

        Přemas >> CarpHouser - 15.4.2013 6:57:42 >> Já s sebou alespoň vezmu pytle a udělám úklid nějakýho úseku. Snad se při tom neutopím :-)

          NCarpHouser - Profil | Po 15.4.2013 6:57:42

          Ladineeek >> Vody teče tři pr... a neklesá. A navíc, se okolo Metuje po vršcích povaluje stále nějaký sníh ... Nevím, jestli to zítra dám. Teď je v Náchodě, tak 15 kubíků ... to je o 11 víc, než je normální chytatelnej stav ...

            NCarpHouser - Profil | Ne 14.4.2013 22:06:24

            Taky jsem byl, v sobotu, hafo těhle dorostenců a jen jedinej big cejn. Pak začalo neskutečně funět, a bylo po rybách. Jinak jsem se naučil slušně Polsky, khaki nefrčí, ale tepláky se dvěma pruhy, a prodám brolly a koupím si karavan, abych nebyl na Rozkoši za chudáka :o))

              NLadineeek - Profil | Ne 14.4.2013 21:38:06

              Lauri >> Moji fluo kuličku nesežral, o ničem jiným možno zdraví škodlivým nevím. No snad to bude co nejdříve cajk.

                NLadineeek - Profil | Ne 14.4.2013 21:34:18

                Lauri >> Ty jsem taky zkoušel a nic. Plavačka by mě na Rozkoši fakt nenapadla. Nebo alespoň ne dnes.

                  NLauri - Profil | Ne 14.4.2013 21:32:40

                  Ladineeek >> fakt mně moc ne , ale jemu na plavku jo. Vše na červíky

                    NLadineeek - Profil | Ne 14.4.2013 21:28:17

                    Lauri >> No neblbni, to někde musel sežrat nějaký svinstvo. Kolem vody se válí kdeco......

                    To fakt pak tak začly jít? Jsem myslel, že si dělá srandu, když mi to psal do komentáře fotek.

                      NLauri - Profil | Ne 14.4.2013 21:22:27

                      Ladineeek >> tak já chytil dva cejny a kapra cca 40cm, gigs dva kapry a asi 20 cejnků a cejnů, tahal rybu za rybou. Když jsem chtěl jet domů, přivolal jsem psíka a jel jsem s ním do Hronova na pohotovost, nejspíš nějaká otrava :( To zase bude noc...............

                        NLadineeek - Profil | Ne 14.4.2013 20:18:08

                        fraisix >> Někteří budou chtít vrátit peníze za povolenku, nebo vyžadovat slevu za ušlý zisk :-D

                          Nfraisix - Profil | Ne 14.4.2013 19:55:37

                          Ladineeek >> ber to tak, že aspoň by mohl bejt u vody celkem klid :)

                            NLadineeek - Profil | Ne 14.4.2013 19:51:41

                            fraisix >> Tohle zahájení bude hodně zajímavé. To, co se prozatím vysadilo, bude splavené až kdovíkam.....

                              Nfraisix - Profil | Ne 14.4.2013 18:56:49

                              airfish >> hoď tam pár sivenů i za mě - já budu zahajovat až v sobotu asi....počítáš s tou akcí, že jo? :)

                                Nfraisix - Profil | Ne 14.4.2013 18:55:28

                                Ladineeek >> ááá, koulísáááák! :))

                                  NLadineeek - Profil | Ne 14.4.2013 17:18:45

                                  airfish >> V úterý nás čeká asi pěkná šichta :-)

                                    NLadineeek - Profil | Ne 14.4.2013 17:14:18

                                    dvorák >> Já ten poslední :-) Jak jsem už říkal Laurimu, příště zase radši pojedu na řeku.....

                                      Ndvorák - Profil | Ne 14.4.2013 16:35:31

                                      Ladineeek >> Takže taky už kaprař-odborník :-))

                                        NLadineeek - Profil | Ne 14.4.2013 15:53:07

                                        Srdečný pozdrav z Rozkoše :-)) CarpHouserovy plovoučky si připsaly první jízdu :-)))) Za víc jak 4 hodiny 3 záběry.